Clicks3.5K

PRIPRAVUJE SA TO NA CELOM SVETE ... Evakuácia je príprava na likvidáciu obyvateľstva

PS: Preklad z ruštiny
PRIPRAVUJE SA TO NA SVETE ... Evakuácia je príprava na likvidáciu obyvateľstva !

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Niet pochýb o tom, že sa začne masívny mor a masívne umieranie vyvolané očkovaním a antikristovské úrady ho vyhlásia za novú pandémiu, údajne kvôli novému vírusu. Tentokrát bude vynútená evakuácia ľudí do koncentračných táborov, kde sú postavené krematória na spaľovanie tiel mŕtvych.

Pripravuje sa najdôležitejšia etapa tohto svetového teroristického útoku koronabáziami. Prvý prešiel - zastrašovanie celého sveta koronavírusom, čo nie je nebezpečné, druhý teraz pokračuje: očkovanie obyvateľov krajín po celom svete a tretí prichádza - masívny mor očkovaných a otrávených vakcínami začnú ľudia, ktorí budú odvezení do koncentračných táborov na likvidáciu.

Akokoľvek to môže znieť strašidelne, plány týchto neľudí sú také, aké sme ich práve nazvali. Verte či neverte, ale takto to chodí. Bratia a sestry, spomeniete si, ako pred rokom alebo rokom a pol, keď sa tento teroristický útok začal s korunami a my sme začali bez okolkov hovoriť, že bol naplánovaný a neskončí sám, ako nás kritizovali a nazývali alarmistami , atď. Teraz je však jasné, že sme mali pravdu.

A teraz hovoríme o tom, čo plánujú v budúcnosti títo satanisti, vč. Putin a jeho kremeľská synagóga. Pred touto genocídou nás môže zachrániť iba Boží dar cára Rusku. Iba on môže ukončiť túto neveru a zničiť pri koreni toto židovské jarmo spolu s jeho nositeľmi. Pomôž nám, Pane! Daruj nám kráľa! Kráľ prichádza! Amen.


PRIPRAVUJE SA TO NA SVETE ... EVAKUÁCIA JE PRÍPRAVA NA LIKVIDÁCIU OBYVATEĽSTVA

Výcviková evakuácia v našej materskej škole prebehla dvakrát na jar. Teraz takéto školenia prebiehajú po celej krajine. Všetko je deťom predstavené ako hra. Obmedzili sme sa na to, že ich vezmeme von, ale existujú aj také školenia, keď sa deti učia nastúpiť do autobusov a nebojiť sa, pretože budú odvezené na „bezpečné miesto“.


Bol prijatý „zákon o nútenej evakuácii obyvateľstva“. Už nie je ľahké vyjsť z budovy. To znamená vyraziť z mesta. Nútený. Zároveň bola z nejakého dôvodu položka (predtým to bola) pri návrate na územie, z ktorého došlo k evakuácii, odstránená z dokumentu Rosstandart s novými GOST. Prečo? Nie je návrat?

Skontrolujte výstražný systém a reproduktory. "Nevyťahujte svoje deti zo školy a škôlky!" To by mohlo oneskoriť ich prepravu na bezpečné miesta. O vaše deti sa má kto postarať “ - týmto textom chcú rodičov upokojiť.

Pri rozhovore s kolegami som si uvedomil, že oni sami vôbec nemyslia, čo je to „nútená evakuácia“. Či už je to v krvi učiteľov - podriaďovať sa a veriť vo vedenie, riadiť sa pokynmi a podať správu. Náš vzdelávací systém je pre našich pracovníkov stále taký ohromujúci, že nedokážu analyzovať globálnu epidémiu ...

Medzitým oficiálna zástupkyňa WHO v Rusku Melita Vujnovičová uviedla, že „WHO počíta s scenárom evakuácie obyvateľstva s cieľom zachrániť svet“ pred novou infekciou. To znamená, že evakuácia je plánovaná na celom svete? Zaujímalo by ma kde?

Zákon bol prijatý napriek protestom, ale to neznamená, že musíte súhlasiť. Ľudia pokračujú v odosielaní žiadostí, listov, telefonických hovorov, analýz a zvýrazňovaní problémov v sociálnych sieťach. Iba prijatím opatrení sa môže niečo zmeniť.

