Maranata
221.5K
didimos
Taky mi to připadá uhozené...tento sport se k tomuto účelu asi nehodí!!!
Michal Soka
No, tak to je uz silna kava. Tym ze mlati ineho cloveka chciet 'oslavit Boha'. Comu ste ludia este ochotni verit?
Maranata
On je opravdu hluboce verici clovek a opravdu slouzi Jezisi
Metod
Box ako mnohé športy sú s vysokým rizikom na zdraví nepriateľné! Dajte ľuďom chlieb a hry....
Modré Hluboké Nebe
Gene Simmons vám také vzkazuje, že pokud věříte v Krista, nemá nikdo žádné právo vás pronásledovat.
Coburg
Gene Simmons - to myslíš toho predátora pekelnej skupiny Kiss? Vieš čo vlastne píšeš? Ak áno, tak si sem vniesol posolstvo satana. A neporovnávaj Simmonsa s Usikom.
Martina Bohumila Lutherová
Gene Simmons, je jako Žid , tolerantní .Je ctnostné,
to co nám vzkazuje. Něco mi to připomíná: Kdo
není proti vám je s vámi .....
Trepifajksl
Gene si asi dělal šoufky z křesťanů. Ale jeho mamku jsem měl rád, výborná herečka. Velká země-top.
Modré Hluboké Nebe
Vy volové.)) Jenom jsem citoval skutečná slova Chaim Witze, kterého ano znáte pod pseudonymem Gene Simmons:)) A já nevím v jakém úmyslu tato slova pronesl, to ví Bůh. A víte kdo je spravedlivý před Bohem svým srdcem? Víte to? Já ne. Nevím jestli je to nějaký katolík, adventista, boxer, asketa, nebo chlápek co si maluje na obličej masky. Já to nevím, vy ano? Takže pokud výrok jednoho …More
Vy volové.)) Jenom jsem citoval skutečná slova Chaim Witze, kterého ano znáte pod pseudonymem Gene Simmons:)) A já nevím v jakém úmyslu tato slova pronesl, to ví Bůh. A víte kdo je spravedlivý před Bohem svým srdcem? Víte to? Já ne. Nevím jestli je to nějaký katolík, adventista, boxer, asketa, nebo chlápek co si maluje na obličej masky. Já to nevím, vy ano? Takže pokud výrok jednoho preferujete před výrokem druhého, je to jen odraz vašeho nastavení. Jste před Bohem ještě nějak "nastaveni??". Tak to už zrušte a buďte před Bohem nazí. Chceš soudit Chaima Witze, který prožil hrůzu koncetráku před svými zraky, nebo chceš soudit Usika který právě někomu rozbil ksicht? Chceš soudit? Ale ty nemáš soudit, to ti Ježíš říká jasně. V dětství a dospívání jsem "Kissáky" žral jako nic jiného. Dnes po desetiletích svého života jsem si uvědomil, že abych se nezbláznil z velmi neutěšených poměrů v "rodině" s nevlastním fotrem psychopatem, utíkal jsem se ke své náhradní rodině ke Genemu, Acemu, Peterovi, a Paulovi. Dnes, kdy již mám množství životních zkušeností a poznání mi Bůh říká: "Znáš ty chlápky s pomalovanými obličeji, že?.)) Ty to nevíš, ale oni ti pomohli tenkrát v těch jitřních letech přežít, abys neskočil z mostu. Dnes už to víš, proto pamatuj i na ně, dej mi je, protože i je chci mít ve svém věčném Domě, udělej to pro ně dnes ty".) Nesuďte, abyste nebyli souzeni....protože o druhém víte vlastně prdlajs.
Martina Bohumila Lutherová
Tak to je sila - díky Modré hluboké Nebe.
Modré Hluboké Nebe
:)) Moje cesty nejsou cesty vaše, říká Bůh:)) A myslím že má naprostou pravdu.)
Trepifajksl
Tak snad si MHN vezmeš svoji dlouhou úvahu k srdci a přestaneš soudit katolíky. Protože víš prdlajs, na jakých jsou pozicích a proč.
Nebo se snad mohou všichni omlouvat a kopat jen do katolíků?
Nelogické, nedůsledné, nepřesvědčivé.
Modré Hluboké Nebe
Kde kopu do katolíků, vole poučovací? Neříkám snad do omrzení, že vada je systém, organizace, kulty? Jenže ty chceš slyšet jenom co chceš...stále jen něco preferuješ, řadíš do pořadí. Nejsi svobodný před Bohem.
Sedevakantistický kanál
Box je smrteľný hriech. Zápasenie, kde je cielom toho druhého zmrzačiť je Cirkvou odsúdene.
Martina Bohumila Lutherová
Církev by měla konečně odsoudit sama sebe
a všechny zločiny,kterých se dopustila.

