Clicks3.4K
Coburg
27
Veľký reštart - uväznenia ľudstva. VideoMore
Veľký reštart - uväznenia ľudstva.

Video
Caesar
nwoo.org/…avirus-spiknuti-proti-lidstvu/
Koronavirus – spiknutí proti lidstvu

KORONAVIRUS je pandemie uměle vytvořená světovou vládou k nastolení Nového světového řádu. Vývoj Covid-19 byl financován Nadací Billa Gatese, hlavního propagátora očkování na světě. V roce 2010 vytvořil Gates „Dobrý klub“ (mezi členy: George Soros, Warren Buffett, starosta New Yorku Michael Bloomberg, šéf CNN Ted …More
nwoo.org/…avirus-spiknuti-proti-lidstvu/
Koronavirus – spiknutí proti lidstvu

KORONAVIRUS je pandemie uměle vytvořená světovou vládou k nastolení Nového světového řádu. Vývoj Covid-19 byl financován Nadací Billa Gatese, hlavního propagátora očkování na světě. V roce 2010 vytvořil Gates „Dobrý klub“ (mezi členy: George Soros, Warren Buffett, starosta New Yorku Michael Bloomberg, šéf CNN Ted Turner a další), jehož jedním z úkolů bylo vyřešit problém antikoncepce a přelidnění Země. Finanční elita byla požádána, aby optimalizovala počet lidí na planetě, a poté zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates osobně daroval peníze instituci, která vyvinula Coronavirus. Gates, Buffett a Turner jsou hlavními zdroji financování programů snižování globální populace. Tyto programy (v Africe a jinde) jsou maskovány jako filantropie a zdravotnictví. Ve skutečnosti jsou spojeny s nucenou sterilizací populace očkováním a jinými drogami, které činí lidi neplodnými. Bill Gates také propagoval certifikaci lidí, což je vlastně očipování jako důkaz, že člověk není nakažen koronovirem. Bez takového osvědčení („immunity pass“) by lidé měli být omezeni v mnoha právech a svobodách. Iniciativy zaměřené na očkování mají všechny předpoklady k tomu, že budou provedeny, protože Bill Gates je hlavním sponsorem (a vlastně spoluvlastníkem) Světové zdravotnické organizace (WHO), která vydává závazné pandemické směrnice do všech zemí světa.
NANOCHIP PRO OČKOVÁNÍ PROTI „KORONAVIRU“ JE UŽ DÁVNO VYVINUT A „PANDEMII“ SPUSTILI PODLE PŘIPRAVENÉHO PLÁNU
Kallistratos
Pro věřícího v KRISTA jeden lék:

1Kdybych mluvil jazyky lidskými i andělskými, ale lásku bych neměl, jsem jenom dunící kov a zvučící zvon.

2Kdybych měl dar proroctví, rozuměl všem tajemstvím a obsáhl všecko poznání, ano, kdybych měl tak velikou víru, že bych hory přenášel, ale lásku bych neměl, nic nejsem.

3A kdybych rozdal všecko, co mám, ano, kdybych vydal sám sebe k upálení, ale lásku bych …More
Pro věřícího v KRISTA jeden lék:

1Kdybych mluvil jazyky lidskými i andělskými, ale lásku bych neměl, jsem jenom dunící kov a zvučící zvon.

2Kdybych měl dar proroctví, rozuměl všem tajemstvím a obsáhl všecko poznání, ano, kdybych měl tak velikou víru, že bych hory přenášel, ale lásku bych neměl, nic nejsem.

3A kdybych rozdal všecko, co mám, ano, kdybych vydal sám sebe k upálení, ale lásku bych neměl, nic mi to neprospěje.

4Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá.

5Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy.

6Nemá radost ze špatnosti, ale vždycky se raduje z pravdy.

7Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá.

8Láska nikdy nezanikne. Proroctví – to pomine; jazyky – ty ustanou; poznání – to bude překonáno.

9Vždyť naše poznání je jen částečné, i naše prorokování je jen částečné;

10až přijde plnost, tehdy to, co je částečné, bude překonáno.