PS V sobotu a v nedeľu 5. a 6. júna obyvatelia rôznych austrálskych štátov čelili informačnému oznámeniu miestnej polície, ktoré varovalo občanov pred testovaním výstražného systému v prípade teroristických útokov a mimoriadnych udalostí. To znamená, že 7. júna 2021 začnú v Austrálii zavýjať sirény, správy budú lietať do telefónov. To isté sa deje v Rusku ...

7. júna urobí to isté aj washingtonská polícia. A nielen washingtonská polícia, ale aj kapitánska polícia zatrúbi a vyzve občanov, aby sa príliš netrápili. Írska polícia urobí to isté 7. júna. Testy sa uskutočnia aj v Holandsku, ale pokiaľ z tweetov vyplýva, dôraz sa bude klásť na pomôcky - Big Brother sa vkliní do hudobného alebo telefonického rozhovoru, po ktorom na test upozorní hrobový hlas.


Publikované 4. mája 2021.
KAŽDÝ VIDÍ A NEROZUMIE ...
PO CELOM SVETE SA BUDUJÚ KONCENTRAČNÉ TÁBORY NA GENOCÍDU A VYHLADENIE OBYVATEĽSTVA.


Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! Rovnaké správy prichádzajú z celého sveta. Napriek tomu, že víťazné vyhlásenia úradov o blížiacom sa úplnom víťazstve nad covidmi po masovom očkovaní sú počuť zo všetkých strán, antikristovské úrady na pokyn svetovej vlády vybudovali a naďalej budujú skutočné koncentračné tábory pre desiatky tisícov ľudí. A nie sú postavené na liečbu ľudí, ako si o tom myslí takmer každý, ale na fyzické zničenie a likvidáciu tiel!

Stavali a stavajú vrátane moskovského regiónu a po celom Rusku aj po celom svete ... Okrem toho sa prijíma zákon o hromadnej evakuácii ľudí z ktoréhokoľvek územia, keď je vyhlásený za núdzovú zónu . A toto sa urobí nasilu!

Okrem toho si veľmi dobre pamätáme koncentračné tábory s krematóriami z FEMA v USA a plastovými rakvami pre desiatky miliónov mŕtvol. O tom sa nakrúcalo veľa filmov a správ a všetci sa pýtali, na akú príležitosť orgány pripravili tieto tábory smrti. A teraz už prakticky nezostávajú žiadne otázky, čo a pre koho boli postavené a stavajú sa.


Po očkovaní sa v krátkom čase začne masívny mor ľudí so všetkými následnými následkami. Služobníci diabla sa pripravujú presne na tento čas, keď začína hromadné ničenie a využitie „extra“ populácie planéty. Nech im Pán zakáže!

PS Nižšie je video z Uzbekistanu. Venujte pozornosť tomu, s akým pátosom a radosťou sa hovorí o rýchlej výstavbe tohto koncentračného tábora z kontajnerov pre 10 tisíc ľudí. Pre obyvateľov republiky akoby sa stavala nová škola alebo sanatórium. Pane zľutuj sa!

PLASTOVÉ RAKVY PRE ĽUDÍ.

A tu ľudia stále nechápu, v akom prípade sa pripravujú koncentračné tábory a rakvy pre 4 osoby ...

ZRIADENIE ŠPECIÁLNEHO KEMPU. Hromadná evakuácia ľudí z ktoréhokoľvek územia, ak je vyhlásené za núdzovú zónu.

TOTO JE OKOLO SVETA ... V New Yorku budú zriadené koncentračné tábory pre občanov

KAŽDÝ VIDÍ A Nerozumie ... Po celom svete sa budujú koncentračné tábor…

EXKLUZÍVNE: Spoločnosť Deep State plánuje útok falošnou vlajkou na obv…

Tisíce lekárov tvrdia, že pandémia bola naplánovaná ... Niektoré nespochybniteľné dôkazy.

