Clicks1.6K
Edward7
2

Eksperymentalne, trujące szczepienie zmieniające geny mRNA

Peter Koenig

Domek z kart rozpada się. Wiadomo, że tak zwany „wirus” SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany i oczyszczony – co logicznie prowadzi do wniosku, że cała historia covid – co trzyma świat w traumie dla ostatnie 18 miesięcy – jest ogromnym oszustwem o biblijnych proporcjach, nieporównywalnym z niczym, co wydarzyło się – a raczej zostało zrobione – ludzkości w najnowszej historii.

Korespondent Global Research w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, Carla Stea , donosi 31 sierpnia 2021 r., że najnowsze oficjalne dane (30 sierpnia 2021 r.) wskazują na 38 488 zgłoszonych i zarejestrowanych zgonów po szczepionkach mRNA w UE, Wielkiej Brytanii i USA (łącznie) oraz 6,3 mln zgłoszonych „zdarzenia niepożądanych”. Chociaż są to oficjalne dane, są one znacznie zaniżone. Przedstawiają one jedynie liczby zgłoszone przez oficjalny system zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) w Stanach Zjednoczonych, utworzony w 1990 r., oraz te oficjalnie zgłoszone przez Europejską Agencję Leków (EMA).

Według własnego sprawozdania CDC agencje te zgłaszają w normalnych okolicznościach jedynie od 1% do 10% wszystkich przypadków. I najprawdopodobniej w przypadkach covid, gdzie raportowanie jest utrudnione, nawet mniej. Innymi słowy, zgłaszanych jest mniej niż 10% zgonów i obrażeń. W przypadku zdarzeń niepożądanych poszczepiennych rejestruje się i zgłasza około jeden procent obrażeń (według badania przeprowadzonego przez Harvard Pilgrim Health Care, Inc )

Może to spowodować wzrost śmiertelności związanej ze szczepionką – szacowano wysoko, od 385.oo do miliona, dla łącznej populacji około 830 milionów (USA: 330 mln; UE i Wielka Brytania: 500 mln), z czego tylko około połowa jest w pełni „zaszczepieni”. I to, od tego, co nazywają początkiem „szczepień”, 14 grudnia 2020 r., na okres około 8 miesięcy. Nie tylko oznacza to prawdopodobnie kilku milionów poważnych skutków ubocznych, z których niektóre są poważne, a wiele nieuleczalne. Fakt, że władze nadal naciskają na szczepienia – zamiast natychmiastowego zaprzestania wszystkich zastrzyków – wskazuje, że w grę wchodzi inny zły plan.

Carla Stea wyjaśnia to tak:
Najbardziej nie do zrozumienia jest fakt, że Sekretarz Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych nakazuje te nieprzetestowane i często śmiertelne szczepienia dla personelu Organizacji Narodów Zjednoczonych, z pogwałceniem każdej deklaracji praw człowieka wydanej przez Organizację Narodów Zjednoczonych w całej jego historii.
Kluczem do ich planu jest "zakłucie" jak największej liczby ludzi tym śmiercionośnym mRNA – eksperymentalnym zastrzykiem manipulacji genami. Ale ludzie stają się coraz bardziej niezdecydowani. Jest coraz większy sprzeciw. Coraz więcej ludzi odchodzi od kont medialnych głównego nurtu, od nakazanych kłamstw-narracji i szuka informacji w alternatywnych mediach.

Dlatego rozlegle, ale mam na myśli wszędzie – trwa cenzurowanie. Nazywają to „sprawdzaniem faktów”. Tyle jest sprawdzania faktów – nazwijmy to „fałszywym sprawdzaniem” – dzieje się, że przeglądanie Internetu stało się śmieszne, prawie żartem. Oni – ci dowodzący mroczną elitą sekty i ci supermiliarderzy, którzy kontrolują główne media społecznościowe, które wykonują brudną robotę sekty – muszą osiągać bardzo niski poziom wiarygodności wśród zwykłych ludzi. Kiedy cenzura staje się niezbędnym narzędziem do przetrwania, upadek jest zwykle bardzo bliski. Jest mnóstwo przykładów. Przykładem jest nazistowska III Rzesza.

