Clicks284
Edward7
12

Badanie: Szczepionka Gatesa DTP zabiła 10 razy więcej afrykańskich dziewcząt niż sama choroba

Badanie zatytułowane „ Wprowadzenie błonicy - tężca - krztuśca i doustnej szczepionki przeciwko polio wśród młodych niemowląt w afrykańskiej społeczności miejskiej: naturalny eksperyment ” zostało zlecone przez rząd duński i Fundację Novo Nordisk i zostało przeprowadzone przez zespół wiodących na świecie eksperci ds. szczepień w Afryce pod kierownictwem dwóch najbardziej znanych nazwisk, dr. Søren Wengel Mogensen i Peter Aaby.
Szczepionka DTP to klasa szczepionek skojarzonych przeciwko trzem chorobom zakaźnym człowieka: błonicy, krztuścowi (kokluszowi) i tężcowi.

Szczepienie DTP zostało przerwane w Stanach Zjednoczonych i innych krajach zachodnich w latach 90-tych po tysiącach zgłoszeń zgonów i uszkodzeń mózgu.
Pomimo powszechnych szczepień w Stanach Zjednoczonych i innych krajach nadal występują duże ogniska krztuśca.
Do czasu opublikowania badania w 2017 r. WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) nigdy nie przeprowadziła badań zaszczepionych / niezaszczepionych (lub placebo) niezbędnych do ustalenia, czy szczepionka DTP rzeczywiście przynosi korzystne skutki zdrowotne.
Jednak Bill Gates i jego Vaccine Alliance GAVI i WHO wepchnęli nieprzetestowane szczepionki afrykańskim dzieciom.
Obejrzyj: Bill Gates przyznaje, że jego 10 miliardów dolarów inwestycji w szczepionki przyniosło mu 200 miliardów dolarów (zwrot 20: 1)
Naukowcy prowadzący badanie byli zszokowani, gdy odkryli, że 50% dzieci w afrykańskim kraju Gwinei Bissau umiera przed ukończeniem pięciu lat.
W tym zachodnioafrykańskim kraju połowa dzieci została zaszczepiona szczepionką DTP w wieku trzech miesięcy, a druga połowa w wieku sześciu miesięcy.
Dr Mogenson i jego zespół odkryli, że dziewczęta zaszczepione szczepionką DTP umierały dziesięciokrotnie częściej niż nieszczepione dzieci.
(W Indiach (NAB) Gates nakazał podanie 50 szczepionek przeciwko polio (zamiast 5) każdemu dziecku przed 5 lat, szczepionka sparaliżowała 496 000 dzieci w latach 2000–2017.)
Źródło:
GreatGameIndia.com (fragment) / Badanie .

Pfizer - Kolejna firma szczepionkowa związana z Gatesem - czyli na całym świecie to samo co w przetestowane w Afryce ...

Pfizer, znany ze swojej Viagry i innych "leków", nawiązał współpracę z małą firmą BioNTech w Moguncji, która opracowała radykalną technikę mRNA używaną do produkcji nowej szczepionki koronowej. BioNTech powstał dopiero w 2008 roku. BioNTech podpisał umowę z Fundacją Billa i Melindy Gatesów we wrześniu 2019 roku, tuż przed ogłoszeniem w Wuhan w Chinach nowego koronawirusa i tuż przed debiutem giełdowym BioNTech. Porozumienie obejmowało współpracę nad opracowaniem nowych technik mRNA w leczeniu raka i HIV. Co ciekawe, komunikat prasowy „The Gates Foundation widzi potencjał BioNTech do 'radykalnej redukcji globalnego HIV i gruźlicy'” 05. września 2019 został usunięty.

BioNTech zawarł również umowę z jednym z największych producentów leków w Chinach, firmą Shanghai Fosun Pharmaceutical Co., Ltd („Fosun Pharma”), dotyczącą opracowania wersji swojej szczepionki mRNA przeciwko "nowemu" koronawirusowi na rynek chiński. Ai-Min Hui, prezes Global R&D firmy Fosun Pharma, powiedział w sierpniowym oświadczeniu: „Podanie BNT162b1 pierwszemu chińskiemu podmiotowi stanowi kamień milowy w globalnym programie wspólnego rozwoju w Chinach. Ściśle współpracujemy z BioNTech i organami regulacyjnymi w celu oceny bezpieczeństwa i skuteczności BNT162b1 i innych kandydatów na szczepionki mRNA … ”

Oznacza to, że ta sama niemiecka firma biotechnologiczna stoi za szczepionkami przeciw zakaźnemu rozprzestrzenianiu się w Chinach, USA i UE. Szczepionka jest pospiesznie poddawana ostatecznemu zatwierdzeniu w niepokojąco krótkim czasie.

