Clicks2.1K
Libor Halik
181

Brno si kope hrob hrou, že Ukřižovaný JK znásilní muslimku

V brněnském divadle Husa na provázku prostřednictvím divadelní hry, ve které Ježíš Kristus sleze z kříže a znásilní muslimku. Brněnští úředníci pozvali do Brna divadlo, které relativizuje utrpení obětí islamismu, lidí upálených v klecích, lidí podřezaných v poušti, lidí, kterým na krk byla přivázána výbušnina a byla jim odstřelena hlava, lidí, kteří byli spoutáni, politi benzínem a pak sledovali, jak džihádista škrtl sirkou. Divadlo Husa na provázku dostává na provoz prostředky od města, náměstek pro kulturu je Matěj Hollan z úchylné strany Žít Brno. Je čas zajít se poptat pana primátora Vokřála z Babišova ANO a zastupitelů Brna, jak je to myšleno. Chorvatský režisér Oliver Frljić s divadelním kusem provokuje v Brně 26.5.2018 v 19.00. Bohorouhal se doma už od roku 2016, hra se setkala s velmi negativní reakcí v Polsku i Rakousku. Je potřeba ho zastavit, aby Boží trest za Bohorouhání nedopadl na naše hlavy ve válečném roce 2018!

Zdroje: pravyprostor.cz/v-brnenskem-div… u.smedata.sk/…/656354_article_… www.parlamentnilisty.cz/…/Divadlo-ktere-n… evasvobodova2.blog.idnes.cz/blog.aspx
Je potřeba to divadlo obkroužit davem demonstrantů, kteří zablokují vstup na představení 26.5.2018 v 19.00. Čím víc nás demonstrujících přijde zabránit skutkem zlu plivání na Pána Ježíše, tím bude lépe!

Veřejná doména
Jan Rozek
Souhlasím s Vámi, že je to nechutné. Ale takové je to představení. Tady to pomáhá věci. Na ulici každý den vidíte tolik nahoty, která jen provokuje a nepomáhá. Tady to pomáhá.
Zedad likes this.
Stylita
Opravdu tam musí viset? Je to urážlivé vůči Spasiteli, takové fotky nešířit ani z důvodu upozornění na problém.
Petici jsem podepsal.
Segal likes this.
Jan Rozek
Už je zase na webu. Na fotce je náš Spasitel jak znásilňuje muslimku. jedna fotka dokáže problém vystihnout během jednoho Vašeho pohledu. To ani kupa opisného textu nedokáže. Kdyste viděl představení, tak pochopíte, že ta fotka ani zdaleká nepředá to co se tam děje.
Stylita
Jan Rozek napište ho znovu bez té šílené fotky
Segal likes this.
Jan Rozek
Prosím o pomoc henta mi nechal smazat všechny články o této petici proti nenavisti. Máte nějaký vliv na admina? Díkymoc. Článek přečetlo více než 200 lidí a henta asi číst neumí, protože ho nechal smazat.
Jan Rozek
Pokud nechcete podporovat nenávist v tomto představení podepište petici a dojděte na demonstraci.
www.petice24.com/proti_podncovan…
www.facebook.com/Proti-nen%C3%A1…

Zkoušíme se jako běžní občané bez politické příslušnosti a praxe postavit nenávisti, která se šíří v Brně z divadelních prken. Domníváme se, že i náboženské menšiny mají svá práva. Že podněcování k nenávisti narušuje vyšším …More
Pokud nechcete podporovat nenávist v tomto představení podepište petici a dojděte na demonstraci.
www.petice24.com/proti_podncovan…
www.facebook.com/Proti-nen%C3%A1…

Zkoušíme se jako běžní občané bez politické příslušnosti a praxe postavit nenávisti, která se šíří v Brně z divadelních prken. Domníváme se, že i náboženské menšiny mají svá práva. Že podněcování k nenávisti narušuje vyšším způsobem sociální smír. Prosíme, nenechejme opět urážet křesťany a muslimy, zastavme představení, ve kterém nahý Ježíš znásilní muslimku.
Libor Halik likes this.
Libor Halik
Dnes jsem tam byl 15.02-15.42 a četl tam křížovou cestu, ač je po vzkříšení, ale zde to je aktuální, že Kristus zemřel za nás. Pak ještě 1 důleživou modlitbu ze sv. liturgie. Dá-li Bůh, budu tam protestovat pravidelně, a v Jeho svatém jménu zvítězím nad služebníky satana.
Ignac72 and one more user like this.
Ignac72 likes this.
Zedad likes this.
Zedad
pete13
Brno si kope hrob hrou, že Ukřižovaný JK znásilní muslimku

