Clicks1.6K

Testovanie-karanténa-lockdown ... Kufa upozorňuje na množstvo chýbajúcich odpovedí...

Bratislava 21. októbra 2020 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto:TASR – Martin Baumann/TASR-Jakub Kotian)

Nezaradený opozičný poslanec Štefan Kuffa (KDŽP) upozorňuje, že je množstvo nezodpovedaných otázok týkajúcich sa chystaného celoplošného testovania

Premiér Igor Matovič uviedol, že kto nepôjde na testovanie, tak bude musieť ísť do karantény. Hovoril tiež o tom, že človek, ktorý sa nebude vedieť preukázať testom môže byť pokutovaný, a to pokutou do výšky 1650 eur.

Kuffa pripúšťa, že v zmysle ústavného zákona môže vláda „podľa závažnosti ohrozenia obmedziť základné práva a slobody“ a „obmedziť slobodu pohybu a pobytu zákazom vychádzania v určenom čase“. Je ale otázne, či je súčasná situácia až natoľko vážna.

„Áno, ľudia umierajú na Covid-19, ale keď si to rozložíme, tak za rok umrie na Slovensku približne 55 tisíc obyvateľov SR, čo pri počte úmrtí na Covid predstavuje 0,12% z celkového počtu úmrtí, keď to prepočítané na celkový počet obyvateľov, tak tých núl pred desatinnou čiarkou tam podstatne pribudne.“

Podľa Kuffu je tu množstvo otázok na ktoré je potrebné poznať odpoveď.

„Môžeme sa tak pýtať, či sú tieto opatrenia primerané? Ide naozaj o také závažné ohrozenie, že treba pristupovať k poslednej možnosti a obmedziť ľudí na ich osobnej slobode, hoci ani nevieme, či sú pre spoločnosť nebezpeční, alebo nie? Môžeme ich nepretržite izolovať, hoci ústavný zákon hovorí, že môže vláda obmedziť slobodu pohybu len v určenom čase? Veď keď nosíme poctivo rúško, tak to predsa chránime seba aj ostatných, alebo sa mýlim? A čo ak sa ukáže, v prípade, že prídu všetci obyvatelia na testovanie, že počet nakazených nie je ani 1%? Obmedzenia budú pokračovať, lebo „nepokazme si to“?“

Ľudia v karanténe zostanú bez príjmu?


Taktiež je tu aj množstvo otázok týkajúcich sa ľudí, ktorí budú musieť ostať v karanténe. Kto bude platiť týchto ľudí?

„Štát? Zamestnávatelia? Budú si musieť vziať dovolenku? Alebo pôjdu na neplatené voľno? Kto bude hradiť škody na ekonomike a najmä z čoho? Aké antisociálne zákony vláda opäť príjme? Ktoré skupiny obyvateľov budú potrestané, aby nahradili škodu spôsobenú týmito opatreniami? Alebo sa opäť zadlžíme?“

Tieto a ďalšie otázky poslanec Kuffa položí premiérovi počas najbližšej hodiny otázok.

Taraba: Plošné testovanie bude referendom o vláde

Poslanec Tomáš Taraba (KDŽP) zas hovorí, že plošné testovanie bude referendom o vláde.

„Kto ju považuje za kompetentnú zrealizovať túto akciu bez ohrozenia obyvateľstva, zúčastní sa jej. Kto v túto jej schopnosť neverí, zostane doma.“

Taraba uvádza, že koalícia vyzvala opozíciu, aby spolu s nimi akciu podporila. Osobne si ale nevie predstaviť, ako by mohol niekto z opozície podporiť akciu, o ktorej nikto nič nevie.

„Premiér ju prirovnal k vylodeniu v Normandii. Akcia v Normandii sa systémovo pripravovala, pretože každý vedel, že od nej závisí všetko a každý vedel, že bude úspešná len ak bude profesionálne, včas pripravená a nebude sa hazardovať s vlastnými kapacitami. Určite ja ako opozičný poslanec nikomu nebudem odporúčať sa tejto akcie, pri ktorej som si nie istý, či nenarobí viac zla ako dobra, zúčastniť. Toto je na každom individuálnom rozhodnutí,“ uviedol na sociálnej sieti.