Zarówno władze USA, jak i UE, a prawdopodobnie także Chiny, zrezygnowały ze standardowych testów na zwierzętach na fretkach lub myszach i od razu przeszły na ludzkie „świnki morskie”. Testy na ludziach rozpoczęły się pod koniec lipca i na początku sierpnia. Trzy miesiące to niespotykane na testowanie nowej szczepionki. Kilka lat to norma. Ze względu na stopień globalnej paniki wywołanej przez WHO z powodu koronawirusa, ostrożność jest rzucana na wiatr. Wszystkim producentom szczepionek przysługuje odszkodowanie prawne, co oznacza, że nie można ich pozwać, jeśli ludzie umrą lub zostaną okaleczeni po nowej szczepionce. (podatnicy , czyli poszkodowani sami sobie płacą odszkodowanie - dopow.) Ale najbardziej niepokojącym faktem dotyczącym nowej szczepionki Pfizer-BioNTech z edycją genów jest to, że edytowany genowo mRNA do stosowania w szczepionkach dla ludzi nigdy wcześniej nie został zatwierdzony.

Szczególnie,dwuletnie, recenzowane testy przeprowadzone na myszach karmionych genetycznie zmodyfikowaną kukurydzą opryskaną bogatym w glifosat preparatem Roundup firmy Monsanto po raz pierwszy wykazały guzy nowotworowe po dziewięciu miesiącach, a także uszkodzenia wątroby i innych narządów. Wcześniejsze testy firmy Monsanto zakończyły się po trzech miesiącach inie zażądał żadnej szkody . Podobna sytuacja występuje w przypadku szczepionek z mRNA poddanych edycji genów, które są wypuszczane po mniej niż 90 dniach testów na ludziach.

„ Wyraźnie eksperymentalna”


Dr Michael Yeadon odpowiedział w niedawnym komentarzu w mediach społecznościowych do kolegi z Wielkiej Brytanii: „Wszystkie szczepionki przeciwko wirusowi SARS-COV-2 są z definicji nowe. Żadna potencjalna szczepionka nie była opracowywana przez więcej niż kilka miesięcy ”. Następnie Yeadon oświadczył: „Jeśli jakakolwiek taka szczepionka zostanie zatwierdzona do użytku w jakichkolwiek okolicznościach, które nie są WYRAŹNIE eksperymentalne, uważam, że biorcy są wprowadzani w błąd w stopniu przestępczym. Dzieje się tak, ponieważ nie ma dokładnie żadnych ludzkich ochotników dla… dla których może istnieć więcej niż kilka miesięcy informacji dotyczących bezpieczeństwa po podaniu ostatniej dawki .
Yeadon ma duże kwalifikacje do prowadzenia krytyki. Jak zauważa w komentarzu, „Mam dyplom z biochemii i toksykologii oraz doktorat z farmakologii. Spędziłem 32 lata pracując w farmaceutycznym R&D, głównie w nowych lekach na schorzenia płuc i skóry. Byłem wiceprezesem w Pfizer & CEO…. biotechnologii, którą założyłem (Ziarco - przejęty przez Novartis). Mam wiedzę na temat badań i rozwoju nowych leków ”. Wcześniej pracował w firmie Pfizer na bardzo wysokim szczeblu.

Ludzkie świnki morskie?
Szczepionka Pfizer-BioNTech jest eksperymentalna i daleka od zagwarantowania bezpieczeństwa, pomimo faktu, że Pfizer, UE i osławiony dr Tony Fauci wydają się być gotowi do wprowadzenia jej nawet przed końcem roku dla setek milionów ludzi.
Technologia eksperymentalna opiera się na dość nowej manipulacji genami, znanej jako edycja genów. W dużym artykule w magazynie New York Council on Foreign Relations z 2018 r., Foreign Affairs , Bill Gates wylewnie promował nowatorską technologię CRISPR do edycji genów jako zdolną do „zmiany globalnego rozwoju”. Zauważył, że jego Fundacja Gatesa przez dekadę finansowała rozwój edycji genów szczepionek i innych zastosowań .
Ale czy technologia łamania i składania ludzkich genów jest tak absolutnie bezpieczna, że warto ryzykować, kupując nową eksperymentalną szczepionkę, której nigdy wcześniej nie stosowano u ludzi? W przeciwieństwie do tego, co twierdzi Bill Gates, naukowa odpowiedź brzmi: nie, nie udowodniono, że jest tak bezpieczne.
W recenzowanym artykule w czasopiśmie Trends in Genetics z października 2020 r. , Autorzy stwierdzili, że „zakres możliwych zdarzeń molekularnych wynikających z edycji genomu został niedoszacowany, a technologia pozostaje nieprzewidywalna na docelowym locus i poza nim ”.

