Libor Halik
99.9K
alix
🤮
Esprit de Vérité
Scandale et honte à ces prélats apostats et honte aux catholiques qui les imitent. Par Sainte Catherine de Sienne, Dieu est parfaitement clair : les catholiques ne pourront pas se planquer derrière leur petit doigt et prétexter avoir suivi les mauvais bergers.

Mon Dieu! Miséricorde pour ces pauvres désorientés 🙏 🙏 🙏
vellei
✍️ Vous etes trop sectaire, un temple hindou est un lieu de prières et d'offrandes pour tout le monde, il a fait comme tout le monde, comme je fais moi-même lorsque je me rends en Inde. Alors que pensez vous du baiser sur le Coran ?
evelina
Môj Bože, zmiluj sa nad nami hriešnymi a zachráň nás.
Libor Halik
2010-02-24 Brytyjskie szkoły wyznaniowe będą musiały propagować homoseksualizm i aborcję. Brytyjski rząd wyjaśnił w tym tygodniu, że nowelizacja ustawy o dzieciach, szkołach i rodzinach, oznacza, że również szkoły wyznaniowe będą musiały obowiązkowo realizować program PSHE (Personal Social and Health Education). Innymi słowy placówki te nie będą mogły przeciwstawić się propagowaniu aborcji, …More
2010-02-24 Brytyjskie szkoły wyznaniowe będą musiały propagować homoseksualizm i aborcję. Brytyjski rząd wyjaśnił w tym tygodniu, że nowelizacja ustawy o dzieciach, szkołach i rodzinach, oznacza, że również szkoły wyznaniowe będą musiały obowiązkowo realizować program PSHE (Personal Social and Health Education). Innymi słowy placówki te nie będą mogły przeciwstawić się propagowaniu aborcji, antykoncepcji oraz homoseksualizmu. Nowy program ma być realizowany od września 2011 r. Program budzi poważne kontrowersje od dłuższego czasu. Liczne protesty organizacji pro-rodzinnych zaktywizowały homoseksualistów, którzy domagali się, aby szkoły wyznaniowe nie mogły dobrowolnie podejmować decyzji o odrzuceniu tego programu. W następstwie ich sprzeciwu, ministerstwo zajmujące się sprawami szkolnictwa, dzieci i polityki socjalnej, wydało oświadczenie, w którym potwierdziło, iż „wszystkie świeckie szkoły i uczelnie są zobowiązane do realizacji programu, chociaż szkoły wyznaniowe będą samodzielnie podejmować decyzję w tej sprawie, uwzględniając wartości i etos szkoły. Jednocześnie nie będą one mogły mówić, że ich poglądy i wartości są jedynymi i prawdziwymi”.

W nieoficjalnym oświadczeniu minister Ed Balls powiedział gazecie „The Daily Telegraph”, że w gruncie rzeczy szkoły religijne będą „zmuszone” do nauczania homoseksualizmu jako czegoś normalnego i niekrzywdzącego. Nie będą one mogły mówić, że dogmaty wiary są prawdziwe, gdyż zakazuje im się uczenia nietolerancji.
We wtorek, w radiu BBC minister informował, że program przewiduje oprócz promowania homoseksualizmu, także promocję aborcji jako sposobu na rozwiązanie problemu niechcianej ciąży. Podkreślił, że do tej pory szkoły wyznaniowe mogły nauczać o tym, że homoseksualizm, aborcja, antykoncepcja są złe. Po wejściu ustawy w życie sytuacja ma się radykalnie zmienić. – Po raz pierwszy szkoły nie będą mogły ignorować innych punktów widzenia w tych kwestiach, bądź też informować tylko o jednym stanowisku – podkreślił minister. – Będą musiały mówić, że istnieje wiele różnych poglądów na temat homoseksualizmu. Nie mogą nauczać homofobii. Będą musiały wyjaśnić, na czym polega partnerstwo cywilne. Będą musiały także zaprezentować zrównoważony pogląd na temat aborcji, przedstawić argumenty obu stron oraz wyjaśnić, w jaki sposób uzyskać dostęp do aborcji. To samo odnosi się do kwestii antykoncepcji – zaznaczył. Minister, przesyłając list do gazety „The London Times”, podkreślił, że szkoły wyznaniowe zostaną „zmuszone do porzucenia swoich poglądów religijnych”. Jak się okazuje ustawa uzyskała poparcie arcybiskupa Vincenta Nicholsa z (katolickiego) episkopatu Anglii i Walii oraz organu katolickiego odpowiedzialnego za edukację – Catholic Education Service. Balls chwalił postawę hierarchii katolickiej, w szczególności zaangażowanie arcybiskupa Nicolasa, który po raz pierwszy poparł edukację seksualną poniżej 15 roku życia. www.piotrskarga.pl/ps,4876,3,0,1,I,informacje.html
Naprawde Benedykt XVI powinien usunąć arcybiskupa Nicholsa natychmiast! 😡 gloria.tv
oscar flores
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
Barbórka
😲 🥴 very strange
Libor Halik
It is the apostasy of Britain Catholic archbishop Vincent Nichols. Now he is not a christian, he is the pagan.
ISABEL3
😎 🙄 😌 😲 WHAT IS THIS????