Tatiana Stará
TerezaK
Pro lepší pochopení, že právě vypukl Armagedon (ezoterici ale říkají, že při "přesunu", oni neznají "vytržení" při Příchodu Pána Ježíše, že prý bude naše DNA přezkupeno do původní podoby, jaké má být u nás osobně (podle katolíků-jaký o nás měl obraz Bůh, když nás tvořil - to by byla jediná záchrana)

Vstříc nové tvorbě.

Lidská DNA obsahuje podpis Otce Stvořitele. Dnes to dokazuje molekulární …More
Pro lepší pochopení, že právě vypukl Armagedon (ezoterici ale říkají, že při "přesunu", oni neznají "vytržení" při Příchodu Pána Ježíše, že prý bude naše DNA přezkupeno do původní podoby, jaké má být u nás osobně (podle katolíků-jaký o nás měl obraz Bůh, když nás tvořil - to by byla jediná záchrana)

Vstříc nové tvorbě.

Lidská DNA obsahuje podpis Otce Stvořitele. Dnes to dokazuje molekulární biologie. Síla, která drží DNA pohromadě, je sírový most.

Dvě vlákna (jedna samice, druhá samec) jsou háčkovaná tímto mostem: ale kdy se objeví tento most?

ČTYŘI jsou nukleové kyseliny, které tvoří řetězec DNA alias makromolekuly za účelem zachování a přepravy genetických informací: adenin (A), guanin (G), cytosin (C) a thymin (T).

Řetězec DNA, který jsme viděli, drží pohromadě sírové mosty, které se občas objevují v řetězu: ′′ čas od času ′′ následuje tento vzor: každých 10 kyselin na most, poté každé 5 kyseliny most, potom každých 6 kyselin a stále po 5 kyselinách.

Proto je most postaven na posloupnosti 10-5-6-5, které jsou číselným významem slova v biblické hebrejštině yhwh, YAHVE, slovíčko na čtyři písmena (jodh, he, waw, on, nějak odpovídají čtyřem písmenům latinské abecedy YHWH, nebo JHVH) a proto nazývaný ′′ tetragrammaton ′′. INFAKT, v hebrejštině má písmeno IOD hodnotu 10; písmeno HE má hodnotu 5; písmeno waw má hodnotu 6; písmeno HE má hodnotu 5.

Takže v posloupnosti, kterou most popisuje Stvořitele Bůh umístil svůj podpis skrze čísla, která ho skládají: 10 (')- 5 (YAVE)-6 (I)-5 (YAVE) YAVE YAVE The nejlepší způsob, jak začít den.

BŮH TVOŘITEL NAPSAL: '' Vytvořil jsem tě, připojuji se k MUŽI a ŽENĚ '' a tento podpis je v KAŽDÉ buňce našeho těla.

