Clicks1.9K
pl.news
2

Co oznacza potwierdzenie przez Watykan zawieszenia księdza-geja? Raczej coś odwrotnego

Homoseksualny holenderski ksiądz Pierre Valkering (55) przegrał apelację w Watykańskiej Kongregacji ds. Duchowieństwa, donosi CruxNow.com (22 czerwca).

Długoletni bojownik gojów, Valkering, przyznał w 2019 roku, że prowadzi życie gejowskie obejmujące cudzołóstwo, pornografię, dark-roomy i bary dla gejów.

Dlatego też emerytowany biskup Amsterdamu, Jozef Punt (74), usunął go z parafii i zawiesił w obowiązkach. Valkering na próżno składał odwołania do Kongregacji Duchowieństwa, a nawet do Franciszka.

Jak można się było spodziewać, nowy biskup Amsterdamu, Johannes Hendriks (65), szuka teraz "zadowalającego rozwiązania" dla Valkeringa, aby mógł powrócić do pracy w parafii "po okresie refleksji". Gdyby Valkering został zawieszony przez złego biskupa za to, że stanął w obronie wiary katolickiej, odszedłby na dobre.

Hendriks odwiedził byłą parafię Valkeringa i znalazł "bardzo różne poglądy", chociaż "wszyscy" mówią o Valkereringu z "największym szacunkiem".

#newsWnjbgtcpyh

JezusMaryja1
czas szczegolnej aktywnosci SZATANA...
Weronika-S.
To nie tylko ,,doba koronawirusa,, ale czas pomyślny dla gejów, namnożyło się ich obecnie dużo i ciągle są na czasie, ciągle się o nich mówi.