Clicks926
Libor Halik
3

Nestihnou zotročit národy, náhle válka bude, dle proroctví Josifa Vatopedského z Athosu

L: Uklidnit mohu jen tím, že světová válka přijde rychle VČAS. Rusko kvůli Arménii bude donuceno přepadnout Turecko ač nechce. Viz europoslanec vasevec.parlamentnilisty.cz/…ky-kancler-kurz-varuje-turecko vasevec.parlamentnilisty.cz/…-zautocili-propukly-tezke-boje Ruský list Kommersant napsal minulý týden, že podle zprávy citující vojenské a diplomatické zdroje byl pokus o invazi Ázerbájdžánu „záměrně naplánován a vyprovokován Tureckem“.
Podle těchto zdrojů Ankara v posledních měsících aktivně tlačila na Baku, aby zahájilo nepřátelské akce, slibující „komplexní politickou, diplomatickou, zpravodajskou a vojensko-technickou podporu“, jak informovaly noviny.
Podle ruských novin po dokončení společných turecko-ázerbájdžánských vojenských cvičení v červenci a srpnu zůstala na území Ázerbájdžánu významná turecká síla, která údajně převzala roli koordinátora ázerbájdžánské invaze do Arcachu.
Podle zprávy je v Ázerbájdžánu rozmístěno 600 tureckých vojáků, z nichž 200 je klasifikováno jako „pravidelné válečné prapory“.
Ostatní turecké síly:
50 instruktorů v Nakhichevanu (autonomní ázerbájdžánská enkláva oddělená od vlastní Arménie Arcachem a arménskou provincií Syunik).
90 vojenských poradců v hlavním městě Baku odpovědných za koordinaci zaměstnanců.
120 leteckých vedoucích na základně Gabala.
20 pilotů bezpilotních letadel na letišti Daliar.
50 trenérů na letišti Gevlach.
Další:
50 instruktorů ve 4. armádním sboru v Pirikeskulu.
Dalších 20 důstojníků na vojenské základně „Hejdar Alijev“ v Baku.
Podle zprávy také Turecko poskytlo ázerbájdžánské armádě 18 lehkých pěchotních obrněcůí, 10 vozidel a systém odpalování více raket, jakož i celkem 34 letadel (šest letadel, osm vrtulníků a 20 bezpilotních dronů).
Zároveň v období září – říjen byly lety tureckými dopravními letadly (C-130, CN-235, A400M) do Ázerbájdžánu vzdušným prostorem Gruzie na vysoké úrovni, a to navzdory odmítnutí Gruzie.
Řecký ministr zahraničí Nikos Dendias v těchto dnech během své návštěvy Arménie řekl, že Turecko je zdrojem veškerého nepřátelství v regionu.
Ivan David europoslanec
Detektiv
Azerbájdžánské ozbrojené síly používají česká samohybná děla DANA.
Libor Halik
Začátkem srpna 2020, turecký Erdoğan odstranil sedícího guvernéra turecké centrální banky. Ta v každém státě světa dnešní doby je NEzávislá na vládě státu. To mu mezinárodní klan centrálních bankéřů neodpustí. Proto bude brzy válka rusko turecká. Dle sv. Paisije Athoského všichni (bankéři světa) se budou zpočátku radovat z turecké porážky, rozšíří se však v 3. světovou válku. Dle Fatimského zjev…More
Začátkem srpna 2020, turecký Erdoğan odstranil sedícího guvernéra turecké centrální banky. Ta v každém státě světa dnešní doby je NEzávislá na vládě státu. To mu mezinárodní klan centrálních bankéřů neodpustí. Proto bude brzy válka rusko turecká. Dle sv. Paisije Athoského všichni (bankéři světa) se budou zpočátku radovat z turecké porážky, rozšíří se však v 3. světovou válku. Dle Fatimského zjevení Bůh skrze Rusko potrestá celý svět (všechny bankéře). Dle Josifa Vatopedského Antikrist bez bankéřů nebude schopen ovládnout svět, dál bude čekat 30 - 40 let. beforeitsnews.com/…-crash-must-video-3005895.html
Libor Halik
Arménie NEmá obranu proti minidronům Turecka ! Olga Sucharevská 19. 10. 2020 "Turecká republika .. musí vytvořit svazové sdružení s Ázerbájdžánem, Kazachstánem, Uzbekistánem, Kirgizií a Turkmenistánem dokonce za cenu ostré konfrontace s Ruskem". regnum novarepublika.cz/…kousi-vtahnout-do-sve-hry.html KOMENTÁŘ (nejníž na stránce dole) : Andrew20. října 2020 0:06 Ruští vojáci už přijeli do …More
Arménie NEmá obranu proti minidronům Turecka ! Olga Sucharevská 19. 10. 2020 "Turecká republika .. musí vytvořit svazové sdružení s Ázerbájdžánem, Kazachstánem, Uzbekistánem, Kirgizií a Turkmenistánem dokonce za cenu ostré konfrontace s Ruskem". regnum novarepublika.cz/…kousi-vtahnout-do-sve-hry.html KOMENTÁŘ (nejníž na stránce dole) : Andrew20. října 2020 0:06 Ruští vojáci už přijeli do jižní Arménie, pomáhají hlídat hranice. Rusko se nemůže navěky zdržet zpátky. Erdogan si troufá stále víc. Roste kritika pasivity vlády mezi Rusy. Přeceňujete roli revoluce v Arménii, tady jde spíš o to, že Turecko zesílilo a Azerové taky. Karabach byl napaden už roku 2016 za vlády proruského Sarkisjana. Erdogan by asi využil to, že svět řeší kovid a volby v USA, ať by v Jerevanu vládl kdokoli. Arménie toho Rusku může nabídnout jen málo. Krym už uznala, co dalšího zbývá? Rusko ale nemůže dovolit pád Arménie, tím by ztratilo tvář a důvěru ostatních států v Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti CSTO. Navíc vznik Velkého Turecka od Egejského moře po Kaspické moře by vedl ke zhroucení ruského vlivu i ve Střední Asii. Nakonec Putin bude muset zasáhnout, nejde věčně tančit okolo a vyhýbat se střetu, když Erdogan stále přitvrzuje. Nebýt kovidu, už by první státy uznaly nezávislost Republiky Atsach.