Clicks2.2K
Orędzia
1
JEZUS do USA- Jesteście w niebezpieczeństwie! Chiny chcą sparaliżować wasz kraj użyciem broni EMP (wstawiłem Wam ten film byście zrozumieli jaką bronią przejmą nad nami kontrolę. Orędzie z 2 stycznia…More
JEZUS do USA- Jesteście w niebezpieczeństwie! Chiny chcą sparaliżować wasz kraj użyciem broni EMP (wstawiłem Wam ten film byście zrozumieli jaką bronią przejmą nad nami kontrolę.
Orędzie z 2 stycznia 2021 r. - Bazylego i Grzegorza

Jezus: Ludu mój, żyjesz pośród dołu węży próbujących zatruć cię oszustwem, zepsuciem, a nawet rozpustą. Znacie Moje przykazania miłości, ale widzicie złych ludzi rozprzestrzeniających wokół was wirusy i wkrótce źli będą próbowali narzucić wam szczepionki. Odmów przyjęcia tej nowej szczepionki z nano-chipami - które mogłyby cię kontrolować i zmieniać twoje DNA - nawet jeśli grożą śmiercią.

Kiedy niegodziwcy wprowadzą obowiązkowe te szczepionki, będę musiał wezwać cię do Mojego Schronienia. Pokazuję ci tę drabinę, aby wydostać się z tego złego świata, a to reprezentuje Moją przystań w Moim schronieniu. Kiedy zobaczysz obowiązkowe szczepionki i obowiązkowe chipy w ciele, przyniosę Swoje ostrzeżenie i wezwanie, aby być Moim po ostrzeżeniu Przyszłe schronienie.

Przygotujcie się do opuszczenia swoich domów i udania się do Mojego Schronienia, gdzie będziecie przebywać podczas Ucisku Antychrysta. Nie lękajcie się, bo moi aniołowie będą was chronić i zadbać o wasze fizyczne i duchowe potrzeby.

Jezus: Moi ludzie, Chiny faktycznie planują wojskowe przejęcie Ameryki i może zacząć się od Kanady i Meksyku. Twój prezydent sprowadza twoje wojska do domu z innych krajów, aby chronić twoją ojczyznę. Nakazuje również kilku lotniskowcom, aby chronić wschodnie i zachodnie wybrzeże. Chiny najpierw spróbują sparaliżować twój kraj atakiem EMP na twoją sieć elektryczną. Chińczycy będą walczyć przeciwko Waszemu wojsku i patriotom we współpracy z Antifą i grupami komunistycznymi.

Moi wierzący mogą być w niebezpieczeństwie i to jest kolejny powód, dla którego wezmę ich do Mojego Schronienia - przez Moich Aniołów - po ochronę. Moja anielska moc będzie potężniejsza niż jakakolwiek broń wojskowa, więc zaufaj Mojej ochronie w Moim schronieniu. W końcu Moja moc zatriumfuje nad niegodziwcami.