Clicks221
m.rekinek
4

Trump wyśmiewa chrześcijan, Nazywa Ich „Głupcami” i „Schmucksami”

Były naprawiacz Cohen mówi, że „głęboko niemoralny” prezydencki poseł określa chrześcijaństwo jako „bzdury” i jest konsumowany przez „żądzę bogactwa”

Książka Michaela Cohena o latach, w których pracował jako zbrojarz Donalda Trumpa, jest wezwaniem do przebudzenia chrześcijan; rozpoznać człowieka, którego wielu z nich czci jako niebiańskiego przedstawiciela, jest religijnym oszustem; i działaj.

Trump nienawidzi chrześcijan i kpi z ich wiary, ale udaje, że wierzy, jeśli pasuje to do jego celów.

W opublikowanym dzisiaj Disloyal Cohen pokazuje, że Trump jest mistrzem oszustwa. Cytuje Trumpa, który nazwał chrześcijaństwo i jego praktyki religijne „bzdurą”, a wkrótce potem po mistrzowsku udawał gorliwego wierzącego. Prawdę mówiąc, pisze Cohen, religią Trumpa jest niepohamowana żądza pieniędzy i władzy za wszelką cenę dla innych.

Historie Cohena dodają znacznej głębi do mojej własnej dokumentacji wielokrotnego i publicznego potępiania chrześcijan przez Trumpa jako „głupców”, „idiotów” i „palantów”.

W obszernych pismach i przemówieniach Trump oświadczył, że jego filozofią życiową jest „zemsta”. Taka postawa jest agresywnie antychrześcijańska. Podobnie często wyrażane publicznie pragnienia Trumpa, by brutalnie atakować innych, głównie kobiety, oraz jego liczne uwagi, że czerpie przyjemność z rujnowania życia ludzi tak drobnymi sprawami, jak odmawianie mu przysługi.

Cohen opisuje siebie jako „aktywnego uczestnika” Trumpa w działaniach od „złotego prysznica w sex klubie w Vegas” po korupcyjne umowy z rosyjskimi urzędnikami.

„Czy możesz uwierzyć, że ludzie wierzą w te bzdury” - powiedział Trump po tym, jak pastorzy modlili się nad nim.

Autor przytacza nowe anegdoty o całkowitym lekceważeniu innych ludzi przez Trumpa i jego pogardzie dla wiary religijnej. Słowa Cohena powinny zszokować wierzących, którzy byli kluczowi do jego objęcia prezydentury, pod warunkiem, że kiedykolwiek je przeczytają.

Potępiając książkę, Trump zapewnił, że wielu z tych, których oszukał, wierząc, że jest głęboko religijnym człowiekiem, nigdy nie wypełni swojego chrześcijańskiego obowiązku szukania oszustów.Żaden z ewangelików, z którymi rozmawiałem w ciągu ostatnich pięciu lat, nie wiedział, że Trump potępił, pisząc swoje przekonania, i napisał o gospodarzu komunii jako „mój mały krakers”.

Trump nienawidzi chrześcijaństwa

Pomimo niezbitych dowodów na to, że Trump nienawidzi chrześcijaństwa i wyśmiewa takie podstawowe przekonania, jak Złota Reguła i nadstawiając drugi policzek, Ameryka jest pełna pastorów, którzy wychwalają go swoim trzodom jako męża Bożego. Sam Trump patrzył w niebo poza Biały Dom, sugerując, że został wybrany przez Boga.

Pastorzy wspierający Trumpa dwa lata temu zostali skarceni przez Christianity Today , magazyn założony przez Billy'ego Grahama, za to, że nie potępił Trumpa jako „głęboko niemoralnego”. Wielu pastorów ewangelicznych zaatakowało wtedy to czasopismo, zamiast podążać za biblijnym wezwaniem, aby zbadać własne dusze.

Cohen pisze, że jako młody człowiek, który dorastał, spotykając mafioso i innych oszustów w wiejskim klubie, wpadł w „zaklęcie transu” Trumpa, którego opisuje jako całkowicie niemoralnego, patriarchalnego szefa mafii i oszusta.

Trump jest „pochłonięty światową żądzą bogactwa i nagród”, pisze Cohen, co stawia go w sprzeczności z nauką Jezusa Chrystusa o tym, co stanowi dobre życie.

„Miejsca kultu religijnego nie interesowały go absolutnie i nie posiadał w swoim życiu żadnej osobistej pobożności” - pisze Cohen.


