Clicks18
lt.news

„Meilė ir taika“: Pranciškus polemizuoja prieš „fundamentalizmą“

Pranciškus dalyvavo spalio 7 d. sinkretiškame „maldos“ susitikime, kurį Romos Koliziejuje skatino Sant’Egidio bendruomenė.

Konstantinopolio patriarchas Baltramiejus pradėjo „maldą“, tvirtindamas, kad susirinkusius „vienija Šventoji Dvasia“ ir „kartu meldžiasi iš Dievo gautos taikos dovanos“.

Kaip ir trečios klasės politikas, Pranciškus paragino „mažiau ginklų ir daugiau maisto, mažiau veidmainystės ir daugiau skaidrumo, daugiau skiepų, kurie būtų teisingai paskirstyti“.

Jis sakė: „Dėl taikos, prašau, kiekvienoje religinėje tradicijoje pašalinkime pagundą fundamentalizmui ir kiekvieną polinkį į brolį ar seserį žiūrėti kaip į priešą“.

Norėdami gauti nerūpestingų nuotraukų oligarchų žiniasklaidai, Pranciškus ir religijų atstovai pasirašė taikos kreipimąsi, patikėdami jį mažiems vaikams, kurie juos perduos politiniams lyderiams (vaizdo įrašas žemiau).

Sinkretiškame susitikime dalyvavo Angela Merkel, kuri penktą ir galbūt paskutinį kartą susitiko su Pranciškumi, siekdama paskatinti daugiau piktnaudžiavimo apgaulės ir pasinerti į tariamai žmogaus sukeltą klimato krizę.

#newsEqivtqymtv