uk.news
21

Папа Frociesco відчув запах "гомосексуального повітря" у Ватикані

У Церкві існує "небезпека ідеологій", заявив Франциск, який сам є дуже ідеологічним, 11 червня під час зустрічі з 200 римськими священиками в Салезіанському університеті в Римі.

Згідно з попереднім оголошенням, очікувалося 500 священиків. Але не секрет, що римське духовенство втомилося від нісенітниць Франциска.

Ansa.it повідомляє, що Бергольйо кілька разів повертався до теми гомосексуалізму, яка дуже близька його серцю.

Він розтрубив, що "у Ватикані панує атмосфера педерастії", знову використовуючи італійський термін "frociaggine" [=faggotry], вираз, який не вживається серед нормальних людей.

При цьому він сказав, що "якщо хлопчик має гомосексуальні нахили, то краще його не пускати в семінарію: вони хороші хлопці, але з такими нахилами - краще не пускати". Чому ж тоді сморід гомосексуального гріха ("frociaggine") пронизує Ватикан, з якого Франциск виганяє всіх, хто йому не подобається?

Як і раніше, Франциск рекомендував преподобного Лоренцо Мілані, лівого гомосексуаліста з педерастичними фантазіями. Вчора Бергольйо назвав його "великим, світочем для італійських священиків".

Брехлива ватиканська прес-служба Бергольо представила наступну версію виступу Франциска:

"Він говорив про небезпеку ідеологій в Церкві і повернувся до питання про прийом в семінарії людей з гомосексуальними нахилами, підтвердивши необхідність вітати і супроводжувати їх в Церкві, а також пруденційну вказівку Дикастерії у справах духовенства про їх вступ до семінарії".

Папа Frociesco також сказав, що "традиціоналісти" - це "недобре".

Зображення: Vatican Media, Переклад зі штучним інтелектом