Ale "vaxxing" – tak szybko, jak to możliwe, jak najwięcej – pozostaje kluczowym elementem Agendy 2030. Czemu? – Bo ci, którzy są zaszczepieni, nie mogą już uciec. Są skazani w taki czy inny sposób. Albo umrą z powodu efektów zaszczepienia – zobacz tylko powyższe liczby – albo wielu może umrzeć lub doznać „obrażeń” kilka lat po otrzymaniu zastrzyku. (Film: tu )

Ci, którzy przeżyli, są naładowani cząstkami elektromagnetycznymi – wszystkie stanowią część zastrzyku mRNA – dzięki czemu mogą być zdalnie manipulowane przez roboty lub sztuczną inteligencję (AI) za pośrednictwem 5G, a wkrótce 6G, aby przejść od ludzi do „transludzi”. Zobacz wywiad z Klausem Schwabem (2-minutowy) w telewizji szwajcarsko-francuskiej (RTS) w 2016 roku. W momencie pisania tego filmu wideo było jeszcze dostępne. Został niedawno usunięty.

W tym wywiadzie Klaus Schwab mówił o wszczepianiu mikrochipów do ludzkich ciał, co w istocie jest podstawą „eksperymentalnej” szczepionki Covid mRNA. „To, co widzimy, jest rodzajem połączenia świata fizycznego, cyfrowego i biologicznego” – powiedział Klaus Schwab. Schwab wyjaśnił, że ludzie wkrótce otrzymają chip, który zostanie wszczepiony w ich ciała, aby połączyć się ze światem cyfrowym.
RTS: „Kiedy to się stanie?”
KS: „Z pewnością w ciągu najbliższych dziesięciu lat”.
„Możemy sobie wyobrazić, że wszczepimy je do naszego mózgu lub do naszej skóry”.
„A potem możemy sobie wyobrazić, że istnieje bezpośrednia komunikacja między mózgiem a światem cyfrowym”.

Nic dziwnego jednak, że wideo z Klausem Schwabem zostało „sprawdzone pod względem faktów”. Zobacz także Dr Astrid Stueckelberger: Jesteś rozd... .

Pamiętacie też, że Bill Gates wprowadził Agenda ID2020? – Zobacz to .
Dr Sucharit Bhakdi, znany niemiecko-tajski wirusolog, ostrzega, że szczepienie COVID-19 jest największym zagrożeniem, przed jakim kiedykolwiek stanęła ludzkość – zobacz to .

Najnowsze oficjalne dane (z 30 sierpnia 2021 r.) wskazują na około: 38 488 zarejestrowanych zgonów w UE, Wielkiej Brytanii i USA (łącznie) po "szczepionkach" mRNA 6,3 mln zgłosiło „zdarzenia niepożądane”. Powyższe liczby przedstawiają więcej zgonów związanych ze szczepieniami, niż w całej historii szczepień

– w ciągu nieco ponad ośmiu miesięcy, odkąd „szczepienie covid” rozpoczęło się w połowie do końca grudnia 2020 r. A bolesna i kryminalna prawda jest taka, że żadna z tych zgonów nie była konieczna – ponieważ nikt lub bardzo niewiele osób zmarło na covid, tyle samo lub mniej, którzy umierają co roku na pospolitą grypę. Zobacz recenzowany artykuł dr Fauci Covid-19 – Nawigacja po niezbadanych” .

Kult zła wyznaczył sobie cel zaszczepienia około 70% do 80% światowej populacji do 2023 roku , aby osiągnąć swoje kluczowe cele – w tym

(i) Drastyczne zmniejszenie światowej populacji, albo bezpośrednio przez „vaxx” - spowodowanie zgonów, albo z powodu inokulacji mRNA występujących sterylizacji i niepłodności;
(ii) Sztuczna inteligencja (AI) i sterowana robotami transformacja od ludzi do „transludzi”, poprzez elektromagnetyczną manipulację mózgiem (to jest – nie żartuję – plan „Wielkiego Resetu” – plus w pełni zdigitalizowane transakcje pieniężne, dzięki czemu „transludzie”, niewolnicy globalnego systemu bankowego, do momentu, w którym po zakończeniu Wielkiego Resetu dojdziesz do „Nie posiadać niczego i być szczęśliwym” (Klaus Schwab, „Wielki Reset” ) i wreszcie
(iii) kolosalne przesunięcie światowych aktywów i kapitału z dołu i środka na górę. (Patrz E Book Michela Chossudovsky'ego The 2020-21 Worldwide Corona Crisis ... (Rozdział V). To już się dzieje, gdy dziesięciu najbogatszych miliarderów na świecie zwiększyło swoje łączne bogactwo podczas plandemii o 540 miliardów dolarów, podczas gdy ponad pół miliarda ludzi pogrążyło się w skrajnej nędzy – raport Oxfam .