11Dokud jsem byl dítě, mluvil jsem jako dítě, smýšlel jsem jako dítě, usuzoval jsem jako dítě; když jsem se stal mužem, překonal jsem to, co je dětinské.

12Nyní vidíme jako v zrcadle, jen v hádance, potom však uzříme tváří v tvář. Nyní poznávám částečně, ale potom poznám plně, jako Bůh zná mne.

13A tak zůstává víra, naděje, láska – ale největší z té trojice je láska.
Coburg
Kalistratos čo tým chceš povedať? To ako čo má so správami spoločný citát z Pavla?
Libor Halik
Po očkování-očipování už budou věže 5G napojené přímo na každou osobou. Stejně jako SIM karta v telefonu bude člověk předáván od věže ke věži a (kontroloři) s ním budou moci dělat, co budou chtít. Důchodci a lidé s oslabeným imunitním systémem po ozáření rychle onemocní. V elitních čtvrtích (například v Rublovce u Moskvy) nejsou žádná zařízení 5G. Zvláště v okolí škol je mnoho věží 5G, protož…More
Po očkování-očipování už budou věže 5G napojené přímo na každou osobou. Stejně jako SIM karta v telefonu bude člověk předáván od věže ke věži a (kontroloři) s ním budou moci dělat, co budou chtít. Důchodci a lidé s oslabeným imunitním systémem po ozáření rychle onemocní. V elitních čtvrtích (například v Rublovce u Moskvy) nejsou žádná zařízení 5G. Zvláště v okolí škol je mnoho věží 5G, protože se plánuje provádět zombifikaci dětí a ozařování především šišinky, čímž se potlačují duševní schopnosti, ... Psychotronické věže mohou mít operátory, kteří sledují situaci a zapínají ozařovač v potřebný čas. A to je již tajný systém cíleného a „odstřelovačského“ očišťování společnosti, podobný tajným stanicím CULiP (centra pro řízení lidí a přírody), které v SSSR rozmístila KGB pro ozařování a psychotronické ovládání obyvatelstva. Při sledování lidí prostřednictvím zavedeného video systému totálního dohledu tedy může být nežádoucí jedinec jednoduše odstřelen neviditelnými soustředěnými vlnami poblíž některých z věží 5G. Pro takové „speciální operace“ jsou dokonce zvlášť vyhrazené frekvence (například 868 MHz). Přivolaní lékaři uvedou za příčinu smrti přirozený infarkt nebo krvácení. Všechny tyto „triky“ jsou dobře známy obětem psychoteroru, na nichž byly různé formy a dávky záření (včetně smrtelných) mnoho let tajně zkoušeny.

