Clicks2.1K

Spadły korony z głowy Maryi i Chrystusa

Dominikanie nie mają na to wyłumaczenia
Jak to się mogło stać? Pytają ludzie.
W piątek rano (tj. 28.12.2012 r.) w Bazylice Najświętszej Maryi Panny u Ojców Dominikanów w Jarosławiu, podczas odsłaniania cudownego obrazu Matki Bożej, spadły obydwie korony. Z Głowy Matki Bożej i z Głowy Dzieciątka Jezus.
Ojciec Dominikanin mówił do wiernych, że nie widzi ludzkiego wytłumaczenia, jak mogło do tego dojść. Te korony musiały być najpierw podniesione do góry, żeby mogły się odłączyć od obrazu. Nie były też ze sobą powiązane, złączone – więc co się stało, że obydwie Korony w tym samym czasie ?
Komentarz ks. Stanisława Małkowskiego:
Pragnę zwrócić uwagę, że to wydarzenie miało miejsce w piątek – dzień, w którym wspominamy bolesną Mękę naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz w Święto Młodzianków Męczenników, zamordowanych z rozkazu ziemskiego króla Heroda, który w nowonarodzonym Chrystusie nie chciał uznać Króla.
Proszę jeszcze zwrócić uwagę na obraz, który przedstawia nie Maryję z Dzieciątkiem na ręku ale Pietę – Matkę Bożą Bolesną trzymającą ciało Swego Syna po zdjęciu z Krzyża. (wobroniewiaryitradycji.wordpress.com)
Czy możemy to wydarzenie uznać za symboliczne i skierowane do nas? Czy możemy je odczytywać w kluczu wołania Boga? Co nam chce powiedzieć Niebo?

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
tak, naród odrzucił królowanie Boga na tej ziemi, episkopat odrzucił , rząd odrzucił.. JUŻ WTEDY...
Abra
sąsiad od serca — 2013-01-20 11:10:43:
19mietek77 pisząc o bałwochwalstwie wskazał, że jest świadkiem Jehowy. Tylko oni tak nienawidzą Matki Bożej.

A w którym miejscu w wypowiedzi mietka znalazłeś objaw jakiejkolwiek nienawiści ?
sąsiad od serca
19mietek77 pisząc o bałwochwalstwie wskazał, że jest świadkiem Jehowy. Tylko oni tak nienawidzą Matki Bożej.
sąsiad od serca
Pamiętam z filmu "Hubal", gdy spadł order mjr H. Dobrzańskiego z piersi, że wszyscy odczytali to, jako zły znak dla Hubala, nawet ci, którzy tego nie chcieli powiedzieć.
Niestety, także czuję sercem, że to zły znak od Pana Boga dla Polski. Zwłaszcza, że to Matka Boża Bolesna ze swym umęczonym Synem Bożym.
Nawracajmy się Polacy - Rodacy, bo ciarki po plecach idą na myśl o tym wydarzeniu.
Wolnyczlowiek
Znak od Boga ! Krol , albo smierc ... Podpisz petycje ! Kroluj nam Chryste ! ! ! www.petycjeonline.com/uwolnijcie_chrystusa_krola
franc777
czy te prorocze słowa nie odnoszą się do naszego narodu...króla Heroda, który w nowonarodzonym Chrystusie nie chciał uznać Króla...upadek Kościoła, wiary, społeczeństwa, rodzin-płonące kościoły Chrystusa Króla? Jakich znaków żądamy? Zachowujemy się jak Żydzi 2000 lat temu, odeszliśmy od wiary i uważamy, że wszystko jest w porządku nie chcemy żeby Chrystus Królował. Kapłani odwróćcie się od ludzi …More
czy te prorocze słowa nie odnoszą się do naszego narodu...króla Heroda, który w nowonarodzonym Chrystusie nie chciał uznać Króla...upadek Kościoła, wiary, społeczeństwa, rodzin-płonące kościoły Chrystusa Króla? Jakich znaków żądamy? Zachowujemy się jak Żydzi 2000 lat temu, odeszliśmy od wiary i uważamy, że wszystko jest w porządku nie chcemy żeby Chrystus Królował. Kapłani odwróćcie się od ludzi zwróćcie się z powrotem do Boga i zacznijcie prowadzić zbłąkane owieczki przez Matkę Bożą do Pana Jezusa!!!