Jest to wynikiem ogromnej liczby bankructw na całym świecie, ale dotykających bardziej globalne Południe niż bogaty Zachód (Globalna Północ), ponieważ ten ostatni produkował – przynajmniej na razie – finansowane długiem dotacje dla niektórych przedsiębiorstw i dla w mniejszym stopniu do osób zadłużonych.

Wracając do ogromnej, wywołanej przez rozgłos, wywołanej kłamstwem, wymuszonej i jawnie szantażowanego popędu do szczepionek, ludzi zainteresowanych narażeniem życia poprzez zaakceptowanie potencjalnie śmiertelnego zastrzyku mRNA jest coraz mniej. I to nawet z systemem, który płaci ludziom za dostanie się do wstrzyknięcia.
W Teksasie obecny kurs wynosi 250 USD; w innych stanach USA stawki mogą być inne, ale średnio już powyżej 100 USD – i rosną. W Europie zachęty, a raczej łapówki wahają się od tanich 50 euro do nawet 250 euro za "strzał". Jednak wielu zdaje sobie sprawę, że życie jest warte więcej i nie wpadną w pułapkę pieniędzy.

Teraz wygląda na to, że najnowszy chwyt oferuje darmowe szczepionki przeciw grypie – i to już w sierpniu, w upalne lato, kiedy oficjalny sezon grypowy rozpoczyna się w październiku/listopadzie. Tak jest w USA, jak iw Europie? Prawdopodobnie nie jest zbyt daleko idące założenie, że tak zwane „zastrzyki na grypę” są w rzeczywistości szczepionkami typu mRNA.

To byłoby ostateczne kłamstwo – nawet nie kosztuje premium. To pokazuje rodzaj szacunku, jaki kult elity mrocznych zabójców darzy populację – „zmniejsz ich” jednym kłamstwem. Czy ludzie naprawdę są tak naiwni i indoktrynowani kłamstwami, że nie widzą za zdradą? Tymczasem CDC zostaje pozwany za masowe oszustwo. Siedem najlepszych amerykańskich uniwersytetów, w tym Stanford, Cornell i kilka laboratoriów Uniwersytetu Kalifornijskiego , przetestowało 1500 próbek osób, które miały „pozytywne” testy na Covid-19.

W żadnym z testów laboratoryjnych uniwersyteckich nie wykryto ani jednego wirusa SARS-CoV-2 . Po prostu stwierdzono, że WSZYSCY ludzie mają grypę A iw mniejszym stopniu grypę B. Jest to zgodne z wcześniejszymi odkryciami innych naukowców.

Dr Derek Knauss , jeden z zespołu testującego, powiedział:
„Kiedy wraz z moim zespołem laboratoryjnym poddaliśmy 1500 rzekomo pozytywnych próbek Covid-19 postulatom Kocha i poddaliśmy je SEM (mikroskopowi elektronowemu), nie znaleźliśmy NO Covid we wszystkich 1500 próbkach. Odkryliśmy, że wszystkie 1500 próbek to głównie grypa A i niektóre grypy B, ale nie było przypadków Covid. Nie używaliśmy testu PCR na byki***.” Zobacz to .

