Stało się! Ukraińcy zostaną wykwaterowani z krakowskich akademików

Wraz z początkiem eskalacji konfliktu na Ukrainie w Polsce pod wpływem mediów rozpoczęła się wielka »akcja« niesienia pomocy przesiedleńcom. Nieudoln…
NOWAERA
Otóż moja córka obecnie jest w akademiku Babilon ( no no jaka szatańska nazwa) i tam prócz karaluchów jest pełno ukrainców i innych imigrantów.
Ochroniarz .
No to teraz się zacznie. Najgorzej jak kogoś do czegoś przyzwyczaisz. Dać to wezmą ale oddać tak po prostu nie zechcą. Pamiętam oburzenie gdy jedna upainka miała zapłacić mandat w tramwaju. Ten jazgot całej grupy kozaków.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
...a kiedy z Polin ????
Ochroniarz .
Dobre pytanie.
Lilianna w ogrodzie
Dobra wiadomość 😍
Bogda Piela
Ukraincy, wracajcie do swoich domów, dość żebrania. Żaden z tych "uciekinierów" pracą się nie zhańbił. Fora ze dwora.
anetmachnio1979
Ja bym synagogi i meczety im oddała do zamieszkania. Żydzi i islamiści nie chcą pomoc potrzebującym? Przecież sami doją od lat inne narody teraz niech pomagają!
Kwal .
No Panie Olku ! to jest wspaniała informacja !!!
olek19801
Mam nadzieję, że rozum dojdzie do głosu.
Andre Ob
Dlaczego to nasza albo i nie nasza uczelnia zajmuje się problemami przesiedleńców zamiast się zająć kształceniem na wysokim poziomie naszych studentów. Kto zarządza tą placówką nasi czy szabesgoje żydo-chazarów???
starski
"Naszych studentów"? Uczelnie mają rezerwację miejsc dla Ukraińców, niektóre nawet większość - w Warszawie. Na pozostałe miejsca jest normalny nabór, TAKŻE dla Ukraińców.
Andre Ob
Na co czekają nasi studenci aż ich usuną z uczelni lub zostaną służącymi nowych nie naszych studentów. Gdzie są nasi patrioci czyżby im nie zależało na wysokim poziomie wykształcenia naszych studentów. Dokąd będziemy pozwalali na to że nasi szabesgoje z nie-rządu rugują naszych z wszystkich dziedzin życia
olek19801
Polacy niech się zajmą własnym krajem, a Ukraińcy swoim. Należy zakończyć kampanię obietnic utrzymywania darmozjadów.
Lilianna w ogrodzie
Albo niech jadą do Niemiec, z Niemcami się lubią.
Lilianna w ogrodzie
olek19801
UKRAIŃCY! Wracajcie na Ukrainę.
NOWAERA
Ukrainu niet Polszu niet.
Mark Nemo
@NOWAERA Czy zrozumiałem prawidłowo ten skrót myślowy? Nie będzie Ukrainy, nie będzie Polski ? Historia uczy dokładnie czegoś odwrotnego, Polska istnieje od 1000 lat, Ukraina od 1991r. Nie było Ukrainy, była Polska silna. Myślę, gdyby postawić na Wschodzie kolejną żelazną kurtynę, to miałoby dla Polski tylko taki skutek, że powietrze byłoby u nas czystsze.