Trump z nałożeniem rąk przez chrześcijańskich pastorów, rodzaj niebiańskiej aprobaty w Gabinecie Owalnym. (Zdjęcie Białego Domu)

Ewangelia sukcesu.

Cohen wyjaśnia, że jedyną wersją chrześcijaństwa, która mogłaby zainteresować Trumpa, jest „ewangelia sukcesu”. To przewrotna przekonanie, że bogactwo finansowy jest znakiem niebieskiej zatwierdzenia zakorzenione w 19 th Century ukrytą przekonania , że jest przekleństwem dla chrześcijańskiego Pisma .

Wielu prawdziwych chrześcijan uważa ewangelię sukcesu za zło . Christianity Today nazywa to „anormalną teologią” promowaną przez zhańbionych teleewangelistów, w tym Jimmy'ego Swaggarta oraz Jima i Tammy Bakerów.

Na początku przerwanej kampanii prezydenckiej w 2012 roku Trump, pisze Cohen, otrzymał rozkaz dotarcia do wspólnot wyznaniowych. Wkrótce Paula White, obecnie doradczyni Białego Domu ds. Wiary, zaproponowała spotkanie w Trump Tower z ewangelicznymi przywódcami. Cohen pisze, że Trump lubił White, ponieważ była blondynką i piękna.

Cohen powiedział, że wśród obecnych byli Jerry Falwell Jr., który niedawno zrezygnował w hańbie z powodu zarzutów o seks i chciwość jako szef Liberty University, oraz Creflo Dollar, który zbierał darowizny na firmowy odrzutowiec o wartości 65 milionów dolarów i który w tym roku został oskarżony o zadławienie jego córka . Dollar powiedział, że te oskarżenia były dziełem diabła.

Jak pisze Cohen, gdy przywódcy ewangelików zajęli swoje miejsca, Trump szybko i zręcznie przedstawił siebie jako człowieka głębokiej wiary. Cohen pisze, że to nonsens.


Nakładanie rąk.

Po zanurzeniu się w oszustwach Trumpa przywódcy zaproponowali nałożenie rąk na Trumpa. Jednym z celów nałożenia rąk jest wezwanie Ducha Świętego do Boskiego uznania.

Cohen był zdumiony, gdy Trump, germafob, chętnie się zgodził.

„Gdybyś znał Trumpa tak jak ja, wulgarnego śliniącego się z powodu zawodniczek piękności lub wyśmiewającego„ skłonności seksualne ”Rogera Stone'a, trudno byłoby ci zachować powagę na jego widok, wpływając na poważną i pobożną minę człowieka wiary. Wiedziałem, że ledwo mogłem uwierzyć w wydajność lub fakt, że ci ludzie go kupują.

„Obserwując Trumpa mogłem zobaczyć, że dokładnie wie, jak odwołać się do pragnień i próżności ewangelików - kim chcieli, żeby był, a nie kim naprawdę był. Wszystko, co mówił im o sobie, było absolutnie nieprawdziwe ”.

Aby oszukać ewangelików, pisze Cohen, Trump „mówił wszystko, co chcieli usłyszeć”.


Perwersyjne Objawienie Pańskie

Łatwość Trumpa w oszukiwaniu stała się dla Cohena objawieniem, choć przewrotnym.

W tamtej chwili, pisze Cohen, zdał sobie sprawę, że szef pewnego dnia zostanie prezydentem, ponieważ Trump „mógłby skłamać bezpośrednio przed niektórymi z najpotężniejszych przywódców religijnych w kraju, a oni mu uwierzyli”.

Później tego samego dnia, pisze Cohen, spotkał się z Trumpem w jego biurze.

- Czy możesz uwierzyć w te bzdury - powiedział Trump o nałożeniu rąk. „Czy możesz uwierzyć, że ludzie wierzą w te bzdury”.

Cohen pisze również o wyrażonym za zamkniętymi drzwiami pragnieniu Trumpa, by zniszczyć tych, którzy go obrażają. Trump powiedział to samo, choć mniej żywo, publicznie.

„Uwielbiam wyrównywać rachunki” - oświadczył Trump w swojej książce Think Big , opowiadając się za swoją antychrześcijańską filozofią: „Idź po szyję. Atakuj ich w pikach! ”


Trump z zhańbionymi ewangelikami Jerrym i Becki Falwell.

