pl.news
23.6K

Pell nabiera się na podwójną grę Hollericha i Marxa

Niemalże dwie trzecie niemieckich biskupów odrzuca podstawowe dogmaty chrześcijańskie dotyczące seksualności, ponieważ wierzą, że wiara chrześcijańska nie jest już dłużej zgodna z tym, co określają jako "współczesną wiedzę naukową" [= propaganda oligarchicznych mediów], pisze Kardynał Pell (FirstThings.com, 22 września).

Pell ma za złe, że Kongregacja Nauki Wiary pozostała obojętna zarówno wobec niemieckich, jak belgijskich biskupów, którzy chcą "błogosławić" homoseksualne związki. Siły, które pragną podeptać małżeństwo i wybielić akty homoseksualne, "pracują, rozsiewając swój jad", utrzymuje Pell.

Jego zdaniem [niezdecydowana] Kongregacja powinna podjąć zdecydowane działania i naprawić błąd, aby uniknąć dalszego zwodzenia.

Pell podkreśla, że Słowo Boże jest podważane - tu chodzi tylko o Katechizm i Prawo Kanoniczne -, dodaje "przecież nie możemy wiedzieć lepiej od Boga".

W każdym razie sam Pell powinien mieć więcej oleju w głowie, ponieważ naiwnie stwierdza, że Kardynał Hollerich (Luksemburg) i Kardynał Marx (Monachium) nie twierdzili, że chcą zmienić doktrynę [mimo iż jawnie się za tym opowiadali] i nazywa ten fakt "obiecującym krokiem w dobrym kierunku".

Grafika: George Pell © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsWifjyzcffy

Jadwiga Bob
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli …More
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli i cenzury, odebrania własności prywatnej, likwidację gotówki oraz wprowadzenie przymusu szczepień i odebranie prawa do decydowania o swoim zdrowiu i życiu. Projekt ten nie powinien trafić do procedowania w sejmie RP.
Z poważaniem ...

wysłałam to na adres dep.prawny@mswia.gov.pl
...PROSZĘ TEŻ NAPISZ I ROZEŚLIJ RODZINIE I ZNAJOMYM bo jaką Polskę chcemy zostawić potomnym ??? a się dzieci i wnuki zapytają a co zrobiliście by tak nie było - WPIERW MODLITWA Sakramenty POKUTA POST ITP ITD ale też działanie z woli Bożej i PANIE BOŻE RATUJ i Maryjo kiedy wkroczysz ?