facebook.com/…eatore-oggi-/3724941814191536/
Kallistratos
Vtipné ale mylné.🙂 Laik tvoří špatné mosty pokud nezná komplexně téma. Podobně jako v případě evoluce/kreace...
TerezaK
vtipné a mylné, že je to vtipné a mylné. Studujete genetiku? To umí napsat každý "chytrák", že je něco mylné, ale argumentace už žádná. Kdyby byla aspoň tak důmyslná jako tato "mylná" .-) :-)
Kallistratos
Ano jsem z oboru a můj syn DNA modeluje na počítačích jako výukové programy pro mediky.
Peter(skala)
... silna argumentace :) moja neter robi na PC a ja sa považujem za odbornika na PC :)
TerezaK
Kalli: A Argument žádný : Tedy můžete argumentovat: PROSÍM!
Kallistratos
Peter buď pozorný čtenář 🙂 A Terezko argumentovat nebudu. V některých případech to považuji za ztrátu času, promiň.
TerezaK
Ale zajímalo by mě o jaký obor se přímo jedná :-) :-) :-)
Kallistratos
Neboj, genetiku i kvantovou mechaniku jsem studoval, měl jsem tu možnost. Jak na VŠ tak v postgraduální, ale spíše je mi blízká lidská duše... A jakmile propojíš vědy technické i přírodní pak vzniká jakási harmonická výpověď o životě, která není s Tvůrcem v rozporu, prostá zbytečných konfliktů a výkladových nebo ideologických zkratek. Stejně ti nakonec ze všeho vypadne jediné - MILUJ, protože ON …More
Neboj, genetiku i kvantovou mechaniku jsem studoval, měl jsem tu možnost. Jak na VŠ tak v postgraduální, ale spíše je mi blízká lidská duše... A jakmile propojíš vědy technické i přírodní pak vzniká jakási harmonická výpověď o životě, která není s Tvůrcem v rozporu, prostá zbytečných konfliktů a výkladových nebo ideologických zkratek. Stejně ti nakonec ze všeho vypadne jediné - MILUJ, protože ON miloval už dávno a z lásky nás stvořil... A z tohoto prostého základu je potřeba stavět svou Cestu navzdory všemu...😌
TerezaK
Děkuji za obhajobu "mého" DNA a za přesnější výklad mého příspěvku .-) :-)
TerezaK
A omlouvám se.
TerezaK
Dyk, Kalli : Německý lékař si dal tu práci, zvětšil 800x konec tyčinky PCR testu, a nalezl tam kovové součástky s všestranně směrujícími háčky – trny. Domnívá se, že se jedná o zesilovače signálu 5G, neboť v těsné blízkosti, kde v nose tyčinka končí, se totiž nachází hypofýza.(Že by jen pouhá náhoda, nebo že by hmatatelný důkaz, že nás ne-mocní nechtějí pomocí nanotechnologie na dálku řídit a …More
Dyk, Kalli : Německý lékař si dal tu práci, zvětšil 800x konec tyčinky PCR testu, a nalezl tam kovové součástky s všestranně směrujícími háčky – trny. Domnívá se, že se jedná o zesilovače signálu 5G, neboť v těsné blízkosti, kde v nose tyčinka končí, se totiž nachází hypofýza.(Že by jen pouhá náhoda, nebo že by hmatatelný důkaz, že nás ne-mocní nechtějí pomocí nanotechnologie na dálku řídit a ovládat?)

To vysvětluje, proč jsou testy tak drahé a proč je lidem cpou pomalu až do mozku, přestože stačí udělat výtěr jen z nosní dírky.
Je zřejmé, že údajná „pandemie“ je obrovský podvod a miliardový byznys !

tadesco.org/…estovani-a-naslednem-ockovani/
Kallistratos
Tohle je také výborný výmysl. Jen tak dál. Už brzy dosáhneme úrovně sci-fi. 😉 Doporučuji Hvězdnou bránu a nějaké nanosondy a replikátory a můžeme založit regionální sekci " tyčka 5 G v nose". Doporučuji raději v angličtině, zní to lépe.
dyk
Zobral už niekto pod mikroskop niekoľko tých testov? To aby bolo jasné, či tam ten čip je, alebo nie.
poli75
to by mal zrobit tvoj matovič alebo mikas
dyk
Ja som ho nevolil, ako ty.
TerezaK
TerezaK
Vladimír R.

26. června ·

ČIPOVANIE

TAKŽE ZREJME JE TO TAKTO

FB přítel z Anglie byl na testech na COVID 19 asi cca. před měsícem. Dlouho ho pak bolel nos a občas se mu zničeho noc pustila krev z nosu. Z té nosní dírky, kde mu dělali takzvaný - stěr. A jednou, když se u televize šťoural v nosu...si vytáhnul - tohle. Nejdŕive nevěděl co to je. Pak si vzal lupu a skoro mu spadla sánka.

Háde…More
Vladimír R.

26. června ·

ČIPOVANIE

TAKŽE ZREJME JE TO TAKTO

FB přítel z Anglie byl na testech na COVID 19 asi cca. před měsícem. Dlouho ho pak bolel nos a občas se mu zničeho noc pustila krev z nosu. Z té nosní dírky, kde mu dělali takzvaný - stěr. A jednou, když se u televize šťoural v nosu...si vytáhnul - tohle. Nejdŕive nevěděl co to je. Pak si vzal lupu a skoro mu spadla sánka.