Dobre informácie hovorí len málo veci nemusím,ale viaceré dobré rozprá…

VŠETCI OČKOVANÍ MRNA VAKCÍNAMI ZAČNÚ ČOSKORO ZOMIERAŤ… Dr. Vernon Cole…
Public domain
stanislav frantisek rudinec and one more user link to this post
ľubica
hlavnespravy.sk/v-letovisku-carbis-bay-sa-zacal-summit-g7/2572430
mocni sa tešia ako budu lisovať bezmocných...
Zuz S
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Čoskoro po celom svete ... Malajzia uvádza na trh drony na zisťovanie vysokých teplôt tela na verejných miestach

Šéf polície pre štát, kde sa lietadlo používa, uviedol, že drony dokážu detekovať telesnú teplotu až 20 metrov nad zemou.

„Ak dron zistí osobu s vysokou telesnou teplotou, napríklad 37,5 stupňa Celzia, rozsvieti sa na červené svetlo a naši strážcovia zákona vyrazia na miesto udalost…More
Čoskoro po celom svete ... Malajzia uvádza na trh drony na zisťovanie vysokých teplôt tela na verejných miestach

Šéf polície pre štát, kde sa lietadlo používa, uviedol, že drony dokážu detekovať telesnú teplotu až 20 metrov nad zemou.

„Ak dron zistí osobu s vysokou telesnou teplotou, napríklad 37,5 stupňa Celzia, rozsvieti sa na červené svetlo a naši strážcovia zákona vyrazia na miesto udalosti, aby osobu identifikovali s príznakmi .“

Podľa šéfa polície boli drony nasadené v priebehu niekoľkých dní a už „nesmierne“ pomohli pri pátraní po infikovaných.
One more comment from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Apríl až jún 2021

Počíta sa, že celková zadlženosť obyvateľstva od dnes do druhého kvartálu roku 2021 dramaticky porastie. Už dnes sa giganticky zadlžujú nielen štáty, ale aj obyvateľstvo. Zrejme aj tí, ktorí dnes nemajú žiadne úvery, ich v tomto období už mať budú.

Na zmiernenie devastačných ekonomických následkov pre obyvateľstvo, ktorý sa dá nazvať aj ekonomickým kolapsom, bude obyvateľstvu…More
Apríl až jún 2021

Počíta sa, že celková zadlženosť obyvateľstva od dnes do druhého kvartálu roku 2021 dramaticky porastie. Už dnes sa giganticky zadlžujú nielen štáty, ale aj obyvateľstvo. Zrejme aj tí, ktorí dnes nemajú žiadne úvery, ich v tomto období už mať budú.

Na zmiernenie devastačných ekonomických následkov pre obyvateľstvo, ktorý sa dá nazvať aj ekonomickým kolapsom, bude obyvateľstvu ponúknutá úľava v podobe odpustenia všetkých dlhov (hypoték, pôžičiek, kreditných kariet a podobne).

Toto financovanie sprostredkuje Medzinárodný menový fond a stane sa známym pod názvom „Svetový program úverového resetu“.

Bude to však mať jeden háčik. Obyvatelia ako protihodnotu odpustenia všetkých dlhov sa budú musieť navždy vzdať všetkého svojho majetku.

Vlastne, háčiky budú dva. Tým druhým je, že každý sa bude musieť tiež zúčastniť očkovania proti COVID-19 a COVID-21, na základe čoho im bude vydaný takzvaný „zdravotný pas“. To by malo ľuďom zároveň poskytnúť neobmedzený prístup k cestovaniu, a to aj počas lockdownov.

Keď sa členovia parlamentného výboru pre strategické plánovanie opýtali, že kto sa stane majiteľom všetkého majetku obyvateľov a čo sa stane s finančnými inštitúciami, odpoveď bola, že „Svetový program úverového resetu sa postará o všetky detaily“.

Na ďalšiu otázku, že čo sa stane s ľuďmi, ktorí nebudú súhlasiť s očkovaním, vzdaním sa majetku alebo „zdravotným pasom“, odpoveď bola veľmi znepokojujúca. Bolo im povedané, že je ich úlohou zabezpečiť, aby sa také niečo nestalo, a že je v záujme všetkých, aby sa spomínaných programov zúčastnili.

Keď sa niektorí členovia výboru domáhali detailnejšej odpovede, bolo im povedané, že všetci, ktorí to odmietnu, budú musieť zostať v karanténe na neurčito.

