„Kamienica spłonie!” Właściciel łódzkiej kamienicy z muralem upamiętniającym ofiary ukraińskiego ludobójstwa na Polakach otrzymuje pogróżki [WIDEO]

Wyobraźcie sobie Państwo sytuacje, że powstaje gdzieś mural z napisem: „Niemiecka zbrodnia holocaustu 1939-1945. Pamiętamy!”, o którym jedna z dużych, znanych gazet pisze: „To obrzydliwe, ohydne, niemoralne. Jak można tak szczuć na ludzi, którzy przyjeżdżają do Polski”. – Niepojęte, prawda? A jednak wydarzyło się naprawdę! Z tą jedną różnicą, że mural upamiętniał zbrodnie dokonaną na Polakach.
Kilka lat temu w Łodzi przy ul. Rzgowskiej powstał mural dedykowany ofiarom ukraińskiej zbrodni. Sfinansowała go fundacja Wołyń – pamiętamy, której cele statutowe realizowane są wyłącznie dzięki dobrowolnym darowiznom polskich patriotów. Teraz czytelnicy „Gazety Wyborczej” domagają się, aby Łódź na koszt podatnika zamalowała mural lub skierowała sprawę do sądu, aby zmusić właściciela kamienicy do usunięcia dzieła.
Nikogo nie obchodzi fakt, że mural powstał w ramach odpowiedzi Polaków na ogłoszenie przez Radę Najwyższa Ukrainy roku 2019 rokiem Stepana Bandery, ojca ludożerczej ideologii ukraińskiego szowinizmu narodowego.
Właściciel kamienicy, działacz społeczny, narodowiec i polski patriota, Dariusz Ziemba regularnie otrzymuje teraz groźby, gdzie czyta, że jego budynek np. spłonie lub w inny sposób ulegnie zniszczeniu. Wszak nie jest to niczym karygodnym w porównaniu do muralu, który burzy pokój serc przybyszów szukających w Polsce schronienia przed piekłem wojny. Co więcej, wypowiadający się w roli eksperta na łamach „Wyborczej” historyk, dr Wojciech Marciniak mówi, że: „ środowiska sprzyjające lub wręcz inspirowane przez Kreml wykorzystują zbrodnie dokonane przez ukraińskich nacjonalistów w czasie II wojny światowej do zniechęcania Polaków do pomagania naszym sąsiadom”. Czy zatem w tej grotesce polski patriota jest moskalem, Ukrainiec prawowitym obywatelem, a żyd włodarzem? O tym w programie Piotra Korczarowskiego, którego gościem był Dariusz Ziemba.
Źródło: eMisjaTv
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ shares this
45
INFORMOWAĆ WSZYSTKICH KOGO NAM ŚCIĄGA OKUPANT CHAZARO -MASOŃSKI Z REZYDENTEM JUDĄ DO RZECZPOSPOLITEJ !!! NIECH SIĘ BUDZĄ WSZYSCY UŚPIENI GOJE !
1826
" Nikogo nie obchodzi fakt, że mural powstał w ramach odpowiedzi Polaków na ogłoszenie przez Radę Najwyższa Ukrainy roku 2019 ( i 2022 ) rokiem Stepana Bandery, ojca ludożerczej ideologii ukraińskiego szowinizmu narodowego.
Dariusz Janikowski
Pokazywać, nagłaśniać !
asia7
Sprawdzić kto przysyła te pogróżki, tego na taczkę i ........ na Ukrainę!
Jesteśmy w swoim kraju! My mamy obowiązek pamiętać o 500 tys. zakatowanych przez Ukraińców Polaków, żaden "urzędnik" nie ma prawa zakłamywać naszej tragicznej historii!More
Sprawdzić kto przysyła te pogróżki, tego na taczkę i ........ na Ukrainę!

Jesteśmy w swoim kraju! My mamy obowiązek pamiętać o 500 tys. zakatowanych przez Ukraińców Polaków, żaden "urzędnik" nie ma prawa zakłamywać naszej tragicznej historii!
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
...całą banderowską nać zapakować na jedną taczkę !!!
Juan Ramirez
Zgodnie z tą logiką należałoby zniszczyć muzeum w Oświęcimiu.
Żaby nie burzyć pokoju w sercach przybyszów z Niemiec.
A tak serio, mamy kolejny dowód, że GW to jest WRÓG POLSKI I POLAKÓW.
mariusz wyka
wspierać wlaściciela