Hádejte co to je? Nevíte? Tak já vám to povím. Tento nanočip vám při takzvaných testech školený zdravoťák strčí hluboko do nosu tou dlouhou tyčinkou, co vás až napne. A narve vám nanočip do sliznice. Ten se tam uchytí a pak přes aplikaci v MT-čku podává o vás informace všeho druhu. Bohužel tato testovací vzorka dost často z nosu vypadne, proto je nutné takzvané testy na COVID19 opakovat. Už chápete proč vám tvrdí že test platí jenom 4 dny? Čím máte totiž v nosu víc nanočipú, tím je to pro testování objektu - teda vás - lepší. Na podzim je už připraven nanočip další generace ve vakcíně. A toho se už nezbavíte.

Dle informací do vývoje tohoto prvního nanoćipu co se lepí na sliznici investoval Bill Gates 20 mil. USD a do nanočipu druhé a třetí generace (ve vakcinně a pod kuži jenom 400 mil USD).

Následovat pak bude poslední čip a to bude ten podkožní...bude to totální zichr... Mít nejméně 3 čipy v těle je pojistka, kdyby jste si ten podkožní chtěli nedejbože odstranit. Ten v nosu a z vakciny vás spolehlivě... práskne.

Hezký den...přeje libor, Libor Lipa, FB

Šírte ďalej, priatelia, musíme sa tomu postaviť. Bol som na teste v karanténe, ale nedovolil som, aby mi vrazili dlhú tyčinku do hrdla a potom na druhom, z ktorého už 2 mesiace čakám výsledok. Je možné, že to svinstvo mám v sebe? Ak by som ho nemal, bol by som označený za pozitívneho, aby mi ho predsa len "venovali" do tela?
Pri testovaní si nedávajte vraziť vatovú tyčinku do hrtana, na ster stačí malé pohladenie vatou na krátkej štetôčke. Ale najlepšie sa testovaniu vyhýbať, priatelia.

Aj preto sa hovorí o druhej vlne vírusu, lebo chcú všetkých dostať pod kontrolu.

Boh to všetko vidí. Onedlho uvidíme, čo a ako bude ďalej. On nespí... Nám zostáva modlitba a dôvera v Neho, najlepšie bezhraničná, nik z ľudí sa nás nezastane tak, ako On.
Kallistratos
Přesně tak Terezko, zdravotníci mají plné sklenice nanočipů, až se jim to nevejde do regálů. Vždycky to strčí při výtěru pěkně hluboko do nosu. Zubaři nám pod plomby dávají také čipy, gastroenterologové a gynekologové radši ani nezmiňuji kam to dávají... A co teprve kominící, když ty čipy sypou komínem a pekaři na rohlíky a mlékaři do jogurtu... Tuhle se jeden zakuckal rohlíkem a to bys nevěřila …More
Přesně tak Terezko, zdravotníci mají plné sklenice nanočipů, až se jim to nevejde do regálů. Vždycky to strčí při výtěru pěkně hluboko do nosu. Zubaři nám pod plomby dávají také čipy, gastroenterologové a gynekologové radši ani nezmiňuji kam to dávají... A co teprve kominící, když ty čipy sypou komínem a pekaři na rohlíky a mlékaři do jogurtu... Tuhle se jeden zakuckal rohlíkem a to bys nevěřila kolik měl v nose nanočipů osmé generace vydávajících se za mák. 😉
dyk
Ale ja myslím teraz, čo máme na Slovensku tie testy. Nech to niekto vezme, aspoň 50 testov, a otestuje na čip.
Peter(skala)
Ked A, B, tak aj C = kedže Gatesovi už dokazali tolko neprávosti spáchané na ľudstve a to na zaklade jeho vlastných, výrokov, tak vytvorili zamerne dezinformáciu - udajneho priatela z Anglicka a jeho nanočipom, aby potom poukazali "manipulatori z cz." že to je HOAX. Následne čitatel, ktorý sa nevyzná má potom dojem, že ked "manipulatori" dokazali odhaliť tento Hoax, zrejme budu dezinformácie aj …More
Ked A, B, tak aj C = kedže Gatesovi už dokazali tolko neprávosti spáchané na ľudstve a to na zaklade jeho vlastných, výrokov, tak vytvorili zamerne dezinformáciu - udajneho priatela z Anglicka a jeho nanočipom, aby potom poukazali "manipulatori z cz." že to je HOAX. Následne čitatel, ktorý sa nevyzná má potom dojem, že ked "manipulatori" dokazali odhaliť tento Hoax, zrejme budu dezinformácie aj o Gatesovi a jeho udajnej technologickej-vakcinačnej genocide. hriechyokultizmus.wordpress.com/2020/04/28/kauza-bill-gates/