Zedad pred 8 hodinami
Islamisty máme evangelizovat!

v dnesnej dobe uz aj vätsinu katolikov


Evangelium je určeno pro každého člověka..
Zedad
Islamisty máme evangelizovat!
Tomislav
Je to hrubá urážka nejen křesťanů, nýbrž také islámu. Měli by proti tomu protestovat nejen křesťané, nýbrž i muslimové. Chorvatský režisér Oliver Frljić svou divadelní hrou, uváděnou v brněnském divadle Husa na provázku fakticky propaguje křesťanské násilí proti představitelům jiného náboženství, totiž islámu. To nejen zásadně narušuje jakékoli vstřícné a pokojné postupy mezi představiteli …More
Je to hrubá urážka nejen křesťanů, nýbrž také islámu. Měli by proti tomu protestovat nejen křesťané, nýbrž i muslimové. Chorvatský režisér Oliver Frljić svou divadelní hrou, uváděnou v brněnském divadle Husa na provázku fakticky propaguje křesťanské násilí proti představitelům jiného náboženství, totiž islámu. To nejen zásadně narušuje jakékoli vstřícné a pokojné postupy mezi představiteli různých náboženských skupin, nýbrž to podněcuje náboženskou nenávist a násilí.
Tím tato divadelní hra zásadně porušuje ústavu České republiky, jejíž součásti je Listina lidských práva a svobod, kde se základní práva a svobody zaručují všem bez rozdílu víry a náboženství (hlava I., čl.3). Nikdo nesmí být mučen ani podroben krutému, nelidskému nebo ponižujícímu zacházení (čl.7).
Článek 10
(1) Každý má právo, aby byla zachována jeho lidská důstojnost, osobní čest, dobrá pověst a chráněno jeho jméno.
(2) Každý má právo na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a rodinného života.
Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.
Anton Čulen
SNS cez Metodicko-pedagogické centrum pretláča LGBT agendu na stredné školy
tŕnie likes this.
Roberto 55
Je to bohoruhacstvo. Ten kto to povolil a hra tam by si mal davat pozor. Bozi trest ho neminie...
Libor Halik likes this.
Libor Halik
Dá-li Bůh, budu tam protestovat pravidelně, a v Jeho svatém jménu zvítězím nad služebníky satana.
Zedad and 4 more users like this.
Zedad likes this.
Anton Čulen likes this.
Monika G likes this.
Roberto 55 likes this.
Caesar likes this.
ondrejzbrna
což spíše nevykoupit vstupenky a modlit se tam růženec? blokování vstupu vyústí v konflikty s policií
Libor Halik
Divadlo Husa na Provázku...nyní reaguje na aktuální dění tím, že Ježíš znásilní muslimku? A kde je, pane primátore, hranice mezi uměním a hnusem? S pozdravem JUDr. Tomáš Tyl, Ph.D., pravyprostor.cz/vazeny-pane-pri…
Monika G likes this.
Libor Halik
Ne na obdiv, ale na odsouzení @henta . Bez blokování vstupu do divadla na místě se tomu pravděpodobně nedá jinak zabránit.
Zedad likes this.
One more comment from Libor Halik
Libor Halik
Počas Hyacintinho pobytu v sirotinci Panny Márie Zázrakov v Lisabone v roku 1920 jej Panna Mária povedala „Hriechy, kvôli ktorým je v pekle najviac duší, sú hriechy tela.“ Povedala, že hriechy nečistoty budú také veľké, že takmer nebude žiadnej panenskej duše. Sľub, ktorý v roku 1917 Panna Mária zopakovala vo Fatime: Nakoniec moje Nepoškvrnené Srdce zvíťazí.“
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
pehol likes this.
Zedad
Odpusť nám Bože za to, že Tě svými skutky urážíme.
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
Monika G likes this.
Zedad likes this.