🇨🇭Švajčiarska armáda poskytla Schwabovi 5 000 vojakov a "bezletovú zónu" pre tohtoročný Davos. Švajčiarska vláda poskytla v dobe mieru značnú vojenskú pomoc – nie pre vojnu, ale na ochranu svetových …More
🇨🇭Švajčiarska armáda poskytla Schwabovi 5 000 vojakov a "bezletovú zónu" pre tohtoročný Davos.
Švajčiarska vláda poskytla v dobe mieru značnú vojenskú pomoc – nie pre vojnu, ale na ochranu svetových elít, ktoré sa stretnú na každoročnom stretnutí Klausa Schwaba v Davose a potom na rokovaniach Svetového ekonomického fóra.
Okrem bezpečnostného plotu, ktorý postavili vojaci, nasadila švajčiarska vláda približne 5 000 vojakov a tisíce miestnych a regionálnych policajtov.
Swiss Military Give Schwab 5,000 Troops and 'No-Fly Zone' for This Year's Davos Summit - 21st Century Wire

ZEM&VEK
Bratia a sestry
☠️☠️☠️ Jak zabránit další falešné pandemii
Zlikvidujte světové ekonomické fórum, ilumináty a zednáře , Rothschildy , Rockefellery, sionisty Billa Gatese a pod.
🍀 Sdílejte s přáteli!

CZ24.NEWS
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Už by som chcel vidieť kto by to urobil. Keď príde v plnom prúde NWO, Veľký Reset a pandemická diktatúra a totalita s covid sektou tak sa ľudia pokakajú a ešte viac sa podriadia tomuto podvodu a budú so strachom chodiť na vakcíny s covid passom a zachviľu aj čipy si budú dávať aby prežili na tomto svete a mali plnohodnotný život.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ešte bude podmienkou pre vstup všade do budov keď nemáš vakcíny a čipy nemôžeš ísť dnu a to bude pre všetko aby ľudia nemohli nič a aby sa ľudia zotročili a verím tomu,že to bude podmienkou pre mnohé kostoly ináč nemôžeš ísť na svätú omšu.
Bratia a sestry
Putin nás zachráni ;-)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Keď to je zo srandy pochopím ináč je to super komediálny vtip. ;)
R. D. Christian
globálna jelita je bezhranične bezočivá 🤫