Další fází po očipování je psychotronická kontrola a vymývání mozků pomocí čipů. Za účelem úplné kontroly nad lidstvem vypouští Elon Musk (SpaceX) desítky tisíc družic Starlink, které budou ovládat matrici Země. Do roku 2030 se plánuje spuštění sítí 6G a v rámci jejich zkoušení bude s největší pravděpodobností zahájen stejný krycí manévr ve formě další virové epidemie, na kterou bude možno svalit všechny nové choroby a úmrtí lidí v důsledku ještě smrtelnějších elektromagnetických útoků.
Úkolem médií během pandemie koronaviru je rozdmychat strach a paniku (což samo o sobě oslabuje obranyschopnost těla). Úkolem vlád podřízených světovému sionism je poslat lidi do domácího vězení a znemožňovat a důsledně potlačovat shromáždění a skupinová hnutí všemi možnými způsoby. Tím se odstraní problém projevů nespokojenosti a protestů. Ekonomiky všech zemí se zastaví. Důsledky: masová nezaměstnanost, potravinové nepokoje, rodinné konflikty, nárůst trestné činnosti a tajná odveta úřadů vůči nepohodlným jedincům. Lidé jsou dohnáni k zadlužení s úmyslem následně skoupit za babku podniky a nemovitostí zkrachovalých lidí. Po krutém výsměchu obyvatelům celého světa a jejich ponižování se útlak trochu uvolní a lidé dostanou požadovanou „svobodu“, ale už v novém řádu digitálního a nesvéprávného lidstva.
... Koronavirem mohou člověka „nakazit“ přímo při testování nebo testy mohou být podvodně positivní (dokonce i zdravých lidí), což je důvod k odstranění osoby - nejprve do nemocnice a poté do márnice.
nwoo.org/…avirus-spiknuti-proti-lidstvu/
Kallistratos
Coburgu, to není JEN citát z Pavla... Je to Boží slovo a má moc uzdravovat duše, tišit strach, posilovat a přinášet naději. Kvůli tomu jsem ho vložil... Boží slovo je skutečná svíce v temnotách ... A já Tě Pane Ježíši chválím a vzdávám Ti čest a prosím , buď s námi, ochraňuj nás a veď. Nechť je oslaveno a vyvýšeno Tvé Jméno ve kterém je naše jediná naděje. Dej pokoru naším slovům, ať hledáme …More
Coburgu, to není JEN citát z Pavla... Je to Boží slovo a má moc uzdravovat duše, tišit strach, posilovat a přinášet naději. Kvůli tomu jsem ho vložil... Boží slovo je skutečná svíce v temnotách ... A já Tě Pane Ježíši chválím a vzdávám Ti čest a prosím , buď s námi, ochraňuj nás a veď. Nechť je oslaveno a vyvýšeno Tvé Jméno ve kterém je naše jediná naděje. Dej pokoru naším slovům, ať hledáme Cestu k Tobě a ať je Tvá láska pro nás posilou. Dobrořeč naše duše Pána. ❤️
Caesar
no, ze bol kardinal Turkson na zraze satanistov v Davose nie je prekvapenie, ved na inom zraze satanistov - Bildelberg bol zas státny sekretar kardinal Parolin:
youtube.com/watch?v=7UCGLUZMdrI
Cardinal Pietro Parolin, Vatican Secretary of State, will take part in the Bilderberg Conference
catholicnewsagency.com/…elite-bilderberg-meeting-55996
The Bilderberg Group is meeting in Turin this …More
no, ze bol kardinal Turkson na zraze satanistov v Davose nie je prekvapenie, ved na inom zraze satanistov - Bildelberg bol zas státny sekretar kardinal Parolin:
youtube.com/watch?v=7UCGLUZMdrI
Cardinal Pietro Parolin, Vatican Secretary of State, will take part in the Bilderberg Conference
catholicnewsagency.com/…elite-bilderberg-meeting-55996
The Bilderberg Group is meeting in Turin this week, and Cardinal Pietro Parolin will be present.
catholicherald.co.uk/…ng-a-bilderberg-group-meeting/
VATICAN AT BILDERBERG CONFERENCE thegreatcontroversy.info/…tican-at-bilderberg-confe.html
Libor Halik
Proto je potřebné se nyní modlit za znovuzvolení Trumpa při domácích modlitbách i při každé mši svaté - já to dělám.
Lindner Jiří
Nevím proč se modlit za znovu zvolení Trumpa když za jeho éry vznikl tento ďábelský zmatek.
mastie
obyčajná veriaca žena
P. Linder, ale rozmýšľajte, kto ho robí?
Peter(skala)
na začiatku hovorí že sa stretli všetci ti z NWO a medzi nimi bol aj kard.Turkson
Niekto by povedal, že tam bol len kvôli svojej funkcii, kedže zastáva post na čele papežskej rady pre spravodlivosť a pokoj, ale čo robil medzi najznámejšími teroristami sveta ako je Gates a Soros?

Ten týpek mi je od začiatku podozrivý a vôbec by som sa nečudoval keby bol adeptom na antipapeža. Ináč Nostradamus vo …More
na začiatku hovorí že sa stretli všetci ti z NWO a medzi nimi bol aj kard.Turkson
Niekto by povedal, že tam bol len kvôli svojej funkcii, kedže zastáva post na čele papežskej rady pre spravodlivosť a pokoj, ale čo robil medzi najznámejšími teroristami sveta ako je Gates a Soros?

