Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks3.3K

NAUKA SATANIZMU W SZKOLE JAKO PRZEDMIOT - JUŻ OFICIALNIE

Film przedstawia problem okultystyczny w szkołach oraz na świecie . W jaki sposób jest promowany , jakie zagrożenia płyną . Satanizm jest już wdrożony w szkołach i jest normalnym przedmiotem na …More
Film przedstawia problem okultystyczny w szkołach oraz na świecie . W jaki sposób jest promowany , jakie zagrożenia płyną . Satanizm jest już wdrożony w szkołach i jest normalnym przedmiotem na lekcjach.
www.youtube.com/watch
Przedmiot "satanizm" zostal wprowadzony do szkol przez OBAME na kilka tygodni przed jego odejsciem z Bialego Domu.
Ale ! Trump, kolejny prezydent, widocznie NIE WIDZI w tym NIC zlego, skoro nie wykorzystal swojej wladzy prezydenckiej do ANULOWANIA tego podlego AKTU przeciw Bogu.
PiotrM likes this.
Jak nie ma Boga - nie ma nieba. Jak nie ma nieba - nie ma piekła. Jak nie ma piekła - nie ma zła. Jak nie ma zła - nie ma dobra. To jest podstawa filozoficzna satanizmu.
Czyżby to autentyczne już czasy antychrysta, który działa w imieniu demonów. Czy osobowo się ujawni i w jaki sposób, nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Fałszywy Prorok wystąpi jako oficjalny reprezentant Kościoła, ale nim nie będzie w Chrystusie: ,,ma dwa rogi jak Baranek , a mówi jak Smok,,. Szatan, Fałszywy Prorok i antychryst to istota zwiedzenia. Najgroźniejszy Fałszywy Prorok, bo ukrywający …More
Czyżby to autentyczne już czasy antychrysta, który działa w imieniu demonów. Czy osobowo się ujawni i w jaki sposób, nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że Fałszywy Prorok wystąpi jako oficjalny reprezentant Kościoła, ale nim nie będzie w Chrystusie: ,,ma dwa rogi jak Baranek , a mówi jak Smok,,. Szatan, Fałszywy Prorok i antychryst to istota zwiedzenia. Najgroźniejszy Fałszywy Prorok, bo ukrywający się za ,,fasadą Kościoła,, ale głoszący sprzeczną z nim naukę i posiadający zaplecze świadomie lub mniej świadomie działającej hierarchii i duchowieństwa w kierunku osłabiania misji Kościoła wyznaczonej przez Chrystusa.
romanowski and one more user like this.
romanowski likes this.
marta1012 likes this.
PiotrM
Weronika S. ten czas już jest od dawna. Teraz tylko się nasili, a ty zastanów się do jakiego kościoła należysz bo jest ich dwa.