Samson1
Samson1
Ty vole Ferdimíre, to jsem tam vložil já, abys viděl, jak jsou lidé v Německu klamáni veřejnoprávní televizí, nakonec už i u nás učitelky ve školkách učí děti klanět se Aláhovi. Vložený úmysl nebyla propagace, ale varování, co se tu děje.
Ferdimir
Alláh je v překladu pán zlých duchů! To video sem nastrčil nějaký pomatenec, který chce sdělit, že ďábel je stvořitel a vykupitel. No - ať ho soudí Bůh, jak řekl archanděl Michael ďáblovi, když se s ním přel o Mojžíšovo tělo!
Ervin Romano
A neuved nás do pokušenia , ale zbav nás zlého. Amen.
Anton Čulen
Nas Boh je jeden Boh v troch osobach. V mene Otca i Syna i Ducha Svateho. Christus Vincit, † Christus Regnat, † Christus Imperat ~ † Amen

Toto treba hlasat aj moslimom co pridu do EU. Boh to od nas ziada.
Samson1
Aličko henta prosit nemusí, henta dar rozlišování má automaticky, jak henta povídala.
Samson1
www.facebook.com/…/573721406306164 www.facebook.com/ladislav.soukup.7 Zeman je prostě jednička: Všichni tito (teroristé) nevolali pochválen buď Ježíš Kristus, ale volali Aláhu akbar.
2 more comments from Samson1
Samson1
Toto je s poslanecké sněmovny: www.youtube.com/watch Pro toto jsou Drahoš i Fišer, doporučení preláty nevolitelní Prezident Zeman k tématu GENDER Zeman na hrad Prezident Zeman k tématu GENDER Jinak i Putin a Rusko zakazuje veřejné šíření gender a homosexuality, je pro zachování národů a národních států, samo zradil NWO, západní hodnoty. Dokonce v Rusku dostal Putin petici 1,2 milionů …More
Toto je s poslanecké sněmovny: www.youtube.com/watch Pro toto jsou Drahoš i Fišer, doporučení preláty nevolitelní Prezident Zeman k tématu GENDER Zeman na hrad Prezident Zeman k tématu GENDER Jinak i Putin a Rusko zakazuje veřejné šíření gender a homosexuality, je pro zachování národů a národních států, samo zradil NWO, západní hodnoty. Dokonce v Rusku dostal Putin petici 1,2 milionů podpisů, včetně úpdúsu patriarcha Kririla, pro zrušení zákona o interupci. Naši biskupové pravý opak a když někdo mluví, třeba jako patriarchát Eliáše, tak se umlčuje. Potom platí: Běda pastýřům, kteří pasou špatně stádo. Ještě chci dodat, že v Rusku v konstituci, že manželství je svazek muže a ženy. Že tam zařadili hodně webů, které já čtu. Asi na radu ministerstva pravdy a jejího šéfa Jandáka, pornoherce, který někde veřejně onanoval. Já jsem se rozhodl volit Zemana a vím proč. Pokud nechcete Ducha svatého poslouchat,.tak ho nechte na pokoji. Ještě dovedu rozpoznat co je to rusofobie a druhé kolo ateizace dnes v modrém.Komunisti aspoň na rozdíl od těchto dovedli rozlišit pohlaví a neblbli rozum děckám ve školkách. Já mám jiné obavy, prohlubování integrace EU na špatných základech, spíš by se mi jednalo o zdravé reformy EU. Holt Lucifer je mistr a dovede zneužít i dobré myšlenky.

______________________________________________________________
Samson1