Adrianna7
182.6K
03:39
"UWAGA! Grafen w sieci wodociągowej! Szczepionki dla każdego! To się dzieje naprawdę!" Skopiowane z FBMore
"UWAGA! Grafen w sieci wodociągowej! Szczepionki dla każdego! To się dzieje naprawdę!"
Skopiowane z FB
xmireknowak
Kłamstwo , pod umywalką pewnie znajduje się elektryczny podgrzewacz wody
Violetta Kołomycka shares this
31.3K
darek104
Miałem w szkole przedmiot pod nazwą Miernictwo Elektryczne. Uczylismy sie korzystania z różnych mierników, jednostek i przeliczania jednostek. Nie należy lekceważyć takich obserwacji. Z wielu miejsc docieraja pogłoski, że właścicielem spółki Wody Polińskie jest firma Tahal, ta sama która kontroluje dostawy wody lub jej brak dla Strefy Gazy. A żydzi zawsze słynęli z zatruwania studni.
darek104
Na szczepionkach mieli czysty pieniądz z góry. Na truciu studni trudno zarobić. Poza tym pisze w filmie, że najlepszy efekt kiedy tę wodę pija juz zaszczepieni.
Benedykt Czarnecki
Ale bzdury. Dziwne, że muszą się wkłuć, a tu wystarczy tylko wypić. Za chwilę wystarczy wdech. Toż to celowa dezinformacja globalnej zielono-tęczowej komuny.
POLSKA2020
Adrianno7, imbecylom, co jest pojeciem/okresleniem wzietym z encyklopedii zdrowia, szkoda mowic, wyjasniac, szkoda rzucac perel pod stopy wiepszy, bo je podepcza...
B W
Kolejny filmik, rozsiewający panikę. Ja też mogę zrobić filmik na którym odkręcam wodę i pokazuję jakieś urządzenie, które coś wyświetla, dajmy na to izotop cezu. Na ekranie pojawiają się cyferki i pasek postępu a ja twierdzę, że w wodzie jest izotop cezu. Czy też przyjmiecie to za dobrą monetę, zakręcicie wodę i zaczniecie łykać jod? Jak bardzo można być naiwnym?
Jerzy Klaus
czesc wod pitnych jest skontaminowana solami nawozow sztucznych zawierajacych slabo radioaktywne izotopy ktore przeniknely do wod gruntowych poprzez intensywne nawozenie gleb.ten problem jest od dawna znany na zachodzie europy np. niemcy,francja,holandia!na przyklad ryz sprowadzany z azji jest w wiekszosci slabo trujacy,a to spowodowane jest arszenikiem ktory wyplukiwany jest z tamtejszych gleb i …More
czesc wod pitnych jest skontaminowana solami nawozow sztucznych zawierajacych slabo radioaktywne izotopy ktore przeniknely do wod gruntowych poprzez intensywne nawozenie gleb.ten problem jest od dawna znany na zachodzie europy np. niemcy,francja,holandia!na przyklad ryz sprowadzany z azji jest w wiekszosci slabo trujacy,a to spowodowane jest arszenikiem ktory wyplukiwany jest z tamtejszych gleb i pochlaniany przez rosliny ryzu(najwiecej tego swinstwa znajduje sie w ryzu naturalnym pelnoziarnistym ktory trzeba dlugo moczyc i pare razy plukac!
grazka
GRAFEN w tabletkach, w ziołach teraz w wodzie czy wam już kompletnie odbiło 🤮