Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks1.5K
pl.news
14

Kardynał Sarah powinien ekzorcyzmować bazylikę św. Piotra – Monsignore Bux

Katedrę św. Piotra trzeba poddać egzorcyzmom po tym, jak została zhańbiona przez Pachamamę, powiedział 10 listopada Monsignore Nicola Bux w LaFedeQuotidiana.it.

Kiedy sami duchowni intronizują bożka w kościele, Pan go opuszcza i trzeba go ponownie wprowadzić, wyjaśnił Bux.

I dlatego "kardynał Sarah, prefekt Kultu Bożego, powinien wykonać egzorcyzm nad Bazyliką i w ten sposób ją oczyścić".

#newsQkjlteipyl

justuss likes this.
Każdy biskup nie-mason może to uczynić. Ale co to da? W ewangelii jest opowieść o duchu wypędzonym z duszy człowieka, który bierze inne złośliwsze duchy i z powrotem wprowadza się do tego biednego człowieka. Analogicznie, egzorcyzmami "wysprzątają" bazylikę, na powrót wróci do duchowego piękna i zobaczymy legion obrzydliwszych bożków ustawionych rzędem! Przecież antypapież nie spocznie, aż …More
Każdy biskup nie-mason może to uczynić. Ale co to da? W ewangelii jest opowieść o duchu wypędzonym z duszy człowieka, który bierze inne złośliwsze duchy i z powrotem wprowadza się do tego biednego człowieka. Analogicznie, egzorcyzmami "wysprzątają" bazylikę, na powrót wróci do duchowego piękna i zobaczymy legion obrzydliwszych bożków ustawionych rzędem! Przecież antypapież nie spocznie, aż doprowadzi dzieci Kościoła do totalnego zaprzeczenia chrześcijaństwu - to jest diabelska misja, a diabeł nie popuści!
Sw.Joanna and one more user like this.
Sw.Joanna likes this.
Kunegunda likes this.
mk2017 and 2 more users like this.
mk2017 likes this.
bogumila333 likes this.
Paolo* likes this.