Odurzony i pogrzebany żywcem jako "ofiara" dla pachamamy

30-letni boliwijski mężczyzna zgłosił policji i mediom, że został pochowany żywcem jako ofiara dla "pachamamy" (Matki Ziemi) w ramach tubylczego rytuału. Víctor Hugo Mica Álvarez wyszedł ze swojego domu w ostatnią sobotę, aby potańczyć i napić się z przyjaciółmi, ale nigdy nie wyobrażał sobie, że ta noc skończy się tak, jak się skończyła. W wywiadzie dla lokalnej gazety "Página Siete", Álvarez opisał przerażający moment, w którym obudził się wewnątrz trumny. Video - “Me quisieron sacrificar”: Fue a una fiesta de la Pachamama y despertó en un ataúd

"Jedyne, co pamiętam, to że myślałem, że jestem w swoim łóżku i chciałem wstać, żeby oddać mocz, i nie mogłem się już ruszyć" - powiedział.

"Jednym ruchem wybiłem szybe/denko trumny, do środka zaczął wdzierać się z brudu i udało mi się wydostać. Pochowali mnie" - dodał.

Mężczyzna - z prowincji La Paz - powiedział "chcieli mnie wprowadzić jako "sullu", nawiązując do określenia używanego do składania ofiar pachamamie.

Tradycyjne święto Matki Ziemi proponuje zakopywanie jedzenia, liści koki, chichy i alkoholu każdego 1 sierpnia, aby podziękować i zwrócić jedzenie i picie, które ziemia daje ludziom. Ludzie też pytają o różne rzeczy.

Miejscowy mężczyzna zidentyfikowany jako Álex Magne, który znalazł go błąkającego się, powiedział, że Víctor Hugo był pokryty cementem na twarzy i głowie, z oświadczeniem, które zostało później zweryfikowane.

Pokrzywdzony zarzucił policjantom, że zignorowali jego oświadczenie, bo poprosili go, by wrócił, gdy będzie trzeźwy.

"Wybiłem szybę/denko, cała ręka była pokaleczona, ledwo wyszedłem. W Achacachi (miejsce, w którym się obudził). Ale poszedłem na policję i powiedzieli mi, że byłem pijany".

Czekając na wymierzenie sprawiedliwości, mężczyzna, który został uratowany przed uduszeniem się na śmierć pod ziemią, mówi, że przeżył najbardziej rozpaczliwy moment w swoim życiu.

W Boliwii często ofiarowuje się pachamamie wypchane płody lamy, liście koki i słodycze. To "festejo" odbywa się w społecznościach Quechua i Aymara w Andach Argentyny, Boliwii, Kolumbii, Chile, Ekwadoru i Peru, na cześć tego, co jest uważane za andyjskie bóstwo. W północnym Chile święto to znane jest jako Qulqi Uru.

Argentyński ksiądz Javier Olivera Ravasique - założyciel bloga Que no te la cuenten - powiedział 10 sierpnia ACI Prensa.

"Zwyczaj colla (Quechua i Aymara) składania ofiar pachamamie nie jest czymś dawnej daty, ale wręcz współczesnym, wspieranym przez boliwijski rząd, a nawet tolerowanym niekiedy przez niektórych urzędników kościelnych pod pozorem ewangelicznej 'inkulturacji'" - powiedział ojciec Olivera.

"Matka ziemia" jest głodna i to nie zawsze pożywienia, ale także ofiar (sullus) w celu uzyskania przysługi: owoców ziemi, produkcji zwierzęcej czy nawet ofiar przy wzniesieniu budynku, przy budowie fundamentów" - dodał.

Jego zdaniem "te manifestacje, które niektórzy rozumieją jako proste obrzędy 'ekologicznej niewinności', są niczym innym jak kolejnym przejawem zła, od którego z łaski Boga przyszła wyzwolić nas nasza Ojczyzna, Hiszpania" wraz z wiarą katolicką. “Me quisieron sacrificar”: Fue a una fiesta de la Pachamama en Bolivia y despertó en un ataúd

Obrzędy/kult pachamamy promują jezuici i ich najbardziej znany, ubrany na biało przedstawiciel ... wydaje się że szczepienie które promuje jest częścią tego satanistycznego rytuału , ludzie , dzieci są masowo mordowane...


Kult matki ziemi -pachamamy - podstawa nowego "zielonego chrześcijaństwa" - korzenie - satanistyczny kult Inków - Nowe "zielone chrześcijaństwo" i żeński demon podziemi pachamama

Okazuje się że Caritas także promuje ten satanistyczny kult......wielkim inicjatorem tych zniewag był sam J.M.B ze swoimi szkodliwymi amazońskimi majaczeniami....

KULT PACHAMAŃSKI WCHODZI DO KOŚCIOŁA ZA SPRAWĄ EKOLOGIZMU

Piękna katedra św. Colmana, znajdująca się w Cobh (Irlandia), zaprojektowana przez Edwarda Pugina (+1875), zainstalowała w nawie „Wystawę Gaia”. Wykonany przez Anne i Garry'ego Wilsonów, pokazuje replikę ziemi w skali i jest częścią "Cork Midsummer Festival" (15-26 czerwca). Nazwany na cześć Gai, personifikacji ziemi w mitologii greckiej, odpowiadającej południowoamerykańskiej pachamamie, przedmiot ma średnicę siedmiu metrów i jest pokryty zdjęciami powierzchni ziemi w wysokiej rozdzielczości, dostarczonymi przez NASA . W mediach społecznościowych katolicy zastanawiają się, kiedy modlitwy zostaną skierowane do Gai: „ Św. Patryk spaliłby jej katedrę, gdyby był to jedyny sposób, aby uwolnić ją od tego potwornego okrucieństwaDeidad de la tierra entra en la catedral de Cobh (Irlanda)
Jan Kanty Lipski
W Watykanie był ten tubylczy rytuał?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Obrzędy/kult pachamamy promują jezuici i ich najbardziej znany, ubrany na biało przedstawiciel ... wydaje się że szczepienie które promuje jest częścią tego satanistycznego rytuału , ludzie , dzieci są masowo mordowane...''
Mark Nemo
Wyznawcy Pachamamy z Watykanu na pewno znajdą jakieś usprawiedliwienie dla tego pochówku.