CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
tak, naród odrzucił królowanie Boga na tej ziemi, episkopat odrzucił , rząd odrzucił.. JUŻ WTEDY...
Abra
sąsiad od serca — 2013-01-20 11:10:43:
19mietek77 pisząc o bałwochwalstwie wskazał, że jest świadkiem Jehowy. Tylko oni tak nienawidzą Matki Bożej.

A w którym miejscu w wypowiedzi mietka znalazłeś objaw jakiejkolwiek nienawiści ?
sąsiad od serca
19mietek77 pisząc o bałwochwalstwie wskazał, że jest świadkiem Jehowy. Tylko oni tak nienawidzą Matki Bożej.
sąsiad od serca
Pamiętam z filmu "Hubal", gdy spadł order mjr H. Dobrzańskiego z piersi, że wszyscy odczytali to, jako zły znak dla Hubala, nawet ci, którzy tego nie chcieli powiedzieć.
Niestety, także czuję sercem, że to zły znak od Pana Boga dla Polski. Zwłaszcza, że to Matka Boża Bolesna ze swym umęczonym Synem Bożym.
Nawracajmy się Polacy - Rodacy, bo ciarki po plecach idą na myśl o tym wydarzeniu.
Wolnyczlowiek
Znak od Boga ! Krol , albo smierc ... Podpisz petycje ! Kroluj nam Chryste ! ! ! www.petycjeonline.com/uwolnijcie_chrystusa_krola
franc777
czy te prorocze słowa nie odnoszą się do naszego narodu...króla Heroda, który w nowonarodzonym Chrystusie nie chciał uznać Króla...upadek Kościoła, wiary, społeczeństwa, rodzin-płonące kościoły Chrystusa Króla? Jakich znaków żądamy? Zachowujemy się jak Żydzi 2000 lat temu, odeszliśmy od wiary i uważamy, że wszystko jest w porządku nie chcemy żeby Chrystus Królował. Kapłani odwróćcie się od ludzi …More
czy te prorocze słowa nie odnoszą się do naszego narodu...króla Heroda, który w nowonarodzonym Chrystusie nie chciał uznać Króla...upadek Kościoła, wiary, społeczeństwa, rodzin-płonące kościoły Chrystusa Króla? Jakich znaków żądamy? Zachowujemy się jak Żydzi 2000 lat temu, odeszliśmy od wiary i uważamy, że wszystko jest w porządku nie chcemy żeby Chrystus Królował. Kapłani odwróćcie się od ludzi zwróćcie się z powrotem do Boga i zacznijcie prowadzić zbłąkane owieczki przez Matkę Bożą do Pana Jezusa!!!