Clicks3.2K
przeciwherezjom
4

Arcybiskup stolicy pragnie uchodźców – trwają przygotowania do jednej światowej religii!

Dziwne to wszystko z tymi uchodźcami... Kto za tym stoi i po co? Kościół? Przecież prawdziwy katolicki Kościół nigdy nie pakował się w dziwadła. Ale tu jest gorzej. To nie dziwadło. Polska jest krajem jednolitym narodościowo i religijnie. Owszem, wielu Polaków żyje jak poganie, ale gdzieś na dnie serca niemal każdego spoganiałego Polaka drzemie poczucie przynależności do katolickiego Kościoła. I wrogowie Boga mają

problem, bo jak tu doprowadzić do realizacji "wspaniałego" projektu sprzymierzonych sił zła w celu zawiązania nowej jednej światowej religii? We Francji i Włoszech nie ma problemu i ten plan wychodzi bardzo naturalnie. A w Polsce? Wszak w tym heretyckim zamyśle Polska jest cierniem w oku Fałszywego Proroka. Bo w Polsce tworzenie religii na fundamencie jedności z wyznaniami niechrześcijańskimi to jakaś dziwna sztuczność. Bo nasz kraj takich nie posiada (nie licząc nikłego odsetka), a tych nielicznych od zawsze traktuje się z życzliwością i szacunkiem. Można być dumnym, że jest się Polakiem! Wracając do rzeczy, szatan chce oczywiście zniszczenia Polski i zawiązania także u nas nowej światowej religii. A tu potrzebna jest masa pogańskich uchodźców, którzy w niedalekiej przyszłości będą robić za tych, których podobno należy z ukłonami przyjąć do naszych rzymsko-katolickich kościołów. I o to tu chodzi. A więcej na temat tej jednej światowej religii znajdziecie tutaj. Nie życzę przyjemnej lektury, bo jest bardzo przykra, ale głupotą jest nie przyjmowanie Ostrzeżenia!

*artykuł powstał z powodu listu arcybiskupa warszawskiego na Wielki Post 2017
Rafał_Ovile
Dziwne to wszystko z tymi uchodźcami... Kto za tym stoi i po co? Kościół? Przecież prawdziwy katolicki Kościół nigdy nie pakował się w dziwadła. Ale tu jest gorzej. To nie dziwadło. Polska jest krajem jednolitym narodościowo i religijnie. Owszem, wielu Polaków żyje jak poganie, ale gdzieś na dnie serca niemal każdego spoganiałego Polaka drzemie poczucie przynależności do katolickiego Kościoła. I …More
Dziwne to wszystko z tymi uchodźcami... Kto za tym stoi i po co? Kościół? Przecież prawdziwy katolicki Kościół nigdy nie pakował się w dziwadła. Ale tu jest gorzej. To nie dziwadło. Polska jest krajem jednolitym narodościowo i religijnie. Owszem, wielu Polaków żyje jak poganie, ale gdzieś na dnie serca niemal każdego spoganiałego Polaka drzemie poczucie przynależności do katolickiego Kościoła. I wrogowie Boga mają problem, bo jak tu doprowadzić do realizacji "wspaniałego" projektu sprzymierzonych sił zła w celu zawiązania nowej jednej światowej religii?
Piotr2000
Aby wprowadzic wilka do swego stada trzeba juz nie NIEROZTROPNOSCI ale ogromnego CYNIZMU i BEZCZELNOSCI.
Nie mowie tutaj o prawdziwych ofiarach
bandyckich wojen sponsorowanych i prowadzonych
przez ameryke, wielka brytanie, francje
w interesie panstwa polozonego w palestynie.
Mowie o 5 kolumnie, ktora ma rozsadzic resztki swiata chrzescijanskiego.
Bog niech pobudzi SPIACE, niech da odpor …More
Aby wprowadzic wilka do swego stada trzeba juz nie NIEROZTROPNOSCI ale ogromnego CYNIZMU i BEZCZELNOSCI.
Nie mowie tutaj o prawdziwych ofiarach
bandyckich wojen sponsorowanych i prowadzonych
przez ameryke, wielka brytanie, francje
w interesie panstwa polozonego w palestynie.
Mowie o 5 kolumnie, ktora ma rozsadzic resztki swiata chrzescijanskiego.
Bog niech pobudzi SPIACE, niech da odpor zlym zamiarom i Targowicy.

JEZUS i MARYJA
przeciwherezjom
rękami przede wszystkim Fałszywego Proroka i świadomie lub często nieświadomie zwiedzionych hierarchów. Kościół jest teraz wydawany Judaszowym pocałunkiem. Pocałunek symbolizuje dobro, miłosierdzie - i tak jest przedstawiany problem uchodźców: jako wyraz wielkopostnego czynu miłosierdzia. Minie niewiele czasu i zobaczymy dobrze uzbrojoną zgraję przyprowadzoną tym "pocałunkiem"
przeciwherezjom
Dajcie spokój tym Żydom... To naprawdę sam szatan za tym stoi