PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Tylko , że ludzie w średnim ludzie masowo potracili i nieustannie tracą prace z uwagi na nalot najeźdźców banderowskich ( nie mówiąc o młodych , którzy nie maja żadnej szansy na znalezienie jakiegokolwiek zajęcia !!! )
Adrianna7
Nie zgadzam się z tym co mówi: "Stosować zachęty, żeby Polacy chcieli jak najdłużej pracować" - Tak Panie Winnicki - niech harują jak woły do samej śmierci, a ze stanowiska pracy niech ich od razu przewożą do Kostnicy. Grunt, że wy Posły macie lekką pracę, pogadacie sobie, posiedzicie, pojecie, pofruwacie po świecie - ot taki to wasz wysiłek, a zwykły robol niech hara i pada na pysk, aż do śmierci …More
Nie zgadzam się z tym co mówi: "Stosować zachęty, żeby Polacy chcieli jak najdłużej pracować" - Tak Panie Winnicki - niech harują jak woły do samej śmierci, a ze stanowiska pracy niech ich od razu przewożą do Kostnicy. Grunt, że wy Posły macie lekką pracę, pogadacie sobie, posiedzicie, pojecie, pofruwacie po świecie - ot taki to wasz wysiłek, a zwykły robol niech hara i pada na pysk, aż do śmierci, że się tak brzydko wyrażę, bo spracowany ciężko człowiek nie ma szans ani na emeryturę, ani chęci do życia, ani żadnej radości i pociechy z życia. Idźcie do roboty to zobaczycie co to znaczy ciężka praca, że człowiek ma dość wstawania z rana i tej roboty. Każdy chciałby żyć tak jak wy - lekko, łatwo i przyjemnie, ale niestety to tylko wasz przywilej, bo nasz - gojów to ciężko harać - najlepiej do samej śmierci - jak to Pan by chciał Panie Winnicki.
megur shares this
124
BUDOWNICTWO JUŻ DLA POLAKÓW NIEDOSTĘPNE !!! TERAZ KOLEJ NA NASTĘPNE DZIEDZINY GOSPODARKI !
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ shares this
1595
BUDOWNICTWO JUŻ DLA POLAKÓW NIEDOSTĘPNE !!! TERAZ KOLEJ NA NASTĘPNE DZIEDZINY GOSPODARKI !