U.S.C.A.E.
áno a hromadné testovanie nič také nespôsobilo, keby to bola pravda totálny kolaps máme pri igorovi do mesiaca, keby to bolo také ako vravia už testovaním zabije hromadu ľudí a svojou "kompetentnosťou". Ale počkať on ich zabíja ono stále existujú aj iné choroby.
pokorny
Za to, že sa vírus rozšíril vďačíme takýmito ľuďom. Na kope, bez rúšok. Tí, čo šíria a propagujú protesty, sa úmyselne podieľajú na rozširovaní nebezpečnej infekčnej choroby.
Peter Potocky
Ako náhle sa tu objaví niečo zmysluplné, tak sa okamžite vyroja nasadení trolovia hrajúci sa na katolíkov. Okamžite začnú útočiť, spochybňovať a špiniť. Momentálne Neslovák "Dudko" a KDHácky primitív "pokorny". Obydvom by som dal poriadnu dávku vakcíny od Pfizeru z prvej várky od potratených detí. Verejne pred kamerami aj ich rodinám. Nech si vyskúšajú vlastnú medicínu. Oni veľmi dobre vedia čo …More
Ako náhle sa tu objaví niečo zmysluplné, tak sa okamžite vyroja nasadení trolovia hrajúci sa na katolíkov. Okamžite začnú útočiť, spochybňovať a špiniť. Momentálne Neslovák "Dudko" a KDHácky primitív "pokorny". Obydvom by som dal poriadnu dávku vakcíny od Pfizeru z prvej várky od potratených detí. Verejne pred kamerami aj ich rodinám. Nech si vyskúšajú vlastnú medicínu. Oni veľmi dobre vedia čo sa tu na nás šije, aké svinstvo. Píšu a spochybňujú však za peniaze a prebendy rôzne manipulačné kecy v snahe zmiasť čo najviac katolíkov, ktorí to tu sledujú. Pre nich mám iba odkaz od samotného Spasiteľa Ježiša Krista "Nie každý, kto mi hovorí: "Pane, Pane," vojde do nebeského kráľovstva, ale iba ten, kto plní vôľu môjho Otca, ktorý je na nebesiach". Pre ostatných mám odkaz,; nevšímajte si nasadených trolov oni dostanú svoju odmenu od toho komu slúžia, podobne ako Judáš.
apredsasatoci
Nieže sami nevychádzajú, aj iným bránia!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Zabudol si spomenúť kallistratos on je veľký medzi nimi trollov a hrajúci sa na katolíka.
pokorny
Lepšie by sedel nadpis:
" opäť sa stretneme na covid oddelení"

