Clicks1.1K
Bratia a sestry
5
TO NIE JE ŽIADNA NÁHODA. ČAROVANIE S „KORONA ČÍSLAMI“ NA SLOVENSKU FUNGOVALO A STÁLE BEŹÍ, MAFIÁNSKE ZAPREDANÉ MÉDIÁ SA TEJTO HRY SO ZLOČINECKOU VLÁDOU, VO VEĽKOM ZÚČASTŇUJÚ. …More
TO NIE JE ŽIADNA NÁHODA. ČAROVANIE S „KORONA ČÍSLAMI“ NA SLOVENSKU FUNGOVALO A STÁLE BEŹÍ, MAFIÁNSKE ZAPREDANÉ MÉDIÁ SA TEJTO HRY SO ZLOČINECKOU VLÁDOU, VO VEĽKOM ZÚČASTŇUJÚ. PODĽA NÁRODNÉHO CENTRA ZDRAVOTNÍCKYCH INFORMÁCIÍ JE DUPLICITNÝCH VYŠETRENÍ AŽ NIEKOĽKO DESIATOK TISÍC. ČÍSLA „CHORÝCH“ SA VŠAK VYRÁBAJÚ MNOHÝMI SPÔSOBMI- LEN ABY SI ZDÔVODNILI NÚDZOVÝ STAV A MOHLI VYČÍŇAŤ. NAKA A PROKURÁTORI SPIA

SLOVENSKO: Podľa Národného centra zdravotníckych informácií je duplicitných vyšetrení až niekoľko desiatok tisíc

Počet nakazených, ktorí boli otestovaní antigénovými testami, môže byť iný. Do štatistiky ich totiž uviedli dvakrát. V skutočnosti tak môže byť až o stovky menej pozitívnych.

Podľa Národného centra zdravotníckych informácií je duplicitných vyšetrení až niekoľko desiatok tisíc. Analýza dát od nemocníc či iných zariadení totiž ukazuje, že testy hlásili nemocnice aj duplicitne. Ich počet sa teda oproti skutočnosti zvýšil o 58 614. „Počet reportovaných pozitívne vykonaných antigénových testov sa znížil o 851,“ hovorí pre SME Veronika Beňadiková, hovorkyňa NCZI.

Podľa denníka SME Centrum vie, ako došlo k pochybeniu. Napríklad nejaká nemocnica v pondelok urobila dvetisíc testov a to aj Centru nahlásila. Na druhý deň vykonala rovnako dvetisíc testov. Za druhý deň opäť nahlásila počet vykonaných testov, ale až štyritisíc.
Na Slovensku v utorok (8. 12.) pribudlo 2 564 nakazených novýmkoronavírusom, identifikovali ich z 13 277 vykonaných testov. Počet obetí stúpol o 38. Z ochorenia sa vyliečilo ďalších 2 336 pacientov.

Publikováno v Komentáře,SlovenskoOznačeno COVID,koronavirus,NAKA,Nemocnice,Statistika

cz24.news/…stnuju-podla-narodneho-centra/
ľubica
Bratia a sestry
AE NEWS: Před půl rokem jsme psali o příbuznosti SARS-Cov-2 s virem HIV a spustil se řev na mainstreamu, že je to dezinformace! Teď to oficiálně potvrdila Austrálie, že zastavuje vývoj vlastní vakcíny, protože obsahuje sekvence mRNA charakteristické pro virus HIV a pacienti jsou potom vyděšeni, že dostali AIDS! Jaký je rozdíl mezi dezinformací a realitou? Asi tak půl roku! Držitel Nobelovy ceny …More
AE NEWS: Před půl rokem jsme psali o příbuznosti SARS-Cov-2 s virem HIV a spustil se řev na mainstreamu, že je to dezinformace! Teď to oficiálně potvrdila Austrálie, že zastavuje vývoj vlastní vakcíny, protože obsahuje sekvence mRNA charakteristické pro virus HIV a pacienti jsou potom vyděšeni, že dostali AIDS! Jaký je rozdíl mezi dezinformací a realitou? Asi tak půl roku! Držitel Nobelovy ceny za medicínu na tuto podivnost přitom upozorňoval již v dubnu tohoto roku a nikdo ho na mainstreamu nebral vážně! – TOP INFO!!!
cz24.news/…stavuje-vyvoj-vlastni-vakciny/
majina1
Keď im zapredané média dobre platia a ovce im to žeru, prečo by sa nepodieľali na podvodoch a dokonca, keď to KBS doporučuje. Tak ovce do radu na vakcináciu.
Bratia a sestry
Reklamní kampaň na očkování jede naplno. Přestože Švýcarsko pozastavilo schvalovací proces na vakcíny, kterými chce Evropská unie naočkovat své obyvatele, u nás, na Slovensku a v Německu se politici doslova třesou na to, že nás všechny naočkují. A samozřejmě i v dalších státech kolem nás. Odpor obyvatelstva je větší, než původně očekávali, takže přichází na řadu nejdříve propagace a sliby, aby …More
Reklamní kampaň na očkování jede naplno. Přestože Švýcarsko pozastavilo schvalovací proces na vakcíny, kterými chce Evropská unie naočkovat své obyvatele, u nás, na Slovensku a v Německu se politici doslova třesou na to, že nás všechny naočkují. A samozřejmě i v dalších státech kolem nás. Odpor obyvatelstva je větší, než původně očekávali, takže přichází na řadu nejdříve propagace a sliby, aby v případě neúspěchu došlo na restrikce a povinnost podstoupit vakcinaci. Naštěstí existuje plno lidí, kterým je úplně jedno, co preparáty obsahují, takže v prvním kole se najde pár nadšenců, kteří si pro neznámý mix zajdou. A pokud dostatečný počet z nich bude mít větší problémy, mohlo by dojít k zastavení vakcinace. Je třeba si povšimnout, že výrobci očkovacích látek se vyvázali ze zodpovědnosti z náhrad škod, které jejich produkty způsobí a tuto zodpovědnost přehodili na jednotlivé státy. Když nic jiného, tak už toto je varováním. Jenže informací je mnohem víc a valná jejich většina hovoří o mnohem zásadnějších možných komplikacích a o problematických komponentech, které vakcíny obsahují. Hledat pravdu je těžké. Ale už to, že reklamu preparátům dělají tak prolhaná média, jakými je ČT, Nova, CNN či právě Seznam, je o mnohem vypovídající. Důvěřovat nelze ani našim politikům. Mají svou kariéru vybudovanou na lžích a v umění otáčet se jako korouhvička jsou velmi zdatní.

Autor: Jindřich Kulhavý
Zdroj: pravyprostor.cz