Clicks2.7K
pl.news
6

Franciszek przygotowuje kolejną społeczność katolicką na rzeź

Franciszek wskazał komisarza dla grup męskiej i żeńskiej Brazylijskich Głosicieli Ewangelii, pisze 28 września VaticanNews.va.

Został nim emerytowany kardynał z Aparecida (Brazylia), Raymundo Damasceno Assis (82). Jego pomocnikami [którzy wykonają całą pracę] będą: biskup pomocniczy tej diecezji, José Aparecido Gonçalves (59), który studiował prawo kanoniczne w Opus Dei w Rzymie oraz Brazylijka, s. Marian Ambrosio, przełożona generalna dogorywających niemieckich Sióstr Bożej Opatrzności.

Ten krok poprzedzony został wizytacją, która zaczęła się w 2017 pod pretekstem skarg na "styl zarządzania" i "formacji powołań" wśród Głosicieli.

Społeczność została utworzona przez Stolicę Apostolską w 2001 i wywodzi się od ruchu Tradycja, Rodzina i Własność (TFP).

To u Franciszka model działania, by niszczyć dobre społeczności Katolickie i zostawiać jedynie te liturgicznie i moralnie zdewaluowane.

#newsKwwtalnmxz

Jego prawdziwe imię jest w ks. Apokalipsy: "Fałszywy Prorok". Postępuje zgodnie ze swoją misją - zniszczyć doszczętnie Kościół katolicki.
Ostatecznie nie uda mu się, bo Pan Jezus to zapowiedział, ale będą zniszczenia straszliwe - Ciało Mistyczne Chrystusa - Kościół - podobnie jak Jego Głowa wycierpi ukrzyżowanie, ale też będzie zmartwychwstanie.
@Ks. Roman Adam Kneblewski Żydzi nie są narodem wybranym? To jakieś novum, bo Pismo Święte mówi co innego. Oddzielna sprawa to, że Żydzi sprzeniewierzyli się swemu wybraństwu i wybraństwo przeszło na Kościół Katolicki.
przeciwherezjom likes this.
Szok. Polubienie dla Weroniki. Otóż wciąż są! Bóg nie cofa Przymierza zawartego z Abrahamem. Nawet z powodu ukrzyżowania Jego Syna. Owszem, Żydy pokutują bardzo ciężko przez 2 tys lat. Krew, którą na siebie przyzywali wciąż ich pali, wciąż są wygnańcami nawet na swojej ziemi, wciąż są holokausty.
Ale się nawrócą - to też jest zapowiedziane w Piśmie św.
dewas
Bóg nie odrzucił Żydów i cały Izrael będzie zbawiony (Rz 11, 1-36).
Sw.Joanna likes this.
Moja droga, umiłowana córko, wiele dusz staje się czujnych w tym czasie, gdyż są świadkami szybkich zmian, które teraz zaczynają się uwidaczniać w Moim Katolickim Kościele.

Wszystkie znaki, które zapowiedziałem poprzez ciebie, zaczynają być już widoczne. Można zauważyć brak dostępnych Mszy. Nie jest już łatwo dostępna Najświętsza Eucharystia. W wielu Moich Kościołach ograniczony jest Sakramen…More
Moja droga, umiłowana córko, wiele dusz staje się czujnych w tym czasie, gdyż są świadkami szybkich zmian, które teraz zaczynają się uwidaczniać w Moim Katolickim Kościele.

Wszystkie znaki, które zapowiedziałem poprzez ciebie, zaczynają być już widoczne. Można zauważyć brak dostępnych Mszy. Nie jest już łatwo dostępna Najświętsza Eucharystia. W wielu Moich Kościołach ograniczony jest Sakrament Spowiedzi.

Nie ma kapłanów w wielu Moich kościołach, aby nimi zarządzać. Jest tak wielu opuszczających Moje kościoły w tym czasie ucisku, że niedługo kościoły te zostaną przekazane dla komercyjnych firm.

Ponieważ wiara Chrześcijan jest wypróbowywana, ważne jest zatem, aby w dalszym ciągu modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty. Wkrótce do Katolickiego i innych Kościołów Chrześcijańskich wprowadzeni zostaną nowi słudzy.

Najpierw, na krawędziach, rozmyte zostaną religijne różnice. Następnie, w krótkim czasie, nie rozpoznacie już Moich Nauk, ponieważ będą subtelnie usuwane. W ich miejsce zaistnieje seria niejasnych, ale poetyckich wypowiedzi, które promować będą tolerancję grzechu.

Kłamstwa, przedstawiane niczego nie podejrzewającym osobom regularnie chodzącym do kościoła, nie zostaną początkowo zauważone. Później Moich wyznawców dręczyć będzie głęboko niepokojące uczucie, że coś jest nie tak.

Ostatecznym oszustwem będzie to, kiedy Święte Sakramenty zastąpione zostaną przez pogańskie substytuty.

Wszystko odbędzie się pod przewodnictwem fałszywego proroka, którzy stwierdzi, że jest arcykapłanem nad wszystkimi religiami, połączonymi w jedną. Ta nowa, jedna światowa religia, złoży hołd bestii.

Wszyscy ci, którzy będą ślepo podążać, zostaną pożarci przez bestię i będą utraceni dla Mnie na zawsze.

Szybkość, z jaką to się stanie, zaskoczy Moich wyznawców. Ten plan jest starannie zorganizowany. Kampania, aby zamienić wrogość Chrześcijan w akceptację świeckich praw, jest profesjonalnie sterowana.

Jest to zaplanowane wśród wielu narodów przez jedną grupę, która, aby poprzeć swoje złe kłamstwa, wykorzystuje znane osobowości, gwiazdy i figurantów, z których wszyscy są przez większość uznawani.
Uważajcie. Nie akceptujcie kłamstw. Nie dajcie się zaangażować w plan bezczeszczenia Mojego Świętego Imienia.

Wasz Jezus
Król i Odkupiciel całej ludzkości
ELOHIM.
Czyje to odlotu i po czym?