Clicks3
tr.news

Ahmak Polonyalı Piskoposlar Militan LGBT+ İdeolojisine "Saygı" İstiyor

Polonyalı piskoposlar 28 Ağustos'ta Częstochowa'da yayınlanan 27 sayfalık bir belgede, Katoliklerin kendilerini eşcinsel olarak tanımlayan kişilere "saygı göstermek zorunda" olduklarını belirtti.

Farkında bile olmaksızın, holiganlık ve şiddetin öfkeli "LGBT+" militanları tarafından düzenli olarak sergilenen özellikler olduğu gerçeğini alt üst ederek, "LGBT + kişilere yönelik her türlü fiziksel veya sözlü şiddet eylemi, her tür holiganlık ve saldırgan davranışın kabul edilemez" olduğu yönünde mızmızlanıyorlar.

Piskoposlar eşcinsel görüşleri "eleştirmeksizin" kabul etmediklerini, cinsiyet ideolojisini ve "üçüncü bir cinsiyeti" reddettiklerini [ta ki bunları da kabul etmeye zorlanana kadar] kabul ediyorlar.

25 yıl önce, şu anda dört başı mamur "LGBT+" olan Batılı piskoposlar benzer gerginliği yatıştırıcı açıklamalar yayınlamışlardı. "LGBT+" eşcinsel günahlarını Kilise'ye, aileye, doğmamış çocuklara, insan doğasına ve genel olarak topluma karşı nefret yaymak için bahane olarak gören bir ideolojidir.

#newsFiputtovvv