Anton Čulen
7861

Británia ustupuje od covid-pasov. K vírusu chce pristupovať ako ku chrípke po Británii aj Singapur …

Británia ustupuje od covid-pasov. K vírusu chce pristupovať ako ku chrípke po Británii aj Singapur, ktorý nebude počítať nakazených. Britskí ministri …
ľubica
KEDY TO BUDE AJ U NÁS? Az ked odstupi minister zdravotníctva a celá probruselská bagáž?
........................................
Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu. Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte!
Londýnske demonštrácie …More
KEDY TO BUDE AJ U NÁS? Az ked odstupi minister zdravotníctva a celá probruselská bagáž?
........................................
Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu. Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte!
Londýnske demonštrácie boli opäť obrovské. Sú správy, že dĺžka pochodu bola vyše šesť kilometrov dlhá a zúčastnil sa na nej milión občanov. badatel.net/…on-ludi-vysiel-do-ulic-londyna-bojovat-za-slobodu/ Korpoátne médiá o protestoch zasa mlčali alebo klamali. Na nedávnej demonštrácii si státisíce ľudí robili fotografie a nakrúcali videoklipy, takže teraz by už mali byť v obehu státisíce kusov dôkazov, anulujúcich snahu CMM oznamovať nepravdivú realitu.

Korporátne médiá si rady myslia, že utvárajú verejnú mienku. Neutvárajú. Keby CMM utváral verejnú mienku, neboli by sme svedkami takých protestov, akým bol ten včerajší v Londýne. Ľudové médiá, vedené úprimnými ľudskými bytosťami, ktoré si nerobia žiadne nároky na vševedúcu neomylnosť, sa dopúšťajú aj chýb. Avšak v tej atmosfére voľne šírených a diskutovaných myšlienok sa dajú tie chyby slobodne spochybniť a dá sa o nich diskutovať, a nie ich neodvolateľne prizvárať do duše národa autoritárskym diktátom.
badatel.net/…on-ludi-vysiel-do-ulic-londyna-bojovat-za-slobodu/
Libor Halik
Protože díky Bohu nastoupil nový ministr zdravotnictví v Británii po milionových protestech. Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu. Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte! Londýnske demonštrácie boli opäť obrovské. Sú správy …More
Protože díky Bohu nastoupil nový ministr zdravotnictví v Británii po milionových protestech. Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu. Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte! Londýnske demonštrácie boli opäť obrovské. Sú správy, že dĺžka pochodu bola vyše šesť kilometrov dlhá a zúčastnil sa na nej milión občanov. badatel.net/…on-ludi-vysiel-do-ulic-londyna-bojovat-za-slobodu/ Korpoátne médiá o protestoch zasa mlčali alebo klamali. Na nedávnej demonštrácii si státisíce ľudí robili fotografie a nakrúcali videoklipy, takže teraz by už mali byť v obehu státisíce kusov dôkazov, anulujúcich snahu CMM oznamovať nepravdivú realitu. Korporátne médiá si rady myslia, že utvárajú verejnú mienku. Neutvárajú. Keby CMM utváral verejnú mienku, neboli by sme svedkami takých protestov, akým bol ten včerajší v Londýne. Ľudové médiá, vedené úprimnými ľudskými bytosťami, ktoré si nerobia žiadne nároky na vševedúcu neomylnosť, sa dopúšťajú aj chýb. Avšak v tej atmosfére voľne šírených a diskutovaných myšlienok sa dajú tie chyby slobodne spochybniť a dá sa o nich diskutovať, a nie ich neodvolateľne prizvárať do duše národa autoritárskym diktátom.
Marieta Ria
Zuz S
Treba sa na to pozriet aj z tejto perspektivy aeronet.cz/…hytrych-mobilech-telefon-nahradi-narodni-papirove/