15:00
Clicks1.7K
PiotrM
14
STAŁO SIĘ ! Kościół w Polsce stał się Pogański jak w Niepokalanowie. youtube.com/watch?v=r2xYriQjvawMore
STAŁO SIĘ ! Kościół w Polsce stał się Pogański jak w Niepokalanowie.
youtube.com/watch?v=r2xYriQjvaw
Tymoteusz
Kobieca postać z ołtarza Gwiazdy Niepokalanej :

Beznamiętny wzrok i demoniczna twarz”. (01:40). I wszystko jasne...

Paskuda - takie moje pierwsze skojarzenie, więc jeśli paskuda, to nie Maryja Panna...
PiotrM
Będzie część 2.
Tymoteusz
„Zanim ołtarz Gwiazdy Niepokalanej został zainstalowany na stałe, został przewieziony do Watykanu na audiencję generalną i poświęcony przez papieża Franciszka, który okazał nam wielkie serce i otwartość.”

„Nie mówiłem Papieżowi o chorobie (o stwardnieniu rozsianym - przyp. mój), tylko z wielką ufnością poprosiłem go o błogosławieństwo. Cudem jest to, że po tym spotkaniu, mniej więcej dwa …More
„Zanim ołtarz Gwiazdy Niepokalanej został zainstalowany na stałe, został przewieziony do Watykanu na audiencję generalną i poświęcony przez papieża Franciszka, który okazał nam wielkie serce i otwartość.”

„Nie mówiłem Papieżowi o chorobie (o stwardnieniu rozsianym - przyp. mój), tylko z wielką ufnością poprosiłem go o błogosławieństwo. Cudem jest to, że po tym spotkaniu, mniej więcej dwa tygodnie później, odzyskałem zdrowie – choroba się cofnęła.” Źródło.

Komentarze sami możemy sobie dopowiedzieć... :-)
Posoborowe absurdy
@PiotrM Ta masońska monstrancja znajduje się też u Franciszkanów W PANEWNIKACH. Zrób tam porządek. W dodatku "Nerki mi zadrżały" jak zobaczyłam zakonników wychodzących z furty klasztornej na zewnątrz ubranych po świecku i bez maseczki na twarzy., a zakonnicy w habitach chodzili wokłół klasztoru i w kościele, na Mszy w maseczkach.
Tymoteusz
Maryja Panna bez widocznych stóp to nie Matka Boża, tylko jakaś diaboliczna zjawa...

Piotrze - rzeczywiście powinniśmy od księży, zakonników domagać się katolickich wizerunków Maryi i Pana Jezusa, a piętnować masońskie, czyli diabelskie rzeźby, obrazy!
Weronika....S
Świątynie katolickie zostały tak poniżone jak nigdy w dziejach Kościoła nawet za czasów reżimu nazistowskiego czy komunistycznego i przy współudziale władz państwowych i kościelnych. To przerażające, że świątynie te zostały potraktowane jak miejsca zarazy, a wierni zakładają maski przed wejściem. Byłam świadkiem, jak kapłan po udzieleniu Komunii Świętej, przy ołtarzu, przy którym odprawiał Mszę …More
Świątynie katolickie zostały tak poniżone jak nigdy w dziejach Kościoła nawet za czasów reżimu nazistowskiego czy komunistycznego i przy współudziale władz państwowych i kościelnych. To przerażające, że świątynie te zostały potraktowane jak miejsca zarazy, a wierni zakładają maski przed wejściem. Byłam świadkiem, jak kapłan po udzieleniu Komunii Świętej, przy ołtarzu, przy którym odprawiał Mszę oficjalnie dezynfekował ręce. To zjawisko gorsze od wszystkich niewłaściwych przejawów kapłańskiej posługi.
Refleksja nie związana bezpośrednio z tematem, ale zasadna.
Posoborowe absurdy
@Weronika....S Narszcie jest Pani na Glorii TV. Brakowało Pani zawsze trafnych i mądrych komentarzy. Pozdrawiam 😍 😍 😍
Koza Nutria
Lekka przesada moim zdaniem. Monstrancje są piękne. Matka Boza nie zawsze jest z wężem. Np Matka Boza Fatimy. Ona tez węża nie ma. Nie szukajmy sensacji.
To że Niepokalanow odszedł od tego czego chciał Maksymilian to fakt ale nie czepiajmy się na sile.
PiotrM
To obetnij Jej nogi
Koza Nutria
Wiele razy się z tobą zgadzam ale tutaj to szukanie dziury w całym.
Jakby miala nogi a węża by nie było to wielkie halo ze węża nie ma ,jakby był wąż ale nie byłoby kuli ziemskiej to tez źle itd.
Z reguły mądrze prawisz ale właśnie takie na sile sensacje powodują zachwianie zaufania.
Josephi
Też się zgadzam, że jest to czepianie się na siłę. Wiele ołtarzy pokazanych na filmie ma podtekst masoński. Tzn żeby oszpecić świętość i prawdziwy przekaz męki pańskiej. Z listu św. Maksymiliana nie wynika jak ma wyglądać Matka Boża, natomiast Figura w Niepokalanowie jest rozpoznawalna jako Maryją Matką Jezusa i na jest tle jest monstrancja. Życzenie św. Maksymiliana zostało spełnione. Jest to …More
Też się zgadzam, że jest to czepianie się na siłę. Wiele ołtarzy pokazanych na filmie ma podtekst masoński. Tzn żeby oszpecić świętość i prawdziwy przekaz męki pańskiej. Z listu św. Maksymiliana nie wynika jak ma wyglądać Matka Boża, natomiast Figura w Niepokalanowie jest rozpoznawalna jako Maryją Matką Jezusa i na jest tle jest monstrancja. Życzenie św. Maksymiliana zostało spełnione. Jest to jedna z nielicznych adoracji Najświętszego Sakramentu emitowana 24 h na dobę. Wiemy, że Bergolio czyni wiele błędów czy świadomie czy nie oceni to sam Bóg. Natomiast powołał kaplicę adoracji o pokój na świecie w Niepokalanowie, czy wybrał ten rok Rokiem św. Józefa. Oceniam te wydarzenia pozytywnie. Nie popadaj Panie Piotrze w skrajności bo diabeł może to wykorzystać. Tak w ogóle to dobrze że mamy tylu orędowników Maryi. Pozdrawiam