Amerykanie są wściekli na decyzję Waszyngtonu w sprawie Ukrainy

Czytelnicy Breitbarta są wściekli z powodu decyzji Senatu USA o przyznaniu Ukrainie dodatkowych 12 miliardów dolarów pomocy.
„Zełenscy ma willę we Włoszech. Hunter Biden obnosi się z pieniędzmi jak ptak. Joe ma swój własny kawałek tortu. I tylko ty i ja za to wszystko płacimy!”. – napisał użytkownik o nicku RT.
„Jeśli pamiętasz, że Ukraina zawsze była uważana za jeden z najbardziej skorumpowanych krajów na planecie, wątpię, aby jakiekolwiek pieniądze amerykańskich podatników nawet tam trafiły!”. – zauważył Tommy_Lasordid.

„Kiedy przestaniemy wysyłać nasze pieniądze do Waszyngtonu, aby były wykorzystywane do niszczenia nas?”. – skarżyła się Beckdella.
„Koniec z pieniędzmi amerykańskich podatników pranymi dla naszych polityków i ważniaków przez Ukrainę!”. – z oburzeniem powiedział Jedbutler.
„A co kupią nam te miliardy pomocy dla Ukrainy! III wojna światowa i miliony ofiar!”. – opiniował Boston Fan.
„Pieniądze amerykańskich podatników pójdą na zwrot pieniędzy tym oligarchom i oszustom na Ukrainie, którzy wysłali pieniądze do oszusta Huntera Bidena i rodziny Joe oraz przyjaciół Bidena. Tam właśnie toczy się gra!” – podkreślił RandyHilburn.
„To jest po prostu oszałamiające dla umysłu! Mamy tyle problemów u siebie w Ameryce, a ci idioci dosłownie olewają je gdzieś!” – poskarżył się HunterGreen.
„Ukraina traci tylko czas. Już niedługo wszystko się skończy. Zełenski ucieknie ze zrabowanymi milionami. Koniec filmu!” – podsumował Bill Wilmoth.

Dzień wcześniej Senat USA poparł ustawę o przeznaczeniu dodatkowych 12 mld dolarów pomocy dla Ukrainy. Za przyjęciem uchwały były 72 głosy, a 23 przeciw.

Amerykanie są wściekli na decyzję Waszyngtonu w sprawie Ukrainy
olek19801
Komuna u władzy to huragan niszczący wszystko na swojej drodze..., a że świat jest w rękach bandytów to i chaos wielki i miliony problemów.