uk.news
20

Успіхів! Папа Франциск знову лається на всіх католицьких блогерів

Під час Генеральної аудієнції 23 червня Папа Франциск не зміг стримати свій гнів щодо католицьких блогерів, які стали виступати проти його тиранії.

Він виступив проти тих, хто "сіє розкол і недовіру в мережі", назвавши їх "проповідниками", які використовують свої сили, щоб "турбувати цілі співтовариства". Варто зазначити, що найбільше "спільноту" турбує Ватикан при Папі Франциску.

Папа Франциск заявив, що блогери наполягають на тому, що "є носіями істинної віри". Виходить, що Папа Франциск не переймається через сотню модерністських сайтів, які "тримають істину в неправді" (Римлян, 1:18). Що поганого в тому, щоб "нести істину"?

Під час свого виступу Папа Франциск використовував побитий прийом, заявивши, що католицькі блогери "роблять все, щоб заявити, що істинним може бути тільки те християнство, якого вони дотримуються". По суті, християнин повинен вірити, а не сумніватися, адже "сумнів, той подібний до морської хвилі, яку жене й кидає вітер".

Старезний Папа Франциск, який застряг в мирській церкві 60-х років, звинувачує молодих і віруючих католиків в тому, що "вони вибирають минулі форми", вдаючи, що минуле чи теперішнє визначає істину.

Папа Франциск бачить "бажання ізолюватися в певних пасторальних традиціях". Сам Папа Франциск не любить "визначеність" і "традиції". Це пов'язано з низькою якістю його навчання, небажанням приймати Святе Письмо, яке вчить "стійте й тримайте перекази, яких ви навчилися чи то словом, чи нашим посланням", а також "щоб ви цуралися кожного брата, який живе по-ледачому, а не за переказом, який прийняв від нас ".

Крім того, Папа Франциск звинуватив "нових проповідників" в "неповороткісті" і нестачі "слухняності". Та хіба не Папа Франциск закликав молодь Ріо-де-Жанейро навести безлад: "¡Hagan lío!".

#newsLbfpwntgba