Krystian N.
23.3K

Roszczenia żydowskie a skutki zniszczenia gazociągów Nordstream.

Po wysadzeniu gazociągów Nordstream przez 6 flotę amerykańską przy pomocy zdalnie sterowanych batyskafów minerskich sytuacja szczególnie Niemiec staje się dramatyczna. Przed sezonem zimowym Niemcy prowadziły zakulisowe rozmowy z Federacją Rosyjską na temat "cichego" pompowania gazu przez Bałtyk. Ta niesubordynacja Niemiec została szybko ukarana przez Wujka Sama zza oceanu. Żadnym takich rozmów już nie będzie ponieważ na 99,9% gazociągów tych nie da się naprawić. Są stracone. Pozostaje Niemcom jedynie dogadać się z Polską w sprawie dostaw przez Jamal.

I tu zaczyna się robić interesująco. Polska ma bowiem haka na Niemcy i może domagać się odszkodowań za 2WŚ i moim zdaniem ma duże szanse aby je otrzymać, gdyż Niemcom grozi po prostu deindustrializacja. Ale żeby nie było tak wesoło, to należy od razu założyć, że nawet pół Feniga nie trafi z tych pieniędzy do Polski. Wszystko zostanie przejęte przez przemysł Holokaustu jako odszkodowania za utracone mienie żydowskie.
Sprytnie to wymyślili? Należy im się Oskar za najlepszy scenariusz?

Polska oczywiście robi tu za frajera i bardzo źle na tym wyjdzie, ponieważ gospodarki polska i niemiecka są dość silnie powiązane. Tąpnięcie w Niemczech = tąpnięcie w Polsce. Proces dekonstrukcji świata postępuje.

Ron Paul mówi o sprawstwie USA - The US blew the Nordstream pipelines
Operacja BALTOPS - BALTOPS 22: A Perfect Opportunity for Research and Resting New Technology - Seapower
Wypowiedź Bidena na temat zniszczenia Nordstream - twitter.com/i/status/1490792461979078662
Ekspert d/s energii Andrzej Szczęśniak - Szczęśniak: wybuchy Nord Stream to cios w Europę... i Rosję
stanislawp
@Krystian N.
Dałeś plamę wspierając heliocentryzm ale tutaj się wpełni zrehabilitowałeś. Brawo. Radek Sikorski też wiedział co mówi
Polska Walcząca
Wyciek gazu z Nord Streamu wywołuje katastrofę ekologiczną na Morzu Bałtyckim
Ludzkość igra z ogniem i myśli, że może uratować środowisko dzięki starej nauce ... ! Nikt nie myśli o Bogu, który wciąż jest Panem Historii ! Dlatego na całym świecie nasilają się katastrofy i żaden naukowiec nie może nic z tym zrobić. Tylko bezbożna i diaboliczna elita światowa ma plan i nazywa się on : ... zmniejszyć …More
Wyciek gazu z Nord Streamu wywołuje katastrofę ekologiczną na Morzu Bałtyckim
Ludzkość igra z ogniem i myśli, że może uratować środowisko dzięki starej nauce ... ! Nikt nie myśli o Bogu, który wciąż jest Panem Historii ! Dlatego na całym świecie nasilają się katastrofy i żaden naukowiec nie może nic z tym zrobić. Tylko bezbożna i diaboliczna elita światowa ma plan i nazywa się on : ... zmniejszyć ludzkość o jedną trzecią