Clicks1.6K
pl.news
1

Odnowy ciąg dalszy: kolejne seminarium zamknięte

Seminarium Św. Jana w Wonersh w Anglii zostanie zamknięte w przyszłym roku. Pozostali seminarzyści będą kontynuować swoją formację w Allen Hall w Chelsea.

Seminarium liczy obecnie 17 studentów z Southwark, Arundel i Brighton, Clifton i Portsmouth.

Sześciu z nich ma zakończyć swoją formację latem przyszłego roku. Z pozostałych 11, pięciu będzie diakonami w ostatnim roku. W 2020 roku nie było żadnych nowych przyjęć.

Liczba seminarzystów jest zbyt mała, aby utrzymać prawidłową formację, mówi oświadczenie, dodając, że koszty utrzymania budynku i personelu stały się zaporowe.

Mottem seminarium jest Spes messis in semine – nadzieja na zbiory jest w nasieniu. Seminarium rozpoczęło działalność w 1889 roku i przeniosło się do Wonersh w 1891 roku.

#newsKxxzazqutr

Rycerz Bożego Miłosierdzia
Ludzie ci będą niszczyć Moje Kościoły, a tylko niewielu dozwolone będzie sprawowanie codziennych Ofiar.

Moja droga, umiłowana córko, pragnę, aby Moi uczniowie przyjęli bez strachu nadchodzące zmiany. To właśnie z powodu tych zmian człowiek może zostać oczyszczony.

Niedługo nastąpią nikczemne wojenne działania i zniesienie waszych praw, co spowoduje kontrolowanie drogi, którą pójdą wasze kraje.…More
Ludzie ci będą niszczyć Moje Kościoły, a tylko niewielu dozwolone będzie sprawowanie codziennych Ofiar.

Moja droga, umiłowana córko, pragnę, aby Moi uczniowie przyjęli bez strachu nadchodzące zmiany. To właśnie z powodu tych zmian człowiek może zostać oczyszczony.

Niedługo nastąpią nikczemne wojenne działania i zniesienie waszych praw, co spowoduje kontrolowanie drogi, którą pójdą wasze kraje. Gdyby ta ostateczna bitwa pomiędzy Królestwem Mojego Ojca, a szatanem i jego złymi duchami miała nie mieć miejsca, to zło nie mogłoby zostać zniszczone.

Będą stale czynione próby, aby przejąć wasze waluty i wasz osobisty dostęp do pieniędzy. Jednak wasze modlitwy mogą powstrzymać tych podłych przywódców od wprowadzenia takiej próby niewolnictwa. Ludzie ci będą niszczyć Moje Kościoły, a tylko niewielu dozwolone będzie sprawowanie codziennych Ofiar.Jednak będą tacy pośród nich, którzy pozostaną nieugięci dzięki Łasce Bożej.

Będą prześladować Kościół i powodować wielki podział wśród przywódców Kościołów Chrześcijańskich, ale mimo to będą księża i duchowni, którzy ciągle pozostaną niezachwiani, ponieważ odrzucą podporządkowanie się tej presji.

Będą starać się zatrzymać Sakramenty Chrztu, Komunii Świętej i Spowiedzi, ale mimo to, ci wierni i odważni wyświęceni słudzy będą Mi nadal służyć.

Pamiętajcie, że wasze modlitwy będą osłabiały wpływ i dotkliwość tych udręk. Kiedy Moje wybrane dusze modlą się specjalnie o takie akty Miłosierdzia, Ja odpowiem na ich wołanie.

Wasz Jezus