pl.news
42.8K

Franciszek: "Mogę chodzić"

"Od trzech dni mogę chodzić", powiedział Franciszek, lat 85, brazylijskim biskupom podczas wizyty Ad Limina z 27 czerwca.

W filmie udostępnionym przez Watykan wózek inwalidzki Franciszka stoi na tyłach pomieszczenia. Franciszek poruszał się o własnych siłach już 25 czerwca podczas Mszy na koniec Światowego Spotkania Rodzin, a także w trakcie audiencji dla Drogi Neokatechumenalnej, która miała miejsce 27 czerwca.

Po spotkaniu Arcybiskup Marajo, Evaristo Pascoal Spengler, powiedział, że Franciszek mówiąc o Amazonce, "zamknął swoje oczy w geście bólu i cierpienia, a następnie zapytał: 'Cóż możemy poradzić?'".

#newsMpfgvekinr

00:47
Posoborowe absurdy
A nie mówiłam? Będzie cudowne ozdrowienie po Bożym Ciele i Franciszek wstanie z wózka, gdy odwiedzą go możni tego świata, a nawet będzie będzie wstanie znów buty im całować
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Pismo Święte przepowiada , jaki będzie koniec fałszywego proroka i antychrysta. Obaj wrzuceni będą żywcem do czeluści piekielnych!
Walczyć o prawdę
A na tych nogach i z ,,taką głową,, zajdzie do nieba? Czy bliżej będzie gdzieindziej, bo raczej patrzy w ,,inną stronę,,?