Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
pl.news
34.8K

"Sprawiedliwość" Franciszka: Pozew Milione odrzucony po JEDNYM TYGODNIU

W zaledwie tydzień po tym, jak Libero Milione, były audytor Watykanu, pozwał Stolicę Apostolską (9 listopada), żądając 9,6 mln EUR odszkodowania za niesprawiedliwe zwolnienie, watykański system prawny odrzuca pozew.

Zamiast tego, Watykan nadal zamierza toczyć postępowanie przeciwko Milione w związku z rzekomym "szpiegostwem". Milione został przesłuchany ("pod presją") przez prokuratora generalnego Watykanu, Alessandro Diddiego. Przesłuchanie miało miejsce 14 listopada, trwało ponad sześć godzin i dobiegło końca późną nocą.

W rozmowie z PillarCatholic.com Milione zdradził, że jego zdaniem ta sprawa jest rozwojowa: "Zamierzają postawić nas przed sądem, nie ma na to rady, ponieważ znaleźli sposób na wykazanie, że to oni są "zwycięzcami".

16 listopada, Milione został poinformowany, że jego prawnik, Romano Vaccarella, który to wcześniej złożył pozew w jego imieniu, nie będzie mógł występować przed sądami Watykanu. Vaccarella to znany włoski prawnik i były sędzia krajowego Sądu Konstytucyjnego. Reprezentował już przed sądem byłego Premiera Włoch Silvio Berlusconiego w wielu sprawach cywilnych.

CruxNow.com donosi - Nie dopuszczając Vaccarella, Watykan daje do zrozumienia, że oddali tę sprawę.

Grafika: © Binary Koala, CC BY-NC-ND, #newsEpoignkhqr

Posoborowe absurdy
Kolejny nawiedzony protestant na katolickiej stronie @Darek Markowski i @Karol Karol Jakim prawem puszczacie tutaj filmy nawiedzonego pastora zielonoświątkowca, masona , profesora ZOOLOGII, samozwańczego pastora. Guzik wiecie na tamat Jezuitów. I powielacie żydo-protestanckie brednie. Gdyby nie Jezuici to cała Europa, Ameryka błyłaby PROTESTANCKIA, albo MUZUŁMAŃSKA. Obecne Jezuici dzielą się …More
Kolejny nawiedzony protestant na katolickiej stronie @Darek Markowski i @Karol Karol Jakim prawem puszczacie tutaj filmy nawiedzonego pastora zielonoświątkowca, masona , profesora ZOOLOGII, samozwańczego pastora. Guzik wiecie na tamat Jezuitów. I powielacie żydo-protestanckie brednie. Gdyby nie Jezuici to cała Europa, Ameryka błyłaby PROTESTANCKIA, albo MUZUŁMAŃSKA. Obecne Jezuici dzielą się na posoborowych i tych posoborowych na czele z Franciszkiem , z którymi masonieria trzyma sztamę.
Karol Karol
I Braun ! 😂 😂 😂 🤥 🤫
Posoborowe absurdy
Również