Časom, ako sa stále viac Kanaďanov zapojí do programu úverového resetu, tak tvrdohlaví odmietači budú vyhlásení za riziko pre verejné zdravie a transportovaní do izolačných (internačných) táborov.

V týchto táboroch im znova budú ponúknuté dve možnosti – zúčastniť sa programu úverového resetu a byť prepustení alebo navždy zostať v internačných táboroch ako subjekty vážne ohrozujúce verejné zdravie s tým, že ich majetok bude tak či tak zhabaný.

Horúca diskusia po odhaleniach chystaného plánu

Predsedajúci úrad premiéra naznačil, že táto agenda sa uskutoční bez ohľadu na to, či s tým budú súhlasiť alebo nie. A že sa to nebude týkať len Kanady, ale v podstate všetky krajiny sveta idú podľa podobného plánu.

Členovia výboru nesúhlasiaci s takýmto plánom a poukazujúci na to, že súčasná pandemická kríza by sa mala využiť na pozdvihnutie ľudstva, boli kompletne odignorovaní.

Ak sa takýto plán skutočne uskutoční, celé ľudstvo bude uvrhnuté to veľmi pochmúrnej budúcnosti.

Malá poznámka k naplňovaniu plánu

Podstatný však nie je presný čas, kedy k jednotlivým krokom dôjde, ale či k nim dôjde.

Preto treba byť obozretný a pozorne sledovať, či kroky našich vlád budú viesť smerom, ktorý je naznačený v uvedenom pláne.

A ak áno, je potrebné okamžite reagovať a proti navrhovaným opatreniam ostro vystupovať.

No ak sa pozeráme na rôzne opatrenia v rôznych krajinách, tak indície naznačujú, že mnohé veci z tohto plánu sa už vykonávajú.

USA už má vybudované internačné tábory nejakú dobu, volajú ich FEMA kempy. Podobné zariadenia sa momentálne budujú okrem Kanady aj v Austrálii a na Novom Zélande. To sú krajiny, o ktorých vieme. Mnohé ďalšie sa môžu stavať v tichosti a zatiaľ o nich nič nevieme.

Lockdowny sa zavádzajú takmer všade. Na Slovensku už máme povinné rúška viac-menej všade, ešte pred pár dňami sa uvažovalo o povinnom testovaní a o povinnom očkovaní sa tiež už vedie diskusia.

Je jasné, že v lockdownoch druhej vlny sa ešte viac rozvrátia ekonomiky. Ak dôjde budúci rok k lockdownom tretej vlny, tak to už zrejme vyvolá spomínané kolapsy dodávateľsko-odberateľských reťazcov, vrátane zásobovania potravinami.

Čo bude potom? Predostreté riešenie v podobe „Svetového programu úverového resetu“ sa v tomto svetle začína javiť ako pomerne zmysluplné riešenie.
ľubica
...tvrdohlaví odmietači vakcinácie,,,budú vyhlásení za riziko pre verejné zdravie a transportovaní do izolačných (internačných) táborov.
......................................
😡 😡 😡
Zuz S
"Či už je to v krvi učiteľov - podriaďovať sa a veriť vo vedenie, riadiť sa pokynmi a podať správu"... toto je velmi vystizne a obavam sa, ze je to jedna z hlavnych uloh skoly, vychovavat k "poslusnosti" voci systemu, hlavne nemysliet, neklast prilis narocne otazky a nic nespochybnovat. A momentalne je "v krvi ucitelov" - velkej casti z nich - aj "vakcina", ktoru si "museli dat".
ľubica
volakedy sa učitelia tiež podrobovali režimu, maloktorí odporovali, dnes je to isté, 99 percent sa podriaduje, ziape po detoch, ktore nemaju ruško správne nasadané, oni len beru plat a počuvaju riaditelov, lebo nemaju vieru, zato hypoteky..tak budu hrať ako diriguje vedenie....odpornosť slizkosť stúpne raketovou rýchlostou
Zuz S
Nie je to len hypotekami, velku cast ucitelov proste "boli" mysliet... su jednoducho vzorkou populacie, rovnako boli mysliet i celu populaciu... Einstein to povedal takto: Malo je tych, co sa divaju svojimi vlastnymi ocami a citia svojimi vlastnymi srdciami"... O to viac si tu mensinu vazim.
apredsasatoci
Protokoly sionskych mudrcov: Ovládneme univerzity. Otitulujeme gojima a budeme mu tlieskať do omrzenia.
Zuz S
S mnohymi gojmi sa ani velmi nenarobia...
Peter(skala)
To znamená, že 7. júna 2021 začnú v Austrálii zavýjať sirény, správy budú lietať do telefónov. To isté sa deje v Rusku ...

