01:53:33

Don Gnocchi – Anjel detí (2004) - 1.časť

Don Gnocchi - Anjel detí je televízne ministerstvo, ktoré rozpráva život Don Carla Gnocchiho. Fikciu režíroval Cinzia TH Torrini a napísala Simone De Rita. Prvýkrát sa vysielala v Taliansku na Canale…More
Don Gnocchi - Anjel detí je televízne ministerstvo, ktoré rozpráva život Don Carla Gnocchiho.
Fikciu režíroval Cinzia TH Torrini a napísala Simone De Rita. Prvýkrát sa vysielala v Taliansku na Canale 5 29. a 30. novembra 2004.
Toto je skutočný príbeh kňaza Don Carla Gnocchiho, ktorý uspeje v povojnovom Taliansku, po návrate z ruského frontu, kde sa zúčastňoval ako vojenský kaplán alpských vojsk, na stavbe charitatívnej práce, ktorá je dodnes aktívna a nesie jeho meno , Jeho 100 epizódami zhŕňa jeho život od tridsiatich štyroch rokov, keď sa stal duchovným riaditeľom Gonzagaovho inštitútu v Miláne, až do svojej smrti v roku 1956.
Minisérie sú prevzaté z životopisu Giorgia Rumiho a Edoarda Bressana, Don Carla Gnocchiho, života a diel veľkého podnikateľa charity, Arnolda Mondadori Editore, 2002.
Produkoval Remo Angioli, fotografia Alessandra Pesciho, kostýmy Claudia Cordara, scénografia Giady Calabrie, strih Anny Napoli.
Počas Segunda Guerra sa svetová horúčka formovala y capellán del …More