Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Orędzia
1.4K

Świat wkrótce stanie w ogniu; czas gier się skończył, nagle ogarnie cię straszny smutek i nic więcej nie możesz zrobić. Carbonia 15 kwietnia 2021

Szatan skupił się na swoim niszczycielskim projekcie: eksterminacji ludzkości.

Jezus: Umiłowana córko, napisz do Mojego umiłowanego ludu: Moje ukochane dzieci, wasz Bóg cierpi, wciąż wisi na krzyżu z powodu waszych niezliczonych grzechów; nie przestajesz grzeszyć, wszystko stało się legalne; przykazania Boże zostały odrzucone, wady panują nad wszystkim.

Zaraz zainterweniuję z rózgą, zamierzam pokonać tę przewrotną, bezduszną i pozbawioną miłości ludzkość, która z własnej woli wpadła w ręce szatana.

Dziś pragnę zawołać was wszystkich z żalem, że wciąż jesteście tak daleko ode Mnie, waszego Boga miłości, od Tego, który oddał swoje życie za wasze zbawienie.

Przychodzę, aby zachęcić was do pokuty, zanim będzie za późno. Czasu brakuje, świate wkrótce stanie w ogniu; czas gier się skończył, nagle ogarnie cię straszny smutek i nic więcej nie możesz zrobić; życie będzie toczyć się dalej tylko dla tych, którzy szukają schronienia we Mnie i doskonale przestrzegają moich przykazań.

Uratuję was wszystkich, moje dzieci, ale dajcie mi szansę to zrobić, nawróćcie się, nie ma już czasu do stracenia, szybko do mnie wróćcie. Bóg ratuje!