Clicks757
csk.news
1

Hrubá manipulácia a zneužívania počas Synody Mladých

Arcibiskup zo Sydney Anthony Fisher poskytol dôkazy o Synode Mládeže. Pri rozprávaní s Edwardom Pentinom (1. novembra) odhalil machinácie, ktoré boli použité na presadzovanie "synodality".

Fisher svedčil o tom, že téma "nebola v pracovnom dokumente, nebola v diskusiách o všeobecnom zhromaždení, nebola v rozhovoroch o jazykových skupinách, nebola v správach malých skupín." " len sa objavila, akoby odnikiaľ ".

"V tejto synode píšeme doktrínu, ako keby, za behu - s ohľadom na synodalitu za menej ako týždeň." Fisher poznamenal, že existuje "skutočné nebezpečenstvo", že synody môžu byť prostriedkami heterodoxie.

Dodal, že synodálni otcovia boli obozretní zo všetkých "vágnych rozprávaniach synodálneho štýlu", čo "môže znamenať rôzne veci v rozličných ústach a nakoniec byť veľmi rozdeľujúce." Jeho záver: "Toto nie je spôsob, ako urobiť doktrínu".

Hrubá manipulácia sa tiež udiala počas záverečného hlasovania, keď sa dokument synody "čítal tak rýchlo", že prekladatelia sa snažili udržať krok. V dôsledku toho sme si "neboli vždy istí, za čo sme hlasovali, aby sme hlasovali Áno alebo nie".

[To ukazuje, že "synodalita" znamená "skrývať zneužívanie moci za klamlivú rétoriku".]

Obrázok: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsFcngytzsuw
snakee
nic nové, manipulace proběhla už na II. VK