Clicks914

Bacha Bazi – zrůdný pedofilní islámský zvyk (VIDEA)

Toto prichádza do Európy!

AFGHÁNISTÁN: Islám s sebou přináší nejen mešity, modlitebny či kebabárny, ale také své zvyklosti, mnohdy velmi zrůdné, nicméně evropskou společností stále více tolerované. O mnoha těchto muslimských zvycích jste si již mohli přečíst. Ať už se jedná například o hromadné znásilňování žen v davu – taharrush, krvavé praktiky na vlastních dětech – Ashura či svátek, při němž se celé rodiny koupou v krvi čerstvě zabitých zvířat – Eid al adhá. Tyto a mnoho dalších zvyklostí jsou pro nás nepochopitelné, ovšem je jen otázkou času, než se začnou ve větší míře vyskytovat i v Evropě.

Hromadná znásilnění v davu – taharrush – zažily ženy například ve Švédsku na hudebních festivalech nebo před 5 lety při silvestrovských oslavách v Německu. Nešlo o náhodné akce, skutečně se jednalo o praktikování tohoto muslimského zvyku, což mnoho lidí netuší.

Dalším zvrhlým zvykem, který se těší nebývalé oblibě zejména v Afghánistánu, je pak tzv. Bacha Bazi, což znamená “tančící chlapci.” Jde de facto o legalizaci pedofilie a pedofilní homosexuální prostituce, ale v muslimském světě, kde je homosexualita trestná a obviněný může dostat i trest smrti, pak nahrává právě homosexuálům, kteří se tak mohou na chlapcích – dětských prostitutech, často prodaných vlastními rodiči – beztrestně ukájet. Podle zákona je sex s chlapcem mladším 18 let legální, neboť není považován za homosexualitu.

Také tento zvyk se již dostal do Evropy, za vše lze jmenovat nedávné znásilnění dvanáctiletého chlapce ve Francii nebo u nás známější kauzu znásilnění desetiletého chlapce na plaveckém stadionu ve Vídni. Znásilněných chlapců je samozřejmě v různých evropských zemích víc, lze předpokládat, že nejeden chlapec takové znásilnění ze studu raději nenahlásí. Ovšem jedno mají tyto útoky společné: pachateli jsou Afghánci.


Tančící chlapci, jak se říká těmto většinou dětským prostitutům, mají nahrazovat ženy. V Afghánistánu existují i jakési Bacha Bazi lekce, kdy se chlapci, převlečení do ženských šatů, učí tančit. V Afghánistánu je zákaz odhalování žen a ženy tam ani nesmí tančit. Musí nosit nikáb, burku či hidžáb. Ovšem producírovat se před muži nemohou, proto je zastupují chlapci, často mladší 10 let. Mnohým tanečníkům je víc než 18, s těmi už by byl ovšem sex nelegální, tančit však legálně mohou.

Afghánistán tak dává zelenou znásilňování chlapců, kteří si často toto “povolání” nezvolili sami, ale byli k němu donuceni rodiči. Mnohdy se také jedná o sirotky, posbírané na ulici a donucené k podobným praktikám, jde tudíž o novodobé sexuální otroky. Jak můžete vidět na jednom z videí, na jejich taneční produkce chodí i policisté, kteří si občas odvádí chlapce domů podobně, jako další muži. To je i jeden z důkazů, že se jedná o praktiku, která je tolerována i zákonem.

Předpokládám, že k “tančícím chlapcům” patří i mnoho dospělých homosexuálů (což je patrné i z videí), kteří tak provozují sex s muži, který je mezi dospělými zákonem zakázaný. Z videí je totiž celkem patrné, že i dospělí tanečníci mnohdy končí v ložnicích přihlížejících mužů, nicméně o tom se taktně mlčí…


Právě v případech znásilňování chlapců v Evropě se vždy právník obviněného Afghánce odvolává na tento zvyk, který se ovšem velmi hodí jak pedofilům, tak homosexuálům. A je i jedním z důvodů, proč je v Afghánistánu za homosexualitu trestáno jen velmi málo mužů.

Případů znásilnění nezletilých chlapců tak bude zřejmě v Evropě s tím, jak přichází další a další Afghánci, přibývat. Je dobré na to upozornit právě v době, kdy se počítá s tím, že do Evropy v nejbližší době vyrazí až statisíce Afghánců.

Ve Francii už ovšem při posledním rozsudku dal soudce najevo, že výmluva na tento zvyk u soudu neobstojí. Soudce za znásilnění dvanáctiletého chlapce uložil nezvykle vysoký trest 15 let vězení. To je v zemi, kde takřka každý muslimský násilník a vrah skončí na psychiatrii, velmi neobvyklý rozsudek

V tomto případě měl naštěstí soudce rozum a seznal, že obhajoba, která se odvolává právě na uvedený zvyk je obhajobou, která nesmí na evropské půdě obstát, neboť její akceptací bychom přijali i tyto zvrhlé muslimské zvyky. A to včetně devítiletých nevěst, hromadného znásilňování žen či nemuslimských sexuálních otrokyň.


Autor: Slovanka
Zdroj: necenzurovanapravda

“Zpátky na stromy!” To není Afrika, to je německý Hannover (video) ne…
Public domain
Josef Arimati
Totální hnus. Všichni, kdo umožňují, aby se tyto zrůdy usazovaly v Evropě, jsou spolupachateli.
Radim Kořenek shares this
20
apredsasatoci
Tu si príde na svoje pedofilny plátok SME.