viz Zj sv Jan 17-nevěstka zpitá krví mučedníků.
A v tomto duchu se také vyjadřuje P.Maria
pasačce z La Sallet: Řím ztratí víru a stane se
stolicí Antikrista.
More
Církev by měla konečně odsoudit sama sebe
a všechny zločiny,kterých se dopustila.

viz Zj sv Jan 17-nevěstka zpitá krví mučedníků.
A v tomto duchu se také vyjadřuje P.Maria
pasačce z La Sallet: Řím ztratí víru a stane se

stolicí Antikrista.
milboy
Sedevakantistický kanál a na takú SPROSTOST si ako prišiel, že zmyslom zápasu ide o mrzačenie? Ja osobne som bol zápasník v ASVŠ Dukla a nikdy nikoho ani nenapadlo fyzické ublíženie súperovi. A navyše som osobne poznal nášho olympijského víťaza v boxe Jána Zachara (pokiaľ viem, tak ešte stále žije) a bol to vysoko charakterný a kresťansky založený človek, takže sa veľmi hlboko zamysli a …More
Sedevakantistický kanál a na takú SPROSTOST si ako prišiel, že zmyslom zápasu ide o mrzačenie? Ja osobne som bol zápasník v ASVŠ Dukla a nikdy nikoho ani nenapadlo fyzické ublíženie súperovi. A navyše som osobne poznal nášho olympijského víťaza v boxe Jána Zachara (pokiaľ viem, tak ešte stále žije) a bol to vysoko charakterný a kresťansky založený človek, takže sa veľmi hlboko zamysli a prestaň trepať hlúposti.
Sedevakantistický kanál
Lutherová, ste klamár a heretik. A rúhate sa; Mária nikdy neodsúdila Katolícku Cirkev, sťa Smilnicu babylonskú. Praví mučedníci sú svätí Katolíckej Cirkvi, jedinej Cirkvi mimo ktorej nieto spása, ktorá tu je od čias Apoštolov. Smilnica babylonská je sekta, ktorú vedie antipápež František. Viac sa dozvedia ľudia na vatikankatolicky.com.
Sedevakantistický kanál
@milboy Si klamár a odmietaš pravdu a lásku. Milovanie boxu ide proti 5. prikázaniu. To, že ľudia milujú box, je prejavom nelásky a démonickej posadnutosti alebo démonickeho vplyvu.
Martina Bohumila Lutherová
Slovo Olexandra je mocné. Škoda ,že vzkaz svým 😭 dětem posílá v řeči NWO
anglicky a ne 🥺 🤕 Ukrajinsky /Rusky.
Maranata
Tak je to i v ukrajinstine a je toho mnohem vice ) On je bojovnik za Krista!
Martina Bohumila Lutherová
Myslím, že jsem o něm slyšela už před více jak 10 roky.
Pokud je to on - byl chloubou pravověrných ukrajinců.
Maranata
A je prikladem pro vsechny muze, zije z viry!