Clicks24.9K
Edward7
3

Tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach covid.

Zespół hiszpańskich naukowców z "La Quinta Columna" odkrył, że "szczepionki" zawierają tlenek grafenu, i to może być również przyczyną tzw; zjawiska magnetycznego.
Zawartość "szczepionki" (terapii genetycznej) Covid oglądana pod mikroskopem

Pełny film: Aby zobaczyć, kliknij tutaj

Najważniejszy dziś film z "Piątej Kolumny", w którym pokazują nam zdjęcia z mikroskopu elektronowego prawdziwej zawartości szczepionek Covid, prawie na pewno składających się z grafenu, jak pokazują dane porównawcze. Jest on analizowany przez lekarzy z hiszpańskiej instytucji publicznej i wkrótce przekażą nam wszystkie informacje.

Widok z mikroskopu elektronowego

Widok z mikroskopu optycznego

A jako antidotum na przyczynę SarsCov2, która jest niczym innym jak zatruciem spowodowany, tlenkiem grafenu obecnym w szczepionkach, mamy glutation.

Gratulacje dla Piątej Kolumny, Ricardo i dr Sevillano z całego serca za poświęcenie się śledztwu, niewzruszone na zniechęcenie i dające wszystko, aby znaleźć lekarstwo na to śmiertelne szaleństwo. Elity nie tylko wykonują go razem ze wspólnikami, ale blokują jakiekolwiek skuteczne leczenie, aby osiągnąć swoje cele depopulacji i kontroli ludzkości. Naprawdę stoimy przed diabolicznym planem, który ujawniają ci odważni, prowadzeni przez Ducha Prawdy, Ducha Bożego. Stąd ponownie prosimy o modlitwę o ich ochronę. „ Poznasz prawdę, a prawda cię wyzwoli”. J. 8.32

(...)"Tak jak szatan nienawidzi ludzkości, ponieważ została stworzona przez Boga Ojca, Stworzyciela wszystkich rzeczy, tak też ci wielbiciele szatana nienawidzą ludzkości. Nienawiść, którą czują, jest tak głęboka, że spróbują sformować elitarną armię, aby pozbawić życia miliony ludzi na ziemi. W swojej pogoni za władzą i bogactwem będą dążyli do otworzenia drogi swoim własnym potrzebom i pragnieniu kontrolowania ludzkości."(...) paruzja.info/2011.10.23_19-15.php
Armia Reszty - https://ejercitoremanente.com/

Zespół hiszpańskich naukowców La Quinta Columna odkrył, że szczepionki zawierają tlenek grafenu. Ma pasmo aborcji dla częstotliwości 5G i może być również przyczyną zjawiska magnetycznego. Grafen nie jest wymieniony w składzie "szczepionek" ...

Ricardo Delgado: Nanotechnologia jest wprowadzana do fiolek. Nie tylko COVID-19, ale także do szczepionek przeciw grypie. I tak naprawdę to właśnie za pomocą szczepionki przeciw grypie to zrobili, spowodowały, naszym zdaniem, samą chorobę COVID-19 (przez tlenek grafenu)

Istnieje wiele dowodów na zjawisko magnetyczne — nazwijmy je „magnetycznym” (w cudzysłowiu) — na całym świecie nie tylko w kwesta namagnesowania, i przyciągania przez zaszczepionych magnesów i przedmiotów metalowych, ale także zjawisko indukcji elektromagnetycznej, zaszczepieni generują zmienne pola elektromagnetyczne wewnątrz ciała, gdy za pomocą urządzeń pomiarowych, takich jak gausomierz , Miernik pola magnetycznego (teslomierz) - mierzy się zmienne pola elektryczne w skali miliwoltów, ale bardzo nietypowe, u niektórych osób rzędu 180mV do 200-350mV, zwłaszcza na czole.

Odkryliśmy również, że te nanocząstki tlenku grafenu znajdują się w testach PCR, a także w maskach i prawdopodobnie w innej drodze wdechowej i dlatego niektórzy ludzie wyrażają magnetyzm w okolicy nosa. Nanocząstki zredukowanego tlenku grafenu wewnątrz ciała, które precyzyjnie nabierają właściwości magnetycznych wewnątrz ciała w warunkach temperatury ciała, w kontakcie z wodorem i pod pewnymi kątami, takimi jak tzw. „magiczny kąt” tlenku grafenu. Kiedy zobaczyliśmy, że jest to nadprzewodnik, który zachowuje się jak kondensator energii, a jednocześnie będąc nadprzewodnikiem, ludzie emitują i odbierają sygnały”.

