Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Orędzia
1.2K

Czas jest krótki, jest już za pięć 12. Ostrzeżenie jest blisko, a ja, twój Jezus, stoję obok. 10 i 12 kwietnia 2021

Komunikat nr 1288. 10 kwietnia 2021 - Módlcie się! Błaga! Tylko dzięki Jego interwencji będziesz w stanie wytrzymać!

Jezus: Moje dziecko. Proszę, powiedz dzieciom, że mogą się nawrócić, ponieważ zostało bardzo krótko, a ja, twój tak kochający Jezus, niosący krzyż, chciałbym, aby nie zginęło jedno z moich dzieci, ale ukochane dzieci, którymi jesteście. , zostało niewiele czasu i kiedy musi ustąpić miłosierdzie, nadejdzie sprawiedliwość, a wtedy, moje ukochane dzieci, dla tak wielu z was będzie za późno.

Moje dziecko. Powiedz dzieciom, że czas, który pozostaje, jest bardzo, bardzo krótki i że muszą Mnie teraz wyznać. Dla tych, którzy się nie przygotują, będzie to bardzo trudne. Nadchodzą złe czasy i tylko dusza, która jest we mnie zestalona, pozostanie mi niezłomna i lojalna i będzie w stanie wytrwać.

Módlcie się i błagajcie ojca, aby przestał, bo tylko przez skrócenie czasu, co dzieje się dzięki jego interwencji, będziecie mogli wytrwać, tylko przez Niego, Ojca Wszechmogącego, otrzymacie ulgę i ulgę, tylko przez go, moje umiłowane dzieci, tylko przez Wszechmocnego Ojca Niebieskiego, Stwórcę was wszystkich. Amen.

Módlcie się więc i błagajcie o złagodzenie i skrócenie czasu. Ofiara i pokuta za waszą ofiarę, waszą pokutę, przyniosą tak wiele dobrego.

Bardzo cię kocham. Ostrzeżenie jest blisko, a ja, twój Jezus, stoję obok. Niech tak będzie. W głębokiej miłości. Twój Jezus niosący krzyż.

Kiedy droga jest skończona, zaczyna się straszny czas, ale wszystkie dusze, dzieci, które są ze mną, które są naprawdę lojalne, oddane i oddane mi, nie mają się czego obawiać.

Opiekuńcza ręka mojego ojca spocznie na tobie i przeżyjesz ten czas bez szwanku, jeśli pozostaniesz w całkowitej ufności i wierności mi, twemu Jezusowi. Amen. Twój Jezus. Amen.

Komunikat nr 1289. 12 kwietnia 2021 - Czas jest najważniejszy!

Maria: Moje dziecko. Moje słodkie dziecko. Proszę napisz. Zły jest bardzo aktywny i atakuje wiele naszych dzieci, aby wyprowadzić je z odpoczynku i od mojego najświętszego Syna, ale wy nie macie się czego bać, dopóki pozostajecie ukryci w modlitwie i w Jezusie.

Wszechmogący Ojciec wkracza, a ten czas jest blisko, bardzo blisko, ale musicie wytrwać i modlić się za dzieci, które nadal mieszkają z dala od Mojego Syna i ich Stwórcy, ponieważ ostrzeżenie jest blisko i wiele dzieci nawróci się, tak liczba tych, którzy staną się silnymi, szczerymi i prawdziwie czystymi wojownikami (obrońcami) Jezusa, zależy od waszych modlitw, ponieważ dzięki waszym modlitwom ukochane dzieci reszty armii nawrócą się tysiące więcej, dlatego: módlcie się, módlcie się, módlcie się i błagać Ojca, może posłać swojego Ducha Świętego na wszystkie dzieci, o których wierzono, że są zgubione, aby rozpalił w ich sercach płomień miłości do Jezusa i Boga Ojca, i aby tak wiele z naszych ukochanych stworzeń mogło zostać zbawionych . Proszę powiedz dzieciom. Czas ucieka. Amen.

Bardzo was kocham, ukochane dzieci resztki armii. Gdybyś chciał zobaczyć, gdzie jest twój świat, a ty jesteś, nie przestawałbyś się modlić. Amen.

Twoja kochająca matka w niebie. Matko wszystkich dzieci Bożych i matko odkupienia. Amen.

Módlcie się dużo. Czas ucieka. Amen.