Clicks2.3K
GChevalier
1

ZDYSKREDYTOWALI SIĘ NAWZAJEM

UWAGA z dnia 1 grudnia 2019 roku:
Aby uczynić ten artykuł, który ukazał się 29 listopada 2019 roku, kłamstwem, ci, którzy powstrzymali Protest, użyli właśnie środka godnego ich oszustwa. W dniu 30. ukazał się na oficjalnej stronie internetowej nowy sygnatariusz z datą wsteczną 28.; należy powiedzieć, że to samo uczynili podczas wydawania wyroku; w rzeczywistości 20. pojawił się sygnatariusz, który z datą wsteczną 19. Wszystko to dowodzi, że się nie myliłem.

UWAGA z dnia 3 grudnia 2019 roku:
Druga wsteczna data właśnie wylądowała w..... 28 listopada!!!!!!!!!!!


Z zasady jestem przeciwny wszystkiemu, co jest demonstracjami, petycjami, protestami i tym podobnym, ponieważ zawsze uważałem, że jest to bezużyteczne i jest bardziej częścią rewolucyjnego niż katolickiego procesu. Z drugiej strony, wszystko, co jest dubia lub podobnego jest procesem, który zawsze był stosowany w Kościele katolickim i nigdy nie powodował żadnych problemów. W tym względzie dubia czterech kardynałów były całkowicie uprawnione; mniej uprawnione było ich opublikowanie, ale prawdą jest, że nigdy nie uzyskali odpowiedzi, co jest nienormalne i nigdy nie zdarzyło się w Kościele katolickim, gdzie jakakolwiek prośba otrzymuje odpowiedź, a wszelkie wątpliwości wyjaśnione i później są zazwyczaj publikowane przez Stolicę Apostolską. W związku z tym przejdźmy do tego, że raz jeszcze udowodnimy bezużyteczność petycji.

W dniu 9 listopada 2019 r. rozpoczął się protest przeciwko Bergoglio w sprawie przystąpienia kardynałów, biskupów i przywódców świata katolickiego. Został on opublikowany w 7 językach: francuskim, angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim i polskim. Tekst jest znakomity, choć brakuje konkluzji, a mianowicie uznania przepadku Pontyfikatu przez Bergoglio po tym wszystkim, co zostało w nim przedstawione. Ci, którzy to podpisali, są sławni! Oryginalny wykaz znajduje się w dniu 11 listopada o godz. 12.00 w południe pod adresem: www.marcotosatti.com/…/contro-i-recent… . W następnych dniach dodano kilka innych nazwisk, począwszy od biskupa Vigano, ale inne wycofały się: www.contrarecentiasacrilegia.org , np. księżniczka Gloria. I to właśnie od tej ostatniej dezercji 14 listopada wszystko zaczęło się zmieniać, aż do 19 listopada, kiedy to wszystko pozostało takie, jakie było do dzisiaj. Ale to właśnie 19 listopada reklamowałem go w Gloria.TV nie wiedząc, że już się skończył. W ten sposób zainteresowałem się tym protestem.

Jak powiedziałem wcześniej, nie mam ochoty na takie rzeczy. Ale tutaj mieliśmy wiadomość z Gloria.TV ostrzegającą nas, że księżniczka Gloria i ksiądz z Bractwa św. Piotra wycofali się i że biskup Schneider był przeciwny tej petycji, której nie chciał się trzymać. Widząc takie szorstkie i tchórzostwo postanowiłem podpisać Protest, aby zastąpić dezerterów i strachliwych. I to było 19 listopada, że 4500 zwolenników pojawiło się na tablicy. Widząc, że umowa idzie dobrze, zdecydowałem się pomóc petycji, reklamując ją na Gloria.TV we wszystkich 7 językach, reklama, która się powiodła, wiem to na pewno.

W miarę upływu dni zauważyłem, że strona Protest nie jest już aktualizowana, a ja szybko zrozumiałem, że jest faktycznie zablokowana, ale została wykonana w sposób, którego nikt nie zauważy. W tym czasie znalazłem artykuł Ferrary, jednego z redaktorów Petycji. Postanowiłem więc obejść ponownie 7 języków, umieszczając artykuł Ferrary i dokument Protest. Po tym nastąpiło wznowienie pracy biskupa Vigano, wspaniałego tekstu, któremu oczywiście nadal brakowało logicznego wniosku. Cokolwiek: zdecydowałem się dołączyć to do pozostałych dwóch tekstów. Zaowocowało to znakomitą publicznością, oceniającą na podstawie np. ponad 2K kliknięć po stronie niemieckiej. Oczywiste jest, że wszystko to mieszanie musiało doprowadzić do upadku nowych podpisów, ale z zamkniętą stroną internetową, ludzie podpisywali się w próżni.

Poprzez tę krótką prezentację widzimy, że ten protest nie tylko nie służył żadnemu celowi, ale powraca do postaci jego sygnatariuszy, którzy są nie tylko kimkolwiek i którzy w rezultacie są dyskredytowani. Ale skąd może pochodzić taka porażka? Oczywiście, nawet gdyby protest był kontynuowany normalnie, nie odniósłby sukcesu z hierarchią soborową w adoracji przed Antychrystem. Ale zatrzymując swój marsz, autorzy tego stopu dyskredytują wszystkich uwięzionych kolegów, a Bergoglio może pocierać ich ręce. Wyjaśniłem cały ten scenariusz w poniższych linkach:

1- SOUTENEZ l’INITIATIVE "Contra Recentia Sacrilegia" qui compte à ce jour 4500 adhérents !
2- MESSAGE ENVOYÉ à l’instant aux AUTEURS de la PROTESTATION "Contra Recentia Sacrilegia" via le formulaire de leur site
3- FLOP
4- RELANCE
5- Il ÉTAIT une FOIS
6- QUI MANIE la FICELLE ?
7- DÉCHIFFREMENT
8- Un COUP de TRAÎTRE
9- CAPOTAGE

Był to pierwszy raz, kiedy poparłem protest, ponieważ tekst był najlepszy, jaki do tej pory widziałem, a sygnatariusze i osoby wezwane do jego podpisania były profesjonalistami, więc pomyślałem, że jego wpływ nie będzie nieistotny. Kiedy zobaczę tę całkowitą deflację, nie dam się już przyłapać na uczestniczeniu w takich rzeczach.

Jedyną krucjatą wartą zachodu jest CODZIENNY ROZANIEC : nie hałasuje, ale jest skuteczny !

G.C.
>>> Francuski oryginał

wlowoj likes this.