7. júna urobí to isté aj washingtonská polícia. A nielen washingtonská polícia, ale aj kapitánska polícia zatrúbi a vyzve občanov, aby sa príliš netrápili. Írska polícia urobí to isté 7. júna. Testy sa uskutočnia aj v Holandsku, ale pokiaľ z tweetov vyplýva, dôraz sa bude …
More
To znamená, že 7. júna 2021 začnú v Austrálii zavýjať sirény, správy budú lietať do telefónov. To isté sa deje v Rusku ...

7. júna urobí to isté aj washingtonská polícia. A nielen washingtonská polícia, ale aj kapitánska polícia zatrúbi a vyzve občanov, aby sa príliš netrápili. Írska polícia urobí to isté 7. júna. Testy sa uskutočnia aj v Holandsku, ale pokiaľ z tweetov vyplýva, dôraz sa bude klásť na pomôcky - Big Brother sa vkliní do hudobného alebo telefonického rozhovoru, po ktorom na test upozorní hrobový hlas.

🤔

toto sa aj stalo?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Čistý primitivizmus a primitivný je aj ten kto to podporuje a zdieľa. Kto verí putinovi a Rusku je fakt totálne mimo a oklamaní diablom tak aj ten kto verí západu a bidenovi.

MY POBEDIM!!
Peter(skala)
odborne sa tomu hovorí "ideologia nacionalizmu" a hovorovo: "rusofilia"
Peter(skala)
človek tuži po uznaní ale nie hociakom, tuži po velkom uznaní až takom, že nepozerá aká ideologia sa skrýva za tým, hlavne že sa stáva sučasťou niečoho veľkého - myslí si totiž, že ked je niečo velké, tak to bude aj dobré, ale hlavne že v tom dosiahne uspech uznania.

Po páde komunizmu ten istý prípad sa vyskytol s upretým pohladom na Západ - presnejšie na USA. Ludia pozerali na nich ako na …More
človek tuži po uznaní ale nie hociakom, tuži po velkom uznaní až takom, že nepozerá aká ideologia sa skrýva za tým, hlavne že sa stáva sučasťou niečoho veľkého - myslí si totiž, že ked je niečo velké, tak to bude aj dobré, ale hlavne že v tom dosiahne uspech uznania.

Po páde komunizmu ten istý prípad sa vyskytol s upretým pohladom na Západ - presnejšie na USA. Ludia pozerali na nich ako na nádej pre ich buducnosť (Veľký Brat), ale prešla generacia a s Velkej Britanii a ich kolonii (vratane USA) sa stala postava z Nabuchodozorovho videnia, ktorá stojí na nohách z piesku a železa. Kedže tieto 2 materiali nevydržia pohromade nadlho, preto sa rozpadá ako ríša slobodomurarskych demokratických zoskupení.

...a že to iste čaká aj Rusku federaciu (RF) tak to uvidíme v priamom prenose, ked v Rusku nastane revolucia - prevrat - a k moci sa dostanu komunisti. Vtedy uvidíme že demokratická ruska federacia, aku vidíme dnes je len nafuknutá krava.

Preto nezaleží ani tak na RF, USA, EU ... či iné štátne zoskupenia aku slávu a moc prezentuju, ale od hlavy tejto organizacie, či je Bohom pomazaná alebo len ludskou rukou dosadená.

Biblia jasne o tom hovorí, ked Isboset (Šaulov syn) bol izraelitmi dosadený a Dávid bol prorokom Samuelom pomazaný. Isbosetova vlada sa rozpadla ale Dávidove kralovstvo bolo požehnané