Peniaze, peniaze, peniaze: Zmrzlináreň v Santa Maria Maggiore

SilereNonPossum.it (3. augusta) píše o tom, že František nezvládol problémy v bazilike Santa Maria Maggiore, ktorá sa nachádza päť kilometrov od Vatikánu, ale patrí do vatikánskeho územia.

- František urobil v roku 2021 komisárom baziliky litovského monsignora Rolandasa Makrickasa (Štátny sekretariát), čím sa zbavil arcibiskupa Stanislava kardinála Ryłku, Františkovho priameho fanúšika.

- František využíva "komisárov" na obchádzanie vatikánskych pravidiel.

- Na nádvorí baziliky bola otvorená zmrzlináreň, pretože František potrebuje peniaze, a preto prestal so svojimi mantrami o "chudobnej Cirkvi".

- Turisti môžu vstúpiť na uzavreté nádvorie/parkovisko len cez baziliku. Ochranka im musí vysvetliť, že s kvapkajúcou zmrzlinou nemôžu znova vstúpiť do baziliky, takže ju musia dojesť v malom priestore vedľa parkoviska.

- V rozpore s vatikánskymi zákonmi Makrickas zveril salón firme Antica Gelateria al Corso (Nestlé) a hľadá jej personál: "Prečo subjekt Svätej stolice hľadá personál pre externú firmu?"

- Františkovo Motu proprio z júna 2020 o "transparentnosti" v ekonomických aktivitách Vatikánu nebolo rešpektované, pretože Františkove zákony neplatia pre Františkových priateľov.

Obrázok: © sheyneg, CC BY-NC-ND, #newsLvfuljedvt
Laco Bajzo
NWO a Veľký reset sa bude rozširovať na celý svet . Až do kým nepríde dobrý Henry a nezachráni vás :) Veriaci na návrat monarchie a "dobrého Henryho" musia byť veľmi trpezliví a nestrácať vieru v jeho 30-40 ročnú vládu pokoja :) NWO a Veľký Reset sa bude rozširovať
Hermenegild
Dnes je spomienka na jej konsekráciu ako hlavnej mariánskej baziliky v Ríme, Panny Márie Snežnej. Vybudovaná bola po efezskom koncile, ktorý prijal dogmu Panny Márie Bohorodičky. Na esquilíne, kde napadol sneh ako obrys chrámu.