Powtórzył tę filozofię w tym roku podczas National Prayer Breakfast. Podnosząc dwie gazety z transparentami w nagłówkach donoszących o uniewinnieniu Senatu za oskarżenie o oskarżenie, Trump powiedział : „Nie lubię ludzi, którzy wykorzystują swoją wiarę jako usprawiedliwienie robienia tego, co wiedzą, że jest złe. Nie lubię też ludzi, którzy mówią: „Modlę się za ciebie”, kiedy wiedzą, że tak nie jest ”.

Trump zabrał głos po tym, jak Arthur Brooks, wybitny konserwatysta, powiedział na śniadaniu, że „pogarda rozdziera nasz kraj”.

Brooks ciągnął dalej: „Jesteśmy jak para na kamieniach w tym kraju… Proś Boga, aby odebrał ci polityczną pogardę. A czasami, gdy jest to zbyt trudne, poproś Boga, aby pomógł ci to udawać ”.

Wszyscy w pokoju wstali, by klaskać Brooksowi, z wyjątkiem Trumpa, choć w końcu wstał, gdy brawa ucichły.

Biorąc mikrofon, Trump powiedział: „Arthur, nie wiem, czy się z tobą zgadzam… Nie wiem, czy Arthurowi spodoba się to, co powiem”.

Następnie Trump powiedział, że nie wierzy w przebaczenie. Jest tak, jak napisał Cohen: „Trump nie jest osobą wybaczającą”. Słowa Trumpa podczas śniadania modlitewnego jasno wskazywały, że odrzuca naukę Jezusa z Łukasza 6:27: „Kochaj swoich wrogów, czyń dobrze tym, którzy cię nienawidzą”.

Pytanie, które pasterze powinni postawić w swoich niedzielnych kazaniach, pytanie, które stawia im książka Cohena, brzmi: w jaki sposób chrześcijanin może wesprzeć człowieka, który szydzi z chrześcijaństwa, przyjmuje zemstę jako jedyną filozofię życia i odrzuca tę najbardziej podstawową naukę biblijną - przebaczenie.


dcreport.org/…calls-them-fools-and-schmucks/
modernistae prohibere
Wybory w Ussraelu to plebiscyt pomiędzy dżumą a cholerą w skali makro
V.R.S.
I jeszcze prośba do Autora wpisu od cudzoziemskiego publicysty:
israeltoday.co.il/…rump-hes-the-king-of-the-jews/
V.R.S.
23 września lifesitenews podał rzekomy list abp Vigano na National Catholic Prayer Breakfast, w którym padają m.in. takie odlotowe słowa:
“(…) Dlatego łączę się ze wszystkimi uczestnikami owego nadzwyczajnego święta i wszystkimi Amerykańskimi Katolikami, którzy widzą w Prezydencie Donaldzie Trumpie największego obrońcę najwyższych wartości chrześcijańskiej cywilizacji (…) Wybory prezydenckie w …More
23 września lifesitenews podał rzekomy list abp Vigano na National Catholic Prayer Breakfast, w którym padają m.in. takie odlotowe słowa:
“(…) Dlatego łączę się ze wszystkimi uczestnikami owego nadzwyczajnego święta i wszystkimi Amerykańskimi Katolikami, którzy widzą w Prezydencie Donaldzie Trumpie największego obrońcę najwyższych wartości chrześcijańskiej cywilizacji (…) Wybory prezydenckie w listopadzie stanowią epokowe wyzwanie, biblijne wyzwanie, którego wynik będzie decydujący nie tylko dla Stanów Zjednoczonych Ameryki lecz całego świata. Jest konieczne byście wszyscy, Katolicy Amerykańscy byli świadomi roli jaką Opatrzność raczyła powierzyć waszemu Prezydentowi oraz nadzwyczajnej bitwy, do której stoczenia On się przygotowuje przeciw demonicznym siłom ‘głębokiego państwa’ i przeciw Nowemu Porządkowi Świata (…)”
Potem (24.09 czasu polskiego) portal cały tekst usunął, dziś widzę że przywrócił: lifesitenews.com/…monic-forces-of-the-deep-state

Entuzjastom Mr. Trumpa dedykuję tę oto piosenkę, która nie chciała mi przejść w ramach "share" przez cenzorski filtr tutejszy:
youtube.com/watch?v=9z4SSxseE10
olek19801
Coraz ciemniej na tym łez padole.