Lenže ked vieme o tejto taktike agentur, ktore pracuju v prospech Gatesovej resp. slobodomurarskej genocide, tak by malo katolikom docvaknuť, že Gates je v tom tak nevinne asi ako Baštrnak v danových podvodoch.

Inač povedané "manipulatori.cz" su skutoční manipulatori, ked dokažu z jedneho Hoaxu vytvoriť další Hoax.
TerezaK
TADY NEJDE O STARŠENÍ, TADY JDE O SKUTEČOST AKTUÁLNÍ, ABYCHOM VŠICHNI VOLALI A PROSILI O PŘÍCHOD PÁNA JEŽÍŠ, KTERÝ NÁS NEMŮŽE VYCHVÁTIT A NEUDĚLÁ TO,, BEZ NAŠEHO SOUHLASU. PROTŽE UŽ JE ZA DVEŘMI, chápete to už? PROTOŽE JSME NEVOALALI A NEPROSILI O JEHO PŘÍCHOD Z LÁSKY, MUSEL DOPUSTI TRESTY, ABY ASPOŃ TY TRESTY NÁS DONUTILI VOLAT. UŽ JE TEN ČAS "MILÝ NAHLÍŽÍ MŘÍŽOVÝM…More
TADY NEJDE O STARŠENÍ, TADY JDE O SKUTEČOST AKTUÁLNÍ, ABYCHOM VŠICHNI VOLALI A PROSILI O PŘÍCHOD PÁNA JEŽÍŠ, KTERÝ NÁS NEMŮŽE VYCHVÁTIT A NEUDĚLÁ TO,, BEZ NAŠEHO SOUHLASU. PROTŽE UŽ JE ZA DVEŘMI, chápete to už? PROTOŽE JSME NEVOALALI A NEPROSILI O JEHO PŘÍCHOD Z LÁSKY, MUSEL DOPUSTI TRESTY, ABY ASPOŃ TY TRESTY NÁS DONUTILI VOLAT. UŽ JE TEN ČAS "MILÝ NAHLÍŽÍ MŘÍŽOVÝM" PO CELÉ PLANETĚ BY MĚLI VISET TRANSPARENTY: VÍTÁME TĚ PANE JEŽÍŠI PŘI TVÉM DRUHÉM PŘÍCHODU! ALE NALEZNE PÁNN VÍRU, AŽ SE VRÁTÍ, TEĎ, KDYŽ SE VRACÍ?
TerezaK
Dyk Kalii, to je všude na světě stejné, to jsou stejné testovací sady, záleží už pak jen, jak se člověk modlí...
Kallistratos
Bravo Terezko, s těmi transparenty jsi to tedy "uchopila". Pán je samozřejmě jistě pozorný čtenář. 😊 Já si ale myslím, že zrovna teď je Pán v srdci každého a nemusí čekat za dveřmi. A ty když budeš pečovat o své nejbližší co nejlépe a mít dostatek slitování, lásky a touhy po pravdě uděláš pro svůj život maximum. A to i bez zbožných SUPERLATIVŮ.
TerezaK
Mám nevěřícího bráchu, takže Vám trochu rozumím :-) Asi si málo věří. (Jinak duchovní vedení mám a můj muž- bývalý voják, nesnáší péči- dokud má hlavu na krku, tak se nepovažuje, že by o něj měl někdo pečovat). (A mé dítě je po něm v mnohém.) Momentálně nevypadají, že by mě potřebovali. Takže mám více času na dušičky, které je třeba asi připravit. Včetně mé.
U.S.C.A.E.
lifenews.sk/…yvinula-„trvalá-antikoncepcia“ to o čipe neviem takto ale žiaden dobrý pánko to nie je, ten "antimanipulátor" sám vykresľuje gatesa ako dobráka
dyk
Tuto fotku čipíka som už videl pred par rokmi, keď som sa zaujimal o čipovanie. Je to stará fotka čipíka :) Takže je to podvrh.
Peter(skala)
ved hovorím, Hoax vytvorili aby zakryli další Hoax
TerezaK
dyk PROČ BY SI NĚKDO VYMÝŠLEL TAKOVÝ HOAX? A JAK TENTO, POKUD JE TO HOAX, VZNIKL? TAM TO UVEDENÉ NENÍ. JEN, ŽE TO JE HOAX, ALE TO BYL UMĚL NAPSAT KAŽDÝ, ANI BY NEMUSEL MÍT ZŠ
TerezaK
Mi by skoro zajímalo, zda, pokud by někoho dostali do pekla, jak mu to vysvětlí, že to, co je kolem, je to pořád hoax.
Kallistratos
Nebudeme doufám diskutovat o hoaxu... Čas je vzácný. hoax.cz/cze/
Caesar
Ten posledný sumit akože proti Koróne a otepľovaniu bol iba fraška.
Skutočný program bol urobiť test v prvom kole na Slovensku a hneď
na to v závese v ČR.
Plán je stanovený.
Vlastizradca Matovič dostal presne napísaný manuál ako postupovať.
1. Celonarodné povinné testovanie PCR výškrab koróňa akože test.
Prvý set bude obsahovať čip a nano boty.2. Druhý opakovaný akože
test zavedie skrz špajlu …
More
Ten posledný sumit akože proti Koróne a otepľovaniu bol iba fraška.
Skutočný program bol urobiť test v prvom kole na Slovensku a hneď
na to v závese v ČR.
Plán je stanovený.
Vlastizradca Matovič dostal presne napísaný manuál ako postupovať.
1. Celonarodné povinné testovanie PCR výškrab koróňa akože test.
Prvý set bude obsahovať čip a nano boty.2. Druhý opakovaný akože
test zavedie skrz špajlu aditiva (zložky) ktoré doplnia nanoboty.
3. Spustí sa na 100% 5G sieť, aby nanoboty mohli fungovať.
Na rovnakom princípe ako RFID čip ak je v dosahu elektrického poľa.
Preto povinné spustenie 5G s dohľadom
NATO.