startitup.sk/…lave-vcera-na-covid-19-zomrel/
apredsasatoci
WHO: Úmrtnosť na C19 je 0, 21%!
pokorny
To je presne tých 0,21%. Rozumní ľudia ostanú doma.
pokorny
Možno by nebolo zlé si to na tom covid oddelení skúsiť. Aspoň jeden deň. Obliecť sa do kombinézy, dať si masku, rukavice, štít a vydržať v tom štyri hodiny. A skúsiť ľuďom pomôcť, alebo aspoň neškodiť a nepridávať lekárom a sestrám roboty.
apredsasatoci
Na chrípku je úmrtnosť 1%.
Stále nič? Nič ti nie je podozrivé?
pokorny
Pozri si, ako sú na tom bratia Česi. 7 % vyžaduje nemocnicu a 2 % pozitívnych im umreli. Umierajú aj mladí. Ak sa ťa to ešte nedotklo si šťastný človek.
pokorny
Alebo veľmi osamelý :)
2 more comments from pokorny
pokorny
Čo myslíš, koľko máme lekárov? Ťahajú už skoro rok. Myslíš, že sa to dá? A že Ty ich nikdy nebudeš potrebovať?
pokorny
Ospravedlňujem sa, to nebolo do mňa pekné. Apredsatočka, ponúkam priateľstvo a aspoň takto na diaľku posielam modlitbu - nech Ťa žehná náš Pán Ježiš, nech Ťa zahrnie svojou milosťou a láskou a naplní Tvoj život svojím požehnaním a radosťou z jeho blízkosti a dobroty 🙏💛🙏
dalila
Pokorný. Mám ťa za akože ok človeka. Ale nevšímas si pozadie? Nemám čas sa teraz rozpisovať, zatiaľ len toľko. Choroby sa nebojím. Len sa obávam, či bude prístup ku sviatostiam. Je to otvorený boj diabla. Majú ma tu v okolí za debka, lebo treba chrániť zdravie a všade diabla vidieť netreba. Naša malá má ísť k prvému sp. A panuje tu strach. Všade okolo. Bála sa ísť do kostola na Neposkvrnenu, …More
Pokorný. Mám ťa za akože ok človeka. Ale nevšímas si pozadie? Nemám čas sa teraz rozpisovať, zatiaľ len toľko. Choroby sa nebojím. Len sa obávam, či bude prístup ku sviatostiam. Je to otvorený boj diabla. Majú ma tu v okolí za debka, lebo treba chrániť zdravie a všade diabla vidieť netreba. Naša malá má ísť k prvému sp. A panuje tu strach. Všade okolo. Bála sa ísť do kostola na Neposkvrnenu, lebo čo jej povie pán farár, keď bola včera a bola s platnosťou. Je to normálne? Ani náhodou. A počkaj až sa napriek opatreniam začnú dvíhať počty nakazených a hlavne úmrtí. Lebo nebojuje sa proti chorobe, ale proti imunite.
pokorny
Milá Dalila,
je to veľmi jednoduché. Je tu vírus. Vírusy boli aj pred miliónmi rokov, sú to, okrem priónov, najmenšie živé organizmy. Ten vírus sa začal šíriť. Šíria ho ľudia medzi sebou. Čiže, aj keď budú opatrenia, ale časť ľudí ich nebude dodržiavať, nezlepší sa to. Je silne infekčný. Rýchlo a doširoka sa šíri. Zlepší sa to až vtedy, keď sa všetci budeme snažiť, aby sa vírus ďalej nešíril. …More
Milá Dalila,
je to veľmi jednoduché. Je tu vírus. Vírusy boli aj pred miliónmi rokov, sú to, okrem priónov, najmenšie živé organizmy. Ten vírus sa začal šíriť. Šíria ho ľudia medzi sebou. Čiže, aj keď budú opatrenia, ale časť ľudí ich nebude dodržiavať, nezlepší sa to. Je silne infekčný. Rýchlo a doširoka sa šíri. Zlepší sa to až vtedy, keď sa všetci budeme snažiť, aby sa vírus ďalej nešíril. Môžeme to urobiť z lásky k blížnemu, o to sa snaží väčšina, alebo z prinútenia, o to si koleduje menšina, napr. časť ľudí na gtv.
Peter(skala)
Dobre spracovane video, text vystihuje Výzvu, ktorá vysvetľuje, prečo je dôležité protestovať voči falošným vládnym nariadeniam.

Zdieľajte a pozývajte ľudí .. čím viac ludí príde, tým bude väčší odkaz vláde, že neide len o hrstku nespokojných, a že sa vláda musí zmeniť.

Posolstvo Evanjelia je aj o Výzve k pokániu a nie len náboženských ľudí, ale aj politikov. Táto Výzva k pokániu je ulohou …More
Dobre spracovane video, text vystihuje Výzvu, ktorá vysvetľuje, prečo je dôležité protestovať voči falošným vládnym nariadeniam.

Zdieľajte a pozývajte ľudí .. čím viac ludí príde, tým bude väčší odkaz vláde, že neide len o hrstku nespokojných, a že sa vláda musí zmeniť.

Posolstvo Evanjelia je aj o Výzve k pokániu a nie len náboženských ľudí, ale aj politikov. Táto Výzva k pokániu je ulohou veriacich, aby pozdvyhli svoj hlas

Boh s Vami