Więcej informacji i filmów:
orwell.city/2021/06/la-quinta-columna-graphene-5G.html
orwell.city/…ta-columna-5G-graphene-oxide-and-neuro-rights.html
orwell.city/2021/06/radio-el-mirador-del-gallo.html
orwell.city/search/label/Graphene
https://www.laquintacolumna.net
https://boards.4channel.org/x/thread/28987793

Szczepionki dostarczają nanorurki tlenku grafenu do kontroli umysłu „Marchera” z Hiszpanii (henrymakow.com)

Opierając się na ustaleniach z zeszłego tygodnia, dwóch hiszpańskich naukowców uważa, że „tajne nanocząstki” znajdujące się w szczepionkach przeciw covid to nanorurki tlenku grafenu . Andaluzyjski biostatystyk Ricardo Delgado, który prowadzi internetowy program o nazwie La Quinta Columna , i jego kolega dr Jose Luis Sevillano (lekarz rodzinny) przeanalizowali niezaprzeczalne zjawisko magnetyczne występujące u większości zaszczepionych osób. Odkryli, że nanocząsteczki tlenku grafenu są w rzeczywistości kompatybilne z neuronami i innymi komórkami mózgowymi. Nanorurki tlenku grafenu przeszukują synapsy i przyczepiają się do nich. Nanocząsteczki grafenu były "poruszane", i dokonywały zmiany behawioralne, generując częstotliwości u badanych. Dokładniej: nanocząstki grafenu znajdują rezonans w częstotliwości mikrofal 41,6 GHz .. Osobnikami zaszczepionymi nanocząsteczkami tlenku grafenu można manipulować mentalnie, dostrajając się do różnych częstotliwości w zakresach promieniowania mikrofalowego . Mogą czuć, myśleć i widzieć uczucia, myśli lub rzeczy, które w rzeczywistości nie istnieją. Mogą rozwijać fałszywe wspomnienia lub usuwać rzeczywiste wspomnienia. Inne badania mówią, że nanocząsteczki grafenu są odpowiedzialne za objawy związane z covid i zakrzepami krwi. Naukowcy utrzymują, że globalny program szczepień jest pretekstem do uwięzienia ludzkości w niebezpiecznym, tajnym programie globalnego transhumanizmu, który zakończy się katastrofą dla rasy ludzkiej.

Wnioski te są poparte przez innych naukowców i producentów grafenu ( Graphenea Inc. i Nanografi ) oraz projekty badawcze, takie jak Graphene Flagship , Project BrainSTORMS , Obama Brain Initiative i DARPA . henrymakow.com
...
W szczepionkach mRNA znajdują się cytotoksyczne nanorurki węglowe, powodujące zakrzepice
Szczepionki z nanotechnologią, skład rzeczywisty jest inny od deklarowanego
Genetycznie zaprojektowane białka „Magnetyczne”, czy można zdalnie kontrolować mózg i zachowanie
MementoMori+++
Nie brać krwi od zaszczepionych (są zachęty do oddawania) ! Szczepionki zgodnie z farmaceutycznym bełkotem są "konserwowane", "stabilizowane" bądź "buforowane" kwasem bursztynowym (succinic acid) i maleinowym (maleic acid) oraz ich solami (succinate, maleinate). Te związki są znanymi prekursorami żywic i poliestrów i sieciują (zasychają) w kontakcie ze znanym utwardzaczem żywic - kwasem mlekowym,…More
Nie brać krwi od zaszczepionych (są zachęty do oddawania) ! Szczepionki zgodnie z farmaceutycznym bełkotem są "konserwowane", "stabilizowane" bądź "buforowane" kwasem bursztynowym (succinic acid) i maleinowym (maleic acid) oraz ich solami (succinate, maleinate). Te związki są znanymi prekursorami żywic i poliestrów i sieciują (zasychają) w kontakcie ze znanym utwardzaczem żywic - kwasem mlekowym, który naturalnie występuje w tkankach. Żywice zasychając (wiążąc) w tkankach tworzą trwałe złogi powodujące ich uszkodzenia. Im więcej kwasu mlekowego znajduje się we krwi i tkankach - tym większe będą zniszczenia dokonane przez sieciująca żywicę. Dlatego dzieci, które podczas lub w dniach po szczepieniu są aktywne fizycznie mają cięższe powikłania neurologiczne ze śmiercią włącznie. Znany i udokumentowany jest przykład duńskich dziewczynek, które na zajęciach sportowych po szczepieniu doznały ciężkich porażeń nerwowych.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
. Osobnikami zaszczepionymi nanocząsteczkami tlenku grafenu można manipulować mentalnie, dostrajając się do różnych częstotliwości w zakresach promieniowania mikrofalowego.

Mogą czuć, myśleć i widzieć uczucia, myśli lub rzeczy, które w rzeczywistości nie istnieją.

Mogą rozwijać fałszywe wspomnienia lub usuwać rzeczywiste wspomnienia.

Inne badania mówią, że nanocząsteczki grafenu są odpowie…
More
. Osobnikami zaszczepionymi nanocząsteczkami tlenku grafenu można manipulować mentalnie, dostrajając się do różnych częstotliwości w zakresach promieniowania mikrofalowego.

Mogą czuć, myśleć i widzieć uczucia, myśli lub rzeczy, które w rzeczywistości nie istnieją.

Mogą rozwijać fałszywe wspomnienia lub usuwać rzeczywiste wspomnienia.

Inne badania mówią, że nanocząsteczki grafenu są odpowiedzialne za objawy związane z kurczem i zakrzepami krwi. Naukowcy utrzymują, że globalny program szczepień jest pretekstem do uwięzienia ludzkości w niebezpiecznym, tajnym programie globalnego transhumanizmu, który zakończy się katastrofą dla rasy ludzkiej.