Iba pred pár dňami Korčok a tá štetka na obrane oznámili, že 5G je
takticky zavedené pod vojenským dohľadom
NATO na obranu!,
4. Konečný plán je akože testami označiť a infikovať každého jedného
obyvateľa Slovenska. Preto sa to bude konať pod dohľadom armády!
Cieľ je jednoduchý.
Slovensko ako krajina s 5,5 milióna obyvateľmi bude ako testovací králik
na Úmrtnosť skrz nanoboty - 5G + aditivum na celkovú otravu organizmu
daného jedinca.
Samozrejme sa vyhovoria, že zomreli na pandémiu korony!
NWO rozhodlo do Európy presídliť 100 000 000 negrov a rôzne moslimské
etnika. Nakoľko v Európe fyzicky na to nie je miesto.
Musia odstrániť obyvateľov krajín ktoré sú určené na výmenu obyvateľov.
A tým je Slovensko a Česko!

Vojna začala a každý z vás ktorý podstúpil koróňa výškrab PCR test, už bol
označený, teraz nastupuje fáza č. 2 = likvidácia!
Majú nás Slovákov zmapovaných po genetickej mape. Nakoľko zdravotné karty
sú v elektronickej podobe a databázu vlastní a spravuje IzraHell firma.
Servery ako aj celá databáza sa nachádza v štáte zvanom IzraHell"
Ten veľký nátlak na testovanie ... , dáva mi to dôvod nepochybovať o tom,
že ide o systematické odstraňovanie Čechov a Slovákov.
21.10.2020 začali spúšťať sieť 5G ... A tiež odvtedy sú na našom území,
a aj na území ČR vojaci NATO.
Peter(skala)
VIDEO: Občan sa Krajčího opýtal na dôvod invazívneho spôsobu testovania na Covid-19 a legitímnosť rúšok. Minister zdravotníctva mu nekompetentne a ignorantsky odpovedal
infovojna.sk/…tentne-a-ignorantsky-odpovedal