m.rekinek
12.6K

USA REALIZUJĄ PROGRAM BLOKADY SŁOŃCA. KOLEJNA TEORIA SPISKOWA STAŁA SIĘ FAKTEM.

Biuro Polityki Naukowej i Technologicznej Białego Domu uruchomiło pięcioletni plan badawczy, którego celem jest opracowanie metod odbijania światła słonecznego z powrotem w kosmos, aby „ochłodzić” planetę i uchronić ją przed „globalnym ociepleniem”.

Zaledwie kilka lat temu niezależne media zostały nazwane bandą dzikich „teoretyków spiskowych” za ostrzeżenie, że kultyści klimatyczni zmieniają bieg i celują bezpośrednio w słońce w celu wyeliminowania. Teraz teorie spiskowe, przed którymi cię ostrzegaliśmy, stają się faktami spiskowymi .

Ideą nowego systemu blokowania słońca jest regulowanie poziomu ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe (UV) na Ziemi. Jeśli wystarczająca ich ilość zostanie zablokowana i odbita z powrotem w kosmos, być może temperatury staną się nieco chłodniejsze, co podobno pomoże polarnym czapom lodowym i zapobiegnie zalewaniu nieruchomości przy plaży w przyszłości.

Jednym ze sposobów, w jaki globaliści planują blokować słońce, są zastrzyki aerozolu stratosferycznego, znane również jako „chemtrails”. Być może pamiętasz, że smugi chemiczne zostały również nazwane „teorią spiskową”, zanim ostatecznie zostały potwierdzone jako kolejny fakt spiskowy .

Krążą również pomysły na temat „rozjaśniania” chmur morskich i „rozrzedzania” chmur cirrus, które według kultu klimatycznego mogą powstrzymać słońce przed nadmiernym nagrzewaniem planety w ciągu dnia.

„Wtrysk aerozolu do stratosfery polega na rozpyleniu aerozolu, takiego jak dwutlenek siarki, do stratosfery, a ponieważ może wpływać na cały glob, często przyciąga najwięcej uwagi” – donosi CNBC .

„Podczas gdy argumenty dotyczące pokusy nadużycia utrudniają wysiłki badawcze, pomysł ten zyskuje coraz pilniejszą uwagę w obliczu pogłębiającego się kryzysu klimatycznego”.
Finansowane inwestycje w technologie klimatyczne chwalą Bidena za utorowanie drogi do większych zysków z globalnego ocieplenia

Podpisany przez fałszywego „prezydenta” Joe Bidena na początku tego roku, schemat blokowania promieni słonecznych Biura Białego Domu ds. Polityki Nauki i Technologii prawdopodobnie będzie wiązał się z rozpylaniem dwutlenku siarki do atmosfery, co nawet CNBC przyznaje, że ma „szkodliwy wpływ na środowisko i ludzi zdrowie."

Warto jednak, przynajmniej według „naukowców i liderów klimatycznych”, którzy żyją w ciągłym strachu przed takimi rzeczami, jak zbyt ciepła pogoda i inne rzekome „zmiany” klimatu, które ich niepokoją.

„Odbicie światła słonecznego ma potencjał, aby chronić źródła utrzymania miliardów ludzi i jest to znak przywództwa Białego Domu, że posuwają się naprzód w badaniach, aby wszelkie przyszłe decyzje mogły być zakorzenione w nauce, a nie w geopolitycznej krawędzi”, chwalił Chris Sacca. założyciel funduszu inwestycyjnego Climate tech Lowercarbon Capital, który czerpie korzyści z tego rodzaju klimatycznego szaleństwa.

Pomimo oczywistego konfliktu interesów między działalnością Sacca a agendą Białego Domu Bidena, Sacca twierdzi, że ma „zerowe interesy finansowe poza filantropią”.

Według Davida Keitha, profesora z Uniwersytetu Harvarda , pomysł blokowania światła słonecznego w celu powstrzymania globalnego ocieplenia istnieje od co najmniej 1965 roku. Po prostu dziś traktuje się go znacznie poważniej niż wtedy, prawdopodobnie dlatego, że społeczeństwo nadal zostać zdegradowanym do absolutnej idiokracji kontrolowanej przez obłąkanych kultystów klimatu.

W tym samym roku raport przekazany ówczesnemu prezydentowi Lyndonowi B. Johnsonowi zatytułowany „Przywracanie jakości naszego środowiska” przedstawił pomysł wysadzania cząstek w powietrze za cenę 100 USD za milę kwadratową.

Podsumowując, korzystając z ówczesnej wartości dolarów, oszacowano, że obniżenie globalnych temperatur w ten sposób kosztowałoby około 500 milionów dolarów rocznie.

Nie wszyscy są przekonani, że blokowanie światła słonecznego jest właściwą drogą, w tym Janos Pasztor, dyrektor wykonawczy Carnegie Climate Governance Initiative. Mówi, że „modyfikacja promieniowania słonecznego nigdy nie będzie rozwiązaniem kryzysu klimatycznego”.

Najnowsze informacje o wysiłkach kultu klimatycznego w celu wyeliminowania światła słonecznego można znaleźć na stronie GeoEngineering News | GeoEngineering News – GeoEngineering Information .

Źródła tego artykułu obejmują:
CNBC.com
NaturalNews.com
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
😡 😡 😡 😡 😡 😡