pl.news
144.3K

Znowu! Czy ktokolwiek zastanawia się nad tym, dlaczego na Zachodzie płoną kościoły?

W godzinach porannych 28 lipca niszczycielski pożar strawił kościół St. Simon, trzeci najstarszy kościół katolicki w Glasgow. Zmobilizowano ponad trzydzieści jednostek straży pożarnej. Od czasów II …More
W godzinach porannych 28 lipca niszczycielski pożar strawił kościół St. Simon, trzeci najstarszy kościół katolicki w Glasgow.
Zmobilizowano ponad trzydzieści jednostek straży pożarnej. Od czasów II wojny światowej kościół był używany przez polskich żołnierzy i imigrantów. Na 150-lecie istnienia został całkowicie odnowiony w latach 2005-2008. Po pożarze został ledwo stojący.
Pożar miał miejsce dwa dni po tym, jak mężczyzna trzymający szklaną butelkę zaatakował księdza modlącego się w katedrze St. Mary's w Edynburgu.
Szkocki minister zdrowia, Humza Yousaf, pierwszy nie-biały i muzułmański członek szkockiego gabinetu, który należy do Szkockiej Partii Narodowej, wypowiedział się na Twitterze.com o "druzgocących kilku dniach dla katolików w Szkocji".
Kościół został zbudowany przez irlandzkiego ojca Daniela Gallaghera, który uczył Davida Livingstone'a (+1873) łaciny, umożliwiając mu w ten sposób ucieczkę z farbiarni w miejscu urodzenia i zostanie lekarzem, protestanckim misjonarzem i słynnym …More
Jan Zbigniew wojan
Bo wiara ma być tylko jedna satanistyczna - NWO !
tomasz adam anonim
Koscioły płoną bo wiara umarła
wacula25wp.pl
A postawią w tym miejscu meczety .Ciekawe czy będą również podpalać
Anieobecny
Tam jest kilka kościołów przerobionych, o zgrozo! na kluby...
wacula25wp.pl
Nie do wiary O BOŻE 😱 🥺
Jan Zbigniew wojan
Wywiad z Haroldem Wallacem Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez Charlesa H. Weismana w 1992 r.
wolna-polska.pl/…ikowany-przez-charlesa-h-weismana-w-1992-r-2020-12
„Most Jews do not like to admit it, but our god is Lucifer...
and we are his chosen people...”
„Większość Żydów nie lubi tego przyznać, ale naszym bogiem jest Lucyfer ...
a my jesteśmy jego wybranym narodem ...”
H. W. Rosenthal
przeciwherezjom
Atak na Kościół ze wszystkich możliwych stron i na wszelkie sposoby. Celem głównym diabła j jego sług jest zniszczenie Kościoła. Nie można zniszczyć ludzkości jeśli nie zniszczy się Kościoła. I to będzie się potęgować, aż do niemal zupełnego zniszczenia. Wytrwa garstka, ale Kościół nie zginie - doświadczy Zmartwychwstania, jak Jego Pan. Ale oczywiście nie znaczy to że mamy na siedzieć z …More
Atak na Kościół ze wszystkich możliwych stron i na wszelkie sposoby. Celem głównym diabła j jego sług jest zniszczenie Kościoła. Nie można zniszczyć ludzkości jeśli nie zniszczy się Kościoła. I to będzie się potęgować, aż do niemal zupełnego zniszczenia. Wytrwa garstka, ale Kościół nie zginie - doświadczy Zmartwychwstania, jak Jego Pan. Ale oczywiście nie znaczy to że mamy na siedzieć z założonymi rękami. Na wszelkie sposoby winniśmy bronić naszą Najświętszą Matkę - Kościół!!!
Anieobecny
Anieobecny
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
.....a goje śpią nadal !!!
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Tak wespół z posoborowymi faryzeuszami -wilkami w owczych skórach masońska synagoga szatana toruje drogę na tron światowy dla antychrysta !
CÓRKA MARYI
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Anieobecny
Chodziłem do tego kościoła mieszkając na Govan, Glasgow...
Ksiądz czasem zostawiał kartkę, którą sobie przygotował...
I wtedy miał najlepsze homilie...
z serca i z dynamitem w słowach...