Dr Romeo Quijano, emerytowany profesor farmakologii i toksykologii w College of Medicine, University of the Philippines Manila, zwrócił uwagę na niektóre niebezpieczeństwa związane z eksperymentalną edycją genów stosowaną w szczepionkach dla ludzi. Quijano ostrzega przed „niebezpieczeństwem, że szczepionka może faktycznie„ wzmocnić ”patogenność wirusa lub uczynić go bardziej agresywnym, prawdopodobnie z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE), jak to miało miejsce w przypadku poprzednich badań szczepionek testowych na zwierzętach. Gdyby tak się stało podczas ważnej próby na ludziach, wynik mógłby być katastrofalny. Ten poważny niekorzystny efekt może nawet nie zostać wykryty w badaniu klinicznym, zwłaszcza w wysoce stronniczych badaniach klinicznych, obarczonych konfliktem interesów z udziałem producentów szczepionek. Nawet w przypadku wykrycia poważnego zdarzenia niepożądanego jest ono zwykle zamiatane pod dywan. Cytuje przypadek innego kandydata na szczepionkę Gatesa mRNA, Moderna, gdzie „trzech z 15 badanych ludzi z grupy otrzymującej wysokie dawki doznało poważnych i znaczących medycznie objawów. Moderna doszła jednak do wniosku, że szczepionka jest „ogólnie bezpieczna i dobrze tolerowana”, o czym posłusznie donosiły zdominowane przez korporacje media, tuszując prawdziwe niebezpieczeństwo … ”

Jak zauważa: „Egzogenne mRNA jest z natury stymulujące immunologicznie, a ta cecha mRNA może być korzystna lub szkodliwa. Może zapewniać aktywność adiuwantową i może hamować ekspresję antygenu i negatywnie wpływać na odpowiedź immunologiczną. Paradoksalny wpływ wykrywania wrodzonej odporności na różne formaty szczepionek mRNA nie jest w pełni zrozumiały. ” Quijano dodaje: „Szczepionka na bazie mRNA może również wywoływać silne reakcje interferonu typu I, które są związane nie tylko ze stanem zapalnym, ale także potencjalnie z autoimmunizacją… i mogą sprzyjać krzepnięciu krwi i patologicznemu tworzeniu się skrzepliny ”(zakrzepicy).

Quijano pisze w obszernie udokumentowanym artykule, że „poza innymi niebezpieczeństwami szczepionki z wektorami wirusowymi mogą podlegać rekombinacji z naturalnie występującymi wirusami i wytwarzać wirusy hybrydowe, które mogą mieć niepożądane właściwości wpływające na transmisję lub zjadliwość. … Możliwe wyniki rekombinacji są praktycznie niemożliwe do dokładnego określenia ilościowego, biorąc pod uwagę istniejące narzędzia i wiedzę. Ryzyko jest jednak realne, czego przykładem jest pojawienie się zmutowanych typów wirusów, zwiększona patogenność i nieoczekiwane poważne zdarzenia niepożądane (w tym śmierć) po przypadkowych kampaniach masowych szczepień i wcześniejszych nieudanych próbach opracowania szczepionek chimerycznych z wykorzystaniem technologii inżynierii genetycznej ”.

Bill Gates, twórcy szczepionek mRNA, w tym Pfizer / BioNTech i Moderna, i ich bliscy sojusznicy, tacy jak dr Tony Fauci z NIAID, wyraźnie bawią się ludzkim życiem w pośpiechu, aby wprowadzić te eksperymentalne szczepionki do naszych ciał. Warto zauważyć, że ten sam dr Fauci i jego NIAID są właścicielami patentu na szczepionkę przeciw gorączce denga znaną jako Dengvaxia, sprzedawaną przez firmę Sanofi-Pasteur i promowaną jako szczepionka „niezbędna” przez WHO Tedrosa od 2016 r. Robert F. Kennedy jr. zauważyli, że Fauci i NIAID „wiedzieli z badań klinicznych, że istnieje problem z paradoksalną odpowiedzią immunologiczną”, ale i tak dali ją kilkuset tysiącom filipińskich dzieci. Oszacowano, że aż 600 zaszczepionych dzieci zmarło, zanim rząd zaprzestał szczepień .

Najwyraźniej ugruntowana zasada ostrożności - jeśli masz poważne wątpliwości, nie rób tego - jest ignorowana przez Fauci, Pfizer / BioNTech i inne osoby w pośpiechu, aby zatwierdzić nową szczepionkę mRNA przeciwko koronawirusowi. Technologia Messenger RNA nie wyprodukowała jeszcze zatwierdzonego leku, nie mówiąc już o szczepionce.
Autor - F. William Engdahl jest konsultantem i wykładowcą ds. Ryzyka strategicznego, ukończył studia polityczne na Uniwersytecie Princeton i jest najlepiej sprzedającym się autorem w dziedzinie ropy i geopolityki, wyłącznie dla magazynu internetowego „New Eastern Outlook” .

1 - humansarefree.com/…girls-than-disease-itself.html
2 - journal-neo.org/…ut-pfizer-coronavirus-vaccine/