Clicks2.7K
pl.news
3

Franciszek przygotowuje kolejną społeczność katolicką na rzeź

Franciszek wskazał komisarza dla grup męskiej i żeńskiej Brazylijskich Głosicieli Ewangelii, pisze 28 września VaticanNews.va.

Został nim emerytowany kardynał z Aparecida (Brazylia), Raymundo Damasceno Assis (82). Jego pomocnikami [którzy wykonają całą pracę] będą: biskup pomocniczy tej diecezji, José Aparecido Gonçalves (59), który studiował prawo kanoniczne w Opus Dei w Rzymie oraz Brazylijka, s. Marian Ambrosio, przełożona generalna dogorywających niemieckich Sióstr Bożej Opatrzności.

Ten krok poprzedzony został wizytacją, która zaczęła się w 2017 pod pretekstem skarg na "styl zarządzania" i "formacji powołań" wśród Głosicieli.

Społeczność została utworzona przez Stolicę Apostolską w 2001 i wywodzi się od ruchu Tradycja, Rodzina i Własność (TFP).

To u Franciszka model działania, by niszczyć dobre społeczności Katolickie i zostawiać jedynie te liturgicznie i moralnie zdewaluowane.

#newsKwwtalnmxz

przeciwherezjom
Jego prawdziwe imię jest w ks. Apokalipsy: "Fałszywy Prorok". Postępuje zgodnie ze swoją misją - zniszczyć doszczętnie Kościół katolicki.
Ostatecznie nie uda mu się, bo Pan Jezus to zapowiedział, ale będą zniszczenia straszliwe - Ciało Mistyczne Chrystusa - Kościół - podobnie jak Jego Głowa wycierpi ukrzyżowanie, ale też będzie zmartwychwstanie.
Weronika....S
@Ks. Roman Adam Kneblewski Żydzi nie są narodem wybranym? To jakieś novum, bo Pismo Święte mówi co innego. Oddzielna sprawa to, że Żydzi sprzeniewierzyli się swemu wybraństwu i wybraństwo przeszło na Kościół Katolicki.
przeciwherezjom
Szok. Polubienie dla Weroniki. Otóż wciąż są! Bóg nie cofa Przymierza zawartego z Abrahamem. Nawet z powodu ukrzyżowania Jego Syna. Owszem, Żydy pokutują bardzo ciężko przez 2 tys lat. Krew, którą na siebie przyzywali wciąż ich pali, wciąż są wygnańcami nawet na swojej ziemi, wciąż są holokausty.
Ale się nawrócą - to też jest zapowiedziane w Piśmie św.