darek104
Igła i ostatnia prosta. Na cmentarz. A ten Polak to chyba po śniadych przodkach jak Berolio
piotr2019
Kseniu. Podobnie jest z Franciszkiem... cala prawda o rodzinie jest skeapliwie UKRYWANA.
piotr2019
nie, moj drogi., on nie oszalal. on sluzy swemu panu,diablu.
Ksenia
Iformacji z dziecinstwa i o jego rodzinie za wiele nie znajdziesz. Ministrant, studia wyjazd do Rzymu, poprostu standart. Zreszta po nim widac, ze to podszyte dziadoswto, tutaj powinni wypowidziec sie 100% mezszczyzni, bo i na homo niewiadomo zalatuje....jak nic!
Quas Primas
Zastanawiające (lub nie) jest to, że Wojciech Polak został biskupem mając..... 39 lat.
Zresztą jego kariera była oszałamiająco szybka....
Dlaczego?
Oto jest pytanie, którego odpowiedź mamy w jego poczynaniach....
ps. Jest wielkim zwolennikiem Neokatechumenatu....
Ksenia
,,Jest wielkim zwolennikiem Neokatechumenatu...."

- czyli jest sekciarzem, stąd ta szybka kariera! 39 lat i biskup. Kto wie co jeszcze guru mu obiecał....🤔

Skoro prymas W. Polak do szczepien namawia , znaczy jedno, cyrograf z szatanem podpisal.
Sekta Neokatechumenów niech wynosi sie z naszego Swietego Kosciola Katolickiego!!!
Quas Primas
Myślę, że Neokatechumenat nie był bezpośrednią przyczyną jego kariery.
PiotrM
No i zwolennik Pacholski z Jasnej Góry. Szef Neonów! To banda żydomasonów.
modernistae prohibere
@Quas Primas
Poznałem takiego neona ze Szwecji. Chwalił się że organizują w parafii uczty z modlitwą i takie tam. Sam miał 4 żony po kolei z każdą po 1 dziecku. Za młodu skończył Niższe Seminarium w Niepokalanowie, a potem 1 rok studiów kapłańskich w Krakowie, ale chyba go krocze mocno cisnęło bo prysnął przez zieloną granicę najpierw do Włoch a potem stamtąd do Szwecji gdzie w kolejnym roku …More
@Quas Primas
Poznałem takiego neona ze Szwecji. Chwalił się że organizują w parafii uczty z modlitwą i takie tam. Sam miał 4 żony po kolei z każdą po 1 dziecku. Za młodu skończył Niższe Seminarium w Niepokalanowie, a potem 1 rok studiów kapłańskich w Krakowie, ale chyba go krocze mocno cisnęło bo prysnął przez zieloną granicę najpierw do Włoch a potem stamtąd do Szwecji gdzie w kolejnym roku 1968 przyjmował "rodaków" będąc tłumaczem w urzędzie emigracyjnym. Któregoś razu mu się wymskło że jego ciocię w czasie wojny Niemcy podejrzewali o pochodzenie żydowskie i musiała z mamą uciekać. A ostatnia z nim rozmowa to jego wynurzenie, że jak rano wstaje, to oczy ma zwrócone w kierunku Jeruzalem. Na moją uwagę dlaczego Jeruzalem a nie Warszawa zamilkł i to była nasza ostatnia konwersacja 😂
Ksenia
Nie potrzeba pytac,, komu wierzyc? ".... nie mozemy stawiac alternatywy. odpowiedz jest tylko jedna.
Polak musi odejsc , jest pod antychrysta.....wstretny dran , ilu wiernych wciaga w sidla. Globalistyczny slugus!
Posoborowe absurdy
ZATKAŁO MNIE ZE ZŁOŚCI.
modernistae prohibere
Żałosny klakier wolnomularza Franciszka
antonio 64_64
PO OWOCACH ICH POZNACIE
PiotrM
Ważna informacja:
WIERNI,KTÓRZY KLĘKAJĄ PRZED MAJESTATEM BOGA I ODDAJĄ MU NALEŻNĄ CZEŚĆ W KOMUNII ŚW,ZOSTALI DZIŚ NAZWANI OBŁUDNIKAMI I HIPOKRYTAMI PARAFIA KOZIOGŁOWY.
Konfederacja Korony Polskiej
Co was interesują wytyczne posoborowej synagogi szatana !????
jac505
Franciszka należy uważać za papieża ZWIEDZONEGO ! Prymasa Polski i innych popierających szczepienia hierarchów i kapłanów należy uważać za zwiedzonych i modlić się za nich. Dzisiaj na spowiedzi powiedziałem, że według nauki Franciszka wykraczam przeciwko V-mu przykazaniu, uważam papieża za zwiedzonego, tak samo prymasa Polski, hierarchów i kapłanów, którzy zalecają zastrzyki, które uważam za złe …More
Franciszka należy uważać za papieża ZWIEDZONEGO ! Prymasa Polski i innych popierających szczepienia hierarchów i kapłanów należy uważać za zwiedzonych i modlić się za nich. Dzisiaj na spowiedzi powiedziałem, że według nauki Franciszka wykraczam przeciwko V-mu przykazaniu, uważam papieża za zwiedzonego, tak samo prymasa Polski, hierarchów i kapłanów, którzy zalecają zastrzyki, które uważam za złe i że nie są dla dobra ludzkości. Kapłan nic nie odniósł się do tych słów.
TomUrb
Milczenie oznacza zgodę 😊
jac505
Nie rozpoznali szatańskiego ataku na ludzkość i na Kościół, a na domiar tego sami wzięli w nim udział. Zwiedzeniu ulegli nawet wybrani.
Zelotes
"Po owocach ich poznacie". Faryzeusz będzie dążył do tego co modne, do tego czego pragnie ten świat i jego wielcy. Będzie pełen kompromisów a z ust jego będą płynęły piękne dla ucha frazesy. Prawdziwy kapłan Najwyższego będzie mówił trudne i niewygodne fakty. One jednak będą prawdą. Nie będzie dążył do tego co z tego świata. Będzie pasterzem ma wzór Chrystusa. Będzie pragnął Twojego zbawienia …More
"Po owocach ich poznacie". Faryzeusz będzie dążył do tego co modne, do tego czego pragnie ten świat i jego wielcy. Będzie pełen kompromisów a z ust jego będą płynęły piękne dla ucha frazesy. Prawdziwy kapłan Najwyższego będzie mówił trudne i niewygodne fakty. One jednak będą prawdą. Nie będzie dążył do tego co z tego świata. Będzie pasterzem ma wzór Chrystusa. Będzie pragnął Twojego zbawienia nade wszystko. "Królestwo moje nie z tego świata jest". Powiedział Pan.
Augustyn z Hippony
nie oszalał, tylko kasę wziął. Teraz sponsor wymaga właściwej narracji.
tekla
Ostatni wielki prymas Polski to kard. Stefan Wyszyński. Obecny napawa mnie przerażeniem.
modernistae prohibere
@tekla
Jak myślisz ten obecny to sroce spod ogona wypadł? To ziomal Glempa , a Glemp był przez prymasa Wyszyńskiego - wywyższonym do sakry biskupiej. Prawdziwa Rzeczypospolita kolesiów.