Ta najnowsza sztuczka, która ma na celu nakłonienie ludzi do zaszczepienia się na grypę w środku lata, śmierdzi jak trucizna z mRNA w przebraniu zaszczepienia na grypę.
193 rządy członków ONZ – wszyscy zniewoleni przez czar śmiertelnego kultu – potrzebują jak największej liczby osób "zakłutych". Ponieważ gdy zostaną zaatakowani, są skazani, według dr Mike Yeadon, byłego wiceprezesa firmy Pfizer – i wielu innych. A co się stanie z tymi rządami, które dobrowolnie i świadomie są gotowe i aktywnie niszczą konstytucje swoich krajów, a także zabijają własnych obywateli? Konieczna jest wersja próbna Norymberga 2.0. Dr Reiner Fuellmich, niemiecko-amerykański czołowy prawnik (przy wsparciu naukowców i lekarzy), pracuje nad tym, złożywszy już pozwy zbiorowe w Kanadzie i USA oraz, pozwie instytucje opieki zdrowotnej i osoby prywatne w Europie.
Zwyciężymy! Poddanie się nie wchodzi w grę.
themadtruther.com/…he-mrna-experimental-gene-altering-poisonous-jabs/
Jan Zbigniew wojan
Plandemia - jeszcze nigdy tak niewielu nie spieprzyło życia tak wielu !
Bo wcale nie chodzi o jakiegoś wirusa, ale o depopulację zapisaną w programie Agenda 2030, na który wyrazili zgodę zarządzający Polską już w roku 2017, lecz nic nie mówili chcąc przeczekać do wyborów, by ponownie zasiąść przy żłobie za nasze pieniądze:
MONITOR POLSKI DZIENNIK URZĘDOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Warsza…More
Plandemia - jeszcze nigdy tak niewielu nie spieprzyło życia tak wielu !
Bo wcale nie chodzi o jakiegoś wirusa, ale o depopulację zapisaną w programie Agenda 2030, na który wyrazili zgodę zarządzający Polską już w roku 2017, lecz nic nie mówili chcąc przeczekać do wyborów, by ponownie zasiąść przy żłobie za nasze pieniądze:
MONITOR POLSKI DZIENNIK URZĘDOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Warszawa, dnia 15 marca 2017 r. Poz. 260
Uchwała Nr 8 rady Ministrów z dnia 14 lutego 2017 r.
w sprawie przyjęcia strategii na rzecz Odpowiedzialnego rozwoju do roku 2020
(z perspektywą do 2030 r.)
Na podstawie art. 11 ust. 4 oraz art. 12a ust. 5 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r.
o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2016 r. poz. 383, 1250, 1948 i 1954 oraz z 2017 r. poz. 5)
Rada Ministrów uchwala, co następuje:
§ 1. Przyjmuje się Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do roku 2020
(z perspektywą do 2030 r.), stanowiącą załącznik do uchwały.
§ 2. Traci moc uchwała nr 157 Rady Ministrów z dnia 25 września 2012 r.
w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Kraju 2020 (M.P. poz. 882).
§ 3. Uchwała wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Prezes Rady Ministrów: B. Szydło
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Jan Zbigniew wojan
Żadna szczepionka - ŻADNA - nie chroni przed wirusem, bo przecież go nie niszczy i nie tworzy żadnej bariery ochronnej co potwierdzi każdy prawy lekarz nie biorący dotacji z Farmy ! Odporność nabywana jest przez zachorowanie ! Szczepienia powodują trwanie chorób co można sprawdzić w historii chorób na przestrzeni wielu lat dodatkowo przynosząc ogromne zyski ! Jak mogą ludzie niby wykształceni w …More
Żadna szczepionka - ŻADNA - nie chroni przed wirusem, bo przecież go nie niszczy i nie tworzy żadnej bariery ochronnej co potwierdzi każdy prawy lekarz nie biorący dotacji z Farmy ! Odporność nabywana jest przez zachorowanie ! Szczepienia powodują trwanie chorób co można sprawdzić w historii chorób na przestrzeni wielu lat dodatkowo przynosząc ogromne zyski ! Jak mogą ludzie niby wykształceni w jednym zdaniu mówić o tym że tylko szczepienia zatrzymają pandemię, jednocześnie informując, że szczepionka nie stanowi ochrony przed zakażeniem ?
Wskazując na konieczność podawania trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19 u osób powyżej 65. roku życia, które nie przebyły choroby, napisano, że "po 3 miesiącach od pełnego zakończenia procesu szczepień poziom przeciwciał jest u nich bardzo niski".
To znaczy, że prócz szczepień trzeba jeszcze dodatkowo zachorować, więc po co szczepić ?Depopulacja i zysk !
Przecież realizowany jest program Agenda 2030, w którym zapisano depopulację, a ludzie dali się nabrać na fałsz wirusa, fałszywe testy i fałszywe szczepionki - zastrzyk śmierci, choć nie natychmiastowy ! W Izraelu szczepionki się przyjęły i zdają egzamin . Prawie 85 % nowych infekcji stanowią ludzie "fully vaccinated ". To z grubsza o tyle Gates chce zmniejszyć populacje ludzi na planecie .
Niechaj są i pozostaną na wieki przeklęci wraz z rodzinami wszyscy twórcy "pandemii", oraz im pomagający, choćby w najmniejszym stopniu ! I tak jest, Amen !
Wojna trwa, a zarządcy to żołnierze obcej armii i należy się jak najprędzej ICH pozbyć wszelkimi sposobami - WSZELKIMI !