Ten týpek mi je od začiatku podozrivý a vôbec by som sa nečudoval keby bol adeptom na antipapeža. Ináč Nostradamus vo svojich viziach videl pápeža - černocha. Nie, žeby som veril že má Nostradamus vízie od Boha, ale to, čo videl, mohla byť vízia od Zleho ako dezinformácia: on videl čierneho pápeža, ale v skutočnosti to mohol byť antipapež
Kallistratos
Nostradamus? Ale no tak Peter, to už je spíše do časopisu Spirit :) V každém případě jako lidé vidíme příliš černo - bíle. Ale ras je plno a různých barev a odstínů doslova.... od Khoudia Diopopové, kterou šikanovali i černoši :) až po světlou pleť seveřanů, Norů. Možná jim ten melanin vycucnulo Hessdalen Lights 😉 Ale vážně - já si osobně dokážu představit papeže klidně z Filipín nebo Číny, …More
Nostradamus? Ale no tak Peter, to už je spíše do časopisu Spirit :) V každém případě jako lidé vidíme příliš černo - bíle. Ale ras je plno a různých barev a odstínů doslova.... od Khoudia Diopopové, kterou šikanovali i černoši :) až po světlou pleť seveřanů, Norů. Možná jim ten melanin vycucnulo Hessdalen Lights 😉 Ale vážně - já si osobně dokážu představit papeže klidně z Filipín nebo Číny, stejně je mi záhadou proč tolik Italů.... Takže se nechme překvapit. Tento to už nebude cs.wikipedia.org/wiki/Joseph_Zen_Ze-kiun , ale zajímavý muž, však mu otec Dominik, náš dobrý kardinál dal ocenění.... 😊
Peter(skala)
Kali...prečitaj si ešte raz a pozorne prečo som spominal Nostarada a ak ani vtedy ti to nedá logiku, tak skus niečo zistiť ako sa šíria dezinformacie prostrednictvom falošných prorokov. Možno potom pochopíš, prečo som ho spomenul. Ak nie, tak potom sa nečuduj nad tým
Kallistratos
OK, dobře... Nicméně i to je obrovská spekulace buď a nebo.... Kdysi na CHO se řešila jakási bipolarita a byl jsem za to vděčný, protože mi zásadně nesedělo takové definice, jako od Zlého nebo od Boha.... A konečně tam padlo tehdy že jako ze sebe, z vlastních sil atd..... ANO, mnoho proroctví a vizí může být pouze generováno aktivitou podvědomí a stimulováno čímkoli, mozek je prevít.... a …More
OK, dobře... Nicméně i to je obrovská spekulace buď a nebo.... Kdysi na CHO se řešila jakási bipolarita a byl jsem za to vděčný, protože mi zásadně nesedělo takové definice, jako od Zlého nebo od Boha.... A konečně tam padlo tehdy že jako ze sebe, z vlastních sil atd..... ANO, mnoho proroctví a vizí může být pouze generováno aktivitou podvědomí a stimulováno čímkoli, mozek je prevít.... a majitel toho mozku tomu uvěří a nechá se jím oblbnout.... Takže je to z lidského ducha, bez zjevného podílu externí spirituální složky.... mohu-li to takto nazvat. 😉
Janka S.
Kardinál Turkson. Malachiáš tiež predpovedal posledného čierneho pápeža a tento je dokonca Peter. Po abdikácii Benedikta bol vraj najsilnejším kandidátom. Začína to dávať zmysel. Možno on je ten predpovedaný antikrist, ktorý sedí v radoch kléru a vždy chcel sedieť na Petrovom stolci, ako o tom hovorí vizionár otec Michel Rodrigue. Prosím Kallistrata aby sa neunúval na môj príspevok nijak …More
Kardinál Turkson. Malachiáš tiež predpovedal posledného čierneho pápeža a tento je dokonca Peter. Po abdikácii Benedikta bol vraj najsilnejším kandidátom. Začína to dávať zmysel. Možno on je ten predpovedaný antikrist, ktorý sedí v radoch kléru a vždy chcel sedieť na Petrovom stolci, ako o tom hovorí vizionár otec Michel Rodrigue. Prosím Kallistrata aby sa neunúval na môj príspevok nijak reagovať. Nestojím o jeho názory.
Peter(skala)
Ktorý Malachiáš predpovedal čierneho papeža?
Janka S.
Omyl. Nostradamus predpovedal čierneho pápeža a Írsky biskup sv.Malachiáš napísal: Počas posledného Prenasledovania svätej rímskej Cirkvi bude sedieť na pápežskom stolci Peter Rímsky, ktorý bude kŕmiť ovce uprostred mnohých protivenstiev, ktoré keď pominú, mesto siedmych pahorkov bude úplne zničené a strašný Sudca bude súdiť ľud.
Pravda bude skryta
Bergoglio je 8.král. Nepotrebujete Malachiáša, stačí Vám Božie Slovo, Biblia,ktorá neklame.
Peter(skala)
Dakujem za vysvetlenie, inač doslovný preklad z latinskeho textu má znieť:
"Počas extremneho perenasledovania svätej rímskej Cirkvi..."

„IN PERSECUTIONE EXTREMA SACRAE ROMANAE ECCLESIAE SEDEBIT

PETRUS ROMANUS QUI PASCET OVES IN MULTIS TRIBULATIONIBUS;

QUIBUS TRANSACTIS, CIVITAS SEPTICOLLIS DIRVETUR;

ET JUDEX TREMENDUS JUDICABIT POPULUM.“


„Počas extrémenho PRENASL…More
Dakujem za vysvetlenie, inač doslovný preklad z latinskeho textu má znieť:
"Počas extremneho perenasledovania svätej rímskej Cirkvi..."

„IN PERSECUTIONE EXTREMA SACRAE ROMANAE ECCLESIAE SEDEBIT

PETRUS ROMANUS QUI PASCET OVES IN MULTIS TRIBULATIONIBUS;

QUIBUS TRANSACTIS, CIVITAS SEPTICOLLIS DIRVETUR;

ET JUDEX TREMENDUS JUDICABIT POPULUM.“


„Počas extrémenho PRENASLEDOVANIA svätej rímskej Cirkvi bude sedieť na pápežskom stolci Peter Rímsky, ktorý bude kŕmiť ovce uprostred MNOHÝCH PROTIVENSTIEV,

ktoré keď pominú, mesto siedmych pahorkov bude úplne ZNIČENÉ a


STRAŠNÝ Sudca bude súdiť ľud.“

Viac tu: koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/posledne-casy/a2-sv-malachias/

🤔

toto je dôležité rozlišovať, pretože ak by sa to prekladalo: "Za POSLEDNEHO prenalsedovania..." tak by to vytvaralo dojem, že Peter Rímsky bude až do konca sveta.

Avšak, ked je tam: "Počas EXTREMNEHO prenasledovania..." tak to neznamená automaticky že sa jedná o posledné prenasledovanie a na konci sveta, ale môže to byť jedno z viacerých a nie posledné. Logicky z toho vyplýva, že exituje možnosť, ako Peter Rímsky bude vládnuť ako pontifik ešte počas predposledneho prenasledovania a čo sa týka Súdu, ktorý spomína sv.Malachiáš, tak to tiež nemusí byť automaticky posledný Sud na konci sveta, ale Veľké Varovanie - o ňom je predsa známe, že to bude "malý" Súd na zemi resp. vo svedomí každeho človeka, kedy spoznaju svoje hriechy.
Pravda bude skryta
áno ,ale Varovanie i podľa sv.Faustíny je deň milosrdenstva.Súdiť bude po pominutí protivenstiev a my vieme,že po Varovaní bude najväčšie protivenstvo,znamenie šelmy. Ďalej súd bude po zničení Ríma.
Takže Malachiáša uprednostňuješ pred Bibliou.
One more comment from Pravda bude skryta
Pravda bude skryta
keď chcete silou mocou Nostradama ,máte ho mať. Zradcovia jednali v marci v 13-ty upršaný deň.
Zradcovia ak jednali, tak začala bitka o duše...
Janka S.
Myslím, že ôsmy kráľ nie je Bergoglio, on je siedmy a je falošným prorokom,ktorý pripravuje cestu ôsmemu kráľovi, ktorým je sám antikrist. A keďže ôsmy kráľ je z tých siedmych, môžme predpokladať, že sa jedná o niekoho z kléra kardinálov. Preto mi udrel do očí k.Peter Turkson. Má vo Vatikáne dôležitú funkciu spojenú so spravodlivosťou a mierom. Je písané, že antikrist bude mierotvorca. Nehovorí …More
Myslím, že ôsmy kráľ nie je Bergoglio, on je siedmy a je falošným prorokom,ktorý pripravuje cestu ôsmemu kráľovi, ktorým je sám antikrist. A keďže ôsmy kráľ je z tých siedmych, môžme predpokladať, že sa jedná o niekoho z kléra kardinálov. Preto mi udrel do očí k.Peter Turkson. Má vo Vatikáne dôležitú funkciu spojenú so spravodlivosťou a mierom. Je písané, že antikrist bude mierotvorca. Nehovorí aj A.K.Emmerichová o čiernom mužovi vo Vatikáne, ktorý pracuje na rozvrate katolíckej cirkvi? Nateraz v skrytosti, ale neskôr? Čas ukáže,...
Pravda bude skryta
Vatikán ako samostatný štát vznikol v roku 1929,po 7 rokoch pontifikátu Pia XI a hlavne za jeho pontifikátu.Bergoglio je 8 v poradí,či sa to niekomu páči ,alebo nie,toto je fakt a horká pravda.
Biblia hovorí v 13kapitole Zjavenie Jána o 2 šelmách, antikristovi a falošnom prorokovi, ktorí idú do ohnivého jazera.To znamená,že aj 8 král môže byť označený ako šelma.
Coburg
Antikrist nebude na čele Vatikánu, na čele Vatikánu bude len jeho pomocník.
Kallistratos
Mám dojem, že v těchto počtech je přepočítat se, velmi snadné. Ale je fakt, že někoho tyto věci mohou bavit, možná je to jen kolorit otázek, který jsem nepochopil a nebo k němu nedozrál. Pro mnohé by mělo být varováním, že i celé náboženské formace něco podobného dělaly, předpovídaly a nastalo vždy velké NIC. Člověk jako jednotlivec může naprosto snadno jít zcela mimo a stejně tak i světci. Jsou …More
Mám dojem, že v těchto počtech je přepočítat se, velmi snadné. Ale je fakt, že někoho tyto věci mohou bavit, možná je to jen kolorit otázek, který jsem nepochopil a nebo k němu nedozrál. Pro mnohé by mělo být varováním, že i celé náboženské formace něco podobného dělaly, předpovídaly a nastalo vždy velké NIC. Člověk jako jednotlivec může naprosto snadno jít zcela mimo a stejně tak i světci. Jsou to jen lidé. Mnohdy to jsou předobrazy, mnohdy namícháno něco z vizí a představ, mnohdy duchovní nazírání a mnohdy vidění věcí budoucích, ale existuje velké časové ALE.....

S velkou jistotou :) můžeme pouze říci, že každý z nás na 100.0000 ...% zemře. A tam se nás Bůh nebude ptát jestli a který papež byl v pořadí a nebo kde byl antikrist... Přeji každému, ať obstojí....😇 Jinak jak nám nepatří budoucnost jasně ukázal COVID. Žádný prorok či pseudoprorok, jasnovidec, rukozpytec či šaman od bobří řeky NIC nevěděl.... Samozřejmě, když nějací "proroci" a "věkupravci" začnou mluvit o válkách, pádech měny, ekonomice, tak je to klasika, kterou si mohou cucat z prstíku a ze své síly.... Nebudu ani jmenovat... Ale když má přijít něco echt, nikdo nic neví. Patří nám PŘÍTOMNOST využijme ji co nejlépe.
Pokojný páteční den všem na Glorii přeji navzdory všemu... Objevme Boha jako Lásku, jako milujícího Otce, který nás neopouští a dává nám svobodu v tomto světě, všem lidem, byť ví, jak tato svoboda